AvA.blink-182.cz Plus44.blink-182.cz Box Car Racer Praha 2012 FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (197)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (127)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (171)
 


Celkem hlasovalo: 548
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
 » (Redakce, 7.11.16)

 » viete mi povedat, ci tie
jeho knihy budu ...
(valter, 6.11.16)


 » (Důša, 6.11.16)

 » (LIBas, 21.8.16)

 » Album California je
naslapena,pro me za ...
(papuc, 28.6.16)


.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
Přidej se k nám na FaceBooku! Přispěj nám na provoz webu Změň si vzhled blink-182.cz
26.02.2007 v 18:44 (cross), 5875x přečteno
Dvě show i Soundwave festival je velice zábavný. Koncert v Brisbane byl skvělý. Bylo horko, slunečno a taky tu bylo plno opálených tváří. Je to pár týdnů od poslední show, kterou jsme měli v Southampton v Anglii., takže jsme v šatně opakovali na akustice a Gil cvičil na bicí.
To byla první show na tour, měli jsme nějaké technické potíže. Craigova kytara celý první song nefungovala. Vyšli jsme ven a začali hrát Lycanthrope a jeho kytara nebyla slyšet. Ale tohle je to krásné na živácích. Může se stát cokoliv. Rychle se to opravilo a i přesto to bylo dobrý. Opravdu zábavná show.

Včera jsme odletěli do Sydney

Přistáli jsme a brzy se dostali do hotelu. Poté jsme dojeli na festival. Místo vypadalo jako obrovská zatravněná plocha. V Sydney celý den pršelo, takže to byla velká, zablácená, špinavá strašlivá show. Šatny byly v seřazených přívěsech, takže všechny kapely byly pohromadě. Je skvělé znovu vidět staré přátele. The Deftones jsou vždy ohromní a potkal jsem se i s MxPx a Unwritten Law, s kterými stále kamarádím. Taky je tu Sucidal Tendencies. S nimi jsme cestovali mnohokrát předtím, jsou to legendy. Steve, jejich bassista, přišel první den do naší šatny. V posledních dnech jsem potkal partu nových přátel z Thrice (skvělé show), Juliette a The Licks (s naším kamarádem Toddem, jenž hrál v H2O), Houston Calls(kteří mi odmítli nabídnout jejich tyčinku v letadle), Flyleaf, Hit The Lights a plno dalších. The Vibe jsou přínosem tour a zdá se, že se mají všichni dobře.

V každém případě je jeviště kvůli dešti plné vody. Při prvním songu Craig uklouzl a spadl na prdel, kytarou bouchl o zem a ta úplně přestala ladit, takže ji odložil a šel si pro novou. Znovu začínáme další set bez Craigovy kytary. Možná tomu tak bude po celou dobu show v Melbourne. OPRAVDU doufám, že někdo Craigův pád natočil. Věřte mi, nikdy se nebudete cítit jako větší osel. Děsivé. Craig si vzal zpět kytaru a show byla dobrá. Díky všem, kdo tu vydržel v dešti a přišel na festival.Stevegregovi, našemu technikovi, se tak líbila show v Sydney, že všeho nechal a v doměni, že ho nikdo nevidí, začal tančit. Naneštěstí to náš manažer Fred viděl a natočil. Tady je pár sekund Stevegrega.


Později hráli The Deftones


Dnes nemáme koncert. Probíhalo udílení Oscarů a to byla v našem hotelu velká událost. Byli jsme pozvaní na sledování přímého přenosu. V hale byl velký červený koberec s lidmi z novin. Každý byl svátečně oblečen. Obleky, smokingy, večerní róby. Zdržel jsem se na červeném koberci, abych se mohl vyfotit s dvěma tučňáky z Happy Feet.Potom jsme šli do Universal, náš label v Austrálii, a udělali několik rozhovorů s Rage, MTV, Vodafone Live, Ninemsn a Channel V. Pak jsme navštívili Hot 30 Countdown show a Nova 19´s show. Všechna intervia měla dobré otázky. Rušný a vydatný den.Mimochodem, na cestě mezi dvěma rádii, na semaforu se Craig zeptal týpka řídícího vedlejší auto, jestli by si mohl kousnout do jeho zmrzky, kterou ten chlápek pojídal. Udělal to. Chlápek souhlasil a podal mu napůl snězenou zmrzlinu. Craig si ukousnul a podal mu ji zpět. Chlápek pokračoval v pojídání a odjel. Byla to totální náhoda a totálně nehygienické a pro mě naprosto otřesné.

Večer máme volno, půjdeme se najíst do Wagamama. Čau čau.Pomoc při překladu: Jaňule


Související články:
26.1.2011 - Kolín (27.01.2011)
Angels & Airwaves z Německa (26.01.2011)
Dude Ranch je klasa (23.02.2009)
FOB klip (21.11.2008)
Woodie Awards 2008 (21.11.2008)


Komentářů: 0 | RSS |
K tomuto článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je úterý/uterok)

    

Design: cross, POET | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2006-2013 | Přihlásit se