AvA.blink-182.cz Plus44.blink-182.cz Box Car Racer Praha 2012 FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (195)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (126)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (170)
 


Celkem hlasovalo: 544
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
 » (Redakce, 7.11.16)

 » viete mi povedat, ci tie
jeho knihy budu ...
(valter, 6.11.16)


 » (Důša, 6.11.16)

 » (LIBas, 21.8.16)

 » Album California je
naslapena,pro me za ...
(papuc, 28.6.16)


.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
Přidej se k nám na FaceBooku! Přispěj nám na provoz webu Změň si vzhled blink-182.cz
26.10.2007 v 18:24 (cross), 4594x přečteno
Přečtěte si článek, kde Tom píše něco o nové desce, co ji předcházelo a kdo na ni pracoval.

Před lety na tour v Austrálii mi Joe Strummer z Clash koupil dárek. Dal mi krabičku, která se používá na smotávání tabákových cigaret a řekl tohle: "Byl jsem zvyklý říkat 'Naser si, jsem v The Clash, naser si, jsem v The Clash!'...teď o tom přemýšlím, The Talking Heads byly kurva dobří." I když je to pro mě nepochopitelný, on a jeho syn byli velcí fanoušci.

To byla malá lekce, která mě změnila. Jako děcko jsem žil a dýchal pouze punk rockem, opravdu. Ale rozhodnutí bylo jednoduché - otevřít oči, ocenit skutečné umění, protože opravdové umění může měnit svět. Takže jsem odletěl zpět do USA a rozhovor s frontmanem The Clash se mi stále opakoval v mysli.

Jako teenager bylo tak moc jednoduchý posuzovat hudbu a hodnotit kapely. Často v tom bylo dost ignorace. Ale pokaždé dřív nebo později někdo přijde s dobrým experimentem a změní názor jen krůček před dveřmi. Jako to jednou udělal Pete Townsend - srovnával mou kapelu s jeho (The Who) před tisícovým davem v San Diegu. A do tohoto davu strašidelně šeptal, vysvětloval, že reprezentujeme novou generaci mladých lidí "Pro mého syna jsou Blink-182 THE WHO". Teď už to tak nevyzní. Ale když to řekl, tak jsem se s tím chlubil.

Myslím, že jak stárnete, platíte za všechny problémy a otázka zní, kdo je úpřimný, protože to je na konci to nejlepší.

Angels & Airwaves vytvořili "We Don´t Need to Whisper" před dvěma lety na hodně nezodpovězených otázkách. Zatímco jsem ztrácel mysl, hledal jsem novou a správnou cestu v novém životě. Dobře, byl docela maraton říct to a taky je to dost zmírněný.

Měl jsem stres z mého rozhodnutí - skončit v Blink-182, začít novou kapelu, novou rodinu a volit, co bude dál, zatímco mě vytáčela bolest rozdrcené ploténky v zádech. Všechno začalo, když jsem byl teenager a zůstalo to až doteď, a to ještě v horší podobě. Spoustu let lečení vás dostane na docela euforickou jízdu, jedna z nich mě skoro zabila při vypuštění první nahrávky Angels and Airwaves. Dobře, popravdě skončilo to tak, že si o mně svět udělal zvláštní obrázek a tisk taky ... dokonce i přesto, že jsme dostávali neuvěřitelné recenze, které jsem kdy měl.

"Je to potenciální síla se kterou se počítá..." Billboard

"Songy jsou jako písně, které jimi chtějí být..." NY Post

"Výsledky jsou jako ohromující chvíle dokonalosti..." Kerrang
Tohle byly změny životních plánů.....Ale byla to pravda, vzkaz za tuhle kapelu, kvůli tomu jsem říkal to, co jsem říkal...Jestli se sám ve světě kolem sebe můžeš vidět i jinak, pak se svět kolem tebe změní.

I-Empire je druhá polovina prvního alba. Odráží myšlenku, že svět je v tvých rukách a vše je možné, možné uvnitř tebe. Může to být něco banální, jako osobní souboj nebo něco velkého, jako nevyhnutelná myšlenka světového míru.

Obal desky namaloval úžasný Drew Struzan - umělec, který pracoval i pro Stevena Spielberga a George Lucase. Umí vyobrazit složitý příběh několika krásnými, přesnými tahy štětcem.

Bicí nahrál Atom Willard, který je z kriticky uznávaných Rocket From The Crypt. Vždy na mě působil dobře. Je poctivý, čestný, skromný přítel a dokonce i skvělý komik.

Rytmickou kytaru má David Kennedy, je to jeden z lidí, na kterého se vždy můžu spolehnout a ujistit se, že děláme to v co věříme. Nic z toho, co teď je by nebylo bez něj a z ničeho takového by nebyla cítit pohoda. Nazývám ho Punk Rockový James Dean. Je často viděn na své motorce, jak jezdí po americkém pobřeží.

Matt Wachter hraje na bassovku a je naše poslední, ale neocenitelná část. Přivítal k nám z 30 Seconds to Mars a byl posledním chybějícím článkem naší kapely. Samozřejmě rozumí hudbě a umí komunikovat skrze několik různých forem jako třeba kino, grafické umění, nové technologie, atd...

Prosím, udělejte si krátkých 55 minut čas k poslechu alba. Poslouchejte ho v autě, třeba na kopci při výhledu na město...a pak si v něm představujte, jak se město táhne až za horizont, vše je v tvých rukách.
Komentářů: 0 | RSS |
K tomuto článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je neděle/nedeľa)

    

Design: cross, POET | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2006-2013 | Přihlásit se