AvA.blink-182.cz Plus44.blink-182.cz Box Car Racer Praha 2012 FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (197)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (127)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (171)
 


Celkem hlasovalo: 548
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
 » (Redakce, 7.11.16)

 » viete mi povedat, ci tie
jeho knihy budu ...
(valter, 6.11.16)


 » (Důša, 6.11.16)

 » (LIBas, 21.8.16)

 » Album California je
naslapena,pro me za ...
(papuc, 28.6.16)


.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
Přidej se k nám na FaceBooku! Přispěj nám na provoz webu Změň si vzhled blink-182.cz
15.05.2007 v 11:04 (cross), 2154x přečteno
V oficiálním fóru Angels & Airwaves se ozval Ryan. Jak asi všichni čekali, opravdu je z AvA pryč.
Aktualizace, 18:32

"Hudba pro mě vždy byla opravdu milovaná věc. Vyjádření kreativity, frustrace, přání, lásky, bolesti a hodně dalšího. Je to umění. Při tvorbě ukáže, co je v nás. Je to něco, kde byste měli využít pocity. Měli byste trénovat a snažit se být lepšími, než jste. Je to pouze cesta, kterou můžu se sebou komunikovat a lépe se poznat. I všechny neshody a postoje, který si o sobě myslíme.
Individualismus je také něco, co mám v srdci. Nikdy jsem neporozuměl potřebám něčeho tak špatného, co by nás změnilo na nedůležité. Přání být součástí davu mi nedávala smysl. Být tím, čím jsme a né tím, jaké vás někdo mít chce pořebuje hodně kuráže, i když se to může zdát divné. Mělo by to být přirozené. Být tím, kým jste. Milujte to co milujete a milujte to, v čem jste jiní, ve svých vlastních odlišných cestách.

S touhle řečí a mým lamentováním v odstavci za odstavcem povznáším filozofii. Důvody nechápu, kapela a management se rozhodli neinformovat, co má podíl na jejich volbě. Přišel jsem říct sbohem.

19. dubna / Apríla jsem měl telefon, který ukončil můj vztah s Angels & Airwaves. Mohl bych napsat celý román o mých úsudcích plných otázek a proč jsem dostal sekeru do zad, ale házet špínu nebudu, to se zdá zoufalé a bulvární.
Všechno co mi řekli, proč jsem byl vykopnut, všechny ty důvody nebyly úpřimné, byly hrozně pokrytecké, někdy až odporně hnusné.
Na internetu je hodně názorů, proč jsem odešel a musím říct, že bych nikdy neopustil kapelu kvůli rozporu v ideích či kontrole. Pro mě je kapela přesně o tomhle. Jak chceš kapele předložit své návrhy pro zlepšení, aniž by se neobjevily žádné rozpory ?

Ale to není podstatné, tohle ne. Pro mě je teď podstatná svoboda. Svoboda mě vystihuje.

Teď k Fanklubu, tomuhle místu jsem dal tvar, omlouvám se, že žádný váš ani můj nápad nebyl zrealizován. Možná tomu tak někdy bude. Doufám za všechny, kteří zaplatili peníze, aby ho mohli používat.
Někteří z vás mají dobrý cit pro to, co fanklubu chybí a ostatní lidé vášnivě řečnili o tom, jak to sem dostat. Jestliže někdo z vás chce utratit 30$ pro nic, napište mi mail a dostaneš ode mě adresu, kam poslat šek.

Omlouvám se, že je to už necelý měsíc a vy jste jen četli vymyšlené historky. Ale snad tahle zpráva ukáže, co jsem vyvrátil stejně jako co to, co ne.

Zase se uvidíme, někdy, někde.

Ryan Sinn


Aktualizace, 18:32
Ryan opět změnil své stránky. Nyní na nich jsou ruce držící kříže (originální název neznám), kterými se ovládají loutky. Provázky, na kterých loutky drží jsou přestřiženy.
Co to tedy znamená? Cítil se Ryan v kapele pouze jako loutka a teď už je "volný"?
Komentářů: 0 | RSS |
K tomuto článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je neděle/nedeľa)

    

Design: cross, POET | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2006-2013 | Přihlásit se