AvA.blink-182.cz Plus44.blink-182.cz Box Car Racer Praha 2012 FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (197)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (127)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (171)
 


Celkem hlasovalo: 548
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
 » (Redakce, 7.11.16)

 » viete mi povedat, ci tie
jeho knihy budu ...
(valter, 6.11.16)


 » (Důša, 6.11.16)

 » (LIBas, 21.8.16)

 » Album California je
naslapena,pro me za ...
(papuc, 28.6.16)


.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
Přidej se k nám na FaceBooku! Přispěj nám na provoz webu Změň si vzhled blink-182.cz
22.06.2007 v 11:53 (cross), 3996x přečteno
Server plus44online.com udělal rozhovor s kapelou. Jeho překlad čtěte uvnitř.

Předěláváme naši stránku, takže jsem na několika různých stránkách četl sekce "O vás" a často se tam opakoval "po přestávce Blink 182 začali tenhle elektronický projekt, Carol Helle opustila kapelu, potom se připojil CRAIG a Shane." Je to pořád to samé a myslím, že to není správný popis kapely. Co můžete říct o těhle stránkách?
MARK: +44 je rocková kapela, je v ní hodně rozdílných hudebních kousků a hudebních stylů. Milujeme hudbu a neomezujeme se žádným určitým stylem nebo myšlenkou.

"Baby, Come On" je nynější singl, ale neslyšel jsem jeho propagaci a ani neviděl video. Je to stále singl?
MARK: Současným singlem je 155.

Bude video?
MARK: Jo, bude. Třeba ho natočíme sami, ale video bude.

Skvělý, takže to budete režírovat a nahrávat vy?
MARK: Ano, opravdu pro to natáčíme video, a to během tour.

Takže tohle bude poslední singl z alba a pak míříte do studia nebo ho budete propagovat?
MARK: Nevím, myslím, že doděláme jen tenhle. Pojedeme znovu do Evropy. Bude to naše třetí cesta Evropou během první desky. Nejsme rozhodnutí, jestli půjdeme zpět do studia nebo na další USA tour, nějak se domluvíme. Ještě nejsme fakt rozhodnutí. A doufám, že se dostaneme s touhle deskou i do Jižní Ameriky.

Začali jste koncertovat v malých klubech, což bylo skvělý, protože hodně opravdových fanoušků vás vidí zblízka, a teď jste na Honda Civic Tour zpět v arenách. Co preferujete?
CRAIG: Mám rád obojí. Když hraješ v arénách, hraješ pro lidi, kteří by bezpochyby nepřišli a vidí tě z jiné stránky, především na Honda Civic Tour. Mnoho mladých přijde zejména v létě, ale hraní v klubech je taky úžasný, protože, jak říkáš, jsi tu se svými fanoušky. Je to víc osobní.

Kdyby jste si mohli vybrat nějaké kapely, se kterými byste si mohli zahrát, jaké by to byly?
SHANE: Dinosaur Jr. by mohli být fajn. Víš, ono záleží na každém člověku v kapele. Myslím, že každý má jinou odpověď.

Když jste nahrávali, řekl jsi, že máte 20 demo songů a skoro kompletní. Hodně lidí chce vědět, co se s nimi stalo? Možná budou na dalším albu, můžete to potvrdit? Co se stalo se songy, které nejsou na WYHSB?
MARK: Některý songy nikdy nespatří světlo světa, protože jsi to napsal s nějakou myšlenkou, myslíš si, že to bude skvělý a pak, když si to později pustíš si pomyslíš "Oh, tohle není to, co jsem chtěl, aby to bylo." Některé mají podle mě hodně potenciálu a pravděpodobně se objeví na další desce.

Uslyšíme někdy akustické verze songů z WYHSB?
MARK: Nepočítáme s tím, ale neříkám, že je někdy nenahrajeme.

Mluvme o novém albu, máte už nějaké demo songy, ano?
MARK: Jo, máme pár nápadů.

Mám otázku na Craiga a Shana. Protože jste se připojili později - během nahrávání posledního alba, co si myslíte, že přinesete do dalšího alba, něco co nebylo slyšet na prvním? Jaký styl dodáte?
SHANE: Nevím, myslím, že jsme už i do posledního alba dost dali, a stále píšeme, takže nevím. Uvidíme, co bude. Podle je všichni jsou ovlivňováni každý den, takže věc, co píšu teď je jiná než ta, co jsem psal dřív. A takhle je to i u Craiga, Marka a Travise.
CRAIG: Je to fakt těžký říct, protože poslední album začalo s Markem a Travisem, oni jej dělali spolu a my jen pokračovali, takže to je zřejmě ten rozdíl. Teď budeme všichni čtyři spolu jako kapela, jezdit na spoustu tour a další věci, takže tohle je zcela odlišný.

Jak se cítíte, když jsou tu fanstránky, které denně píší novinky o vaší kapele ?
MARK: To je úžasný. Skvělý, našel jsem tam nějaký věci. Jsou tu i nějaký věci, o kterých jsem ani nevěděl, že jsme udělali nebo prohlásili. Takže, je to super.

Chodíte někdy na fóra a čtete si, o čem tam lidi mluví?
MARK: Já tam moc nechodím. Rád se dívám, jak už víš, na články fanstránek a takový věci, ale do fór ne.

Před pár týdny jste odpovídali pro Muchmusic. Máte něco, co by měli fanoušci vědět? Co se bude v budoucnu s kapelou dít?
MARK: Tohle je. Otázka, na kterou se lidi vždy zeptají je " Je tahle kapela to poslední, je to věc, které jsou tihle hoši oddaní, je to jen dočasné" a ne - není. Tohle je náš život, naše láska, něco čemu jsme oddaní a plánujeme to dělat co nejdéle.

Myslím, že je to úžasný, protože určitě máte dost fanoušků, kteří nikdy neslyšeli vaše minulé kapely. Jedna otázka od fanouška je, jaký jeden song byste hráli pro někoho, kdo vaši hudbu nikdy dřív neslyšel, jaký song byste vybrali?
MARK: Já vždy "Baby, Come On", podle mě je to dobrá kombinace všeho, co +44 dělá. Je tu dlouhý refrém s bubny, silné kytary, ale taky má elektronické části s čistými kytarami a programové bubny s bubny živými, a to jsou nějaký tišší části a nějaký dynamický části. Takže myslím, že je to dobrá ukázka +44.

Máte nějaké veselé příhody z téhle tour, o které byste se chtěli s námi podělit?
MARK: Je toho hodně, ale nejlepší z nich jsou na našem MySpace nebo na himinymeismark.com .
CRAIG: Díra ve zdi?
MARK: (Smích) Jo, dobře. Tuhle jednu. Jeden den v Miami, chystali jsme se na pódium. Craig se zahříval a praštil do zdi. Opravdu, prorazil do ní díru.
CRAIG: Takže jsme o tom začali mluvit, že by mohlo být srandovní, jako na Run DMD/Aerosmith videu, nevím jestli jste ho někdy viděli, ale jeden z Run DMC taky prorazil zeď. Takže jsem myslel, že by bylo srandovní, kdybych tam strčil celou ruku a nečekaně všichni z Fall Out Boy byli v šatně a v tom má ruka projela zdí. Takže jsem tam strčil celou ruku a samozřejmě byli totálně mimo. Ale jeden z nich, Dirty, se rozhodl být legrační a napodobit zmiňované video a strčil do té díry hlavu. Takže tam strčil celou hlavu, udělal větší díru a pak jsme tuším už odešli. Pete z Fall Out Boy se rozhodl střílet dělové koule skrz tu díru. Uskutečnil to a přitom udělal nehorázný bordel.

To je bláznivý. Takže hoši, mějte se na tour dobře. Bylo opravdu skvělý s vámi mluvit. Budete v Arizoně tři dny, odtud pocházím, takže to tu pořádně nakopněte.
MARK: Uděláme to nejlepší.

Dobře, ještě jednou díky. Opravdu oceňuju Logitech za uskutečnění rozhovoru a vás za pomoc pro naši stránku.
MARK: Díky za všechno, co děláte pro naši kapelu!
Komentářů: 0 | RSS |
K tomuto článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je pondělí/pondelok)

    

Design: cross, POET | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2006-2013 | Přihlásit se