AvA.blink-182.cz Plus44.blink-182.cz Box Car Racer Praha 2012 FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (197)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (127)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (171)
 


Celkem hlasovalo: 548
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
 » (Redakce, 7.11.16)

 » viete mi povedat, ci tie
jeho knihy budu ...
(valter, 6.11.16)


 » (Důša, 6.11.16)

 » (LIBas, 21.8.16)

 » Album California je
naslapena,pro me za ...
(papuc, 28.6.16)


.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
Přidej se k nám na FaceBooku! Přispěj nám na provoz webu Změň si vzhled blink-182.cz
videoklipy»

Josie


1998
Blink 182 Blink 182 Blink 182 Blink 182
Existují dvě verze. První představuje kapelu hrající v suterénu, který byl rychle zaplaven vodou. Jenže Mark, Tom a Scott nebyli spokojeni s tím, jak video dopadlo, takže nebylo nikdy vydáno (viz níže).
Druhá verze ukazuje Marka zpátky na střední škole (natočeno v Westlake Village High School v Kalifornii), zoufale snažícího se říct dívce jménem Josie (hraje ji Alyssa Milano), že ji miluje. Ale věci nejdou tak, jak si představuje. V hodině poskládá papírovou vlaštovku se vzkazem "I Love You", jenže ta přistane na lavici tlustého kluka. Na konci je převážen sanitkou do nemocnice kvůli zranění z běžecké dráhy a ve voze s ním sedí právě tento kluk (Jeremy Gunther).
V jedné scéně je na zdi vidět plakát s nápisem "Grand Moff Tarking 4 Prez" (kolem 0:55), ale nápis není vidět celý. Je to odkaz na Star Wars, čímž byl Mark i filmaři posedlí.

3.6. roku 2013 Mark objasnil historii první verze videoklipu Josie:
Mohl bys nás osvětlit ohledně druhého videoklipu k Josie, který se nedávno objevil? Proč jste ten nápad zavrhli a je někde více záběrů?
Měl jsem nápad na video k Josie, kde by kapela hrála na palubě starého parníku, který by se potápěl. Hráli bysme v reálném čase a všechno kolem nás by zpomaleně explodovalo. Nejdříve postupně, nabírajíc na intenzitě a na konci vyvrcholení v úplnou katastrofu. Běhající lidé, létající jiskry, kolabující nadstavby. Loď se zatopí a poslední záběr ve videu je loď potápějící se do temné vody, když skladba končí “všechno bude fajn“. V labelu si to poslechli a řekli „Cool, ale ne. To video by stálo miliony dolarů.“. Takže alternativa byla my hrajíc v suterénu, kde praskne potrubí. Místnost se zaplaví a my pokračujem ve hraní. Video jsme natočili v zákulisí Universal Studios za velmi chladného a dlouhého dne. Pamatuji si jen, jak jsem se třásl a že voda byla vždy otřesně studená pokaždé, když jsme do ní museli vlézt. Osvěžující. Tak studená. Dorazily první záběry po editaci a nikoho to moc nebralo, takže jsme to zavrhli a začli znova.


Délka: 3:38
Režie: Darren Doane, Ken Daurio

První verze:


Druhá verze:

Design: cross, POET | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2006-2013 | Přihlásit se