AvA.blink-182.cz Plus44.blink-182.cz Box Car Racer Praha 2012 FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (197)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (127)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (171)
 


Celkem hlasovalo: 548
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
 » (Redakce, 7.11.16)

 » viete mi povedat, ci tie
jeho knihy budu ...
(valter, 6.11.16)


 » (Důša, 6.11.16)

 » (LIBas, 21.8.16)

 » Album California je
naslapena,pro me za ...
(papuc, 28.6.16)


.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
Přidej se k nám na FaceBooku! Přispěj nám na provoz webu Změň si vzhled blink-182.cz
01.01.2009 v 23:06 (cross), 5706x přečteno
Napsal jsem z ruky jakési ohlédnutí za minulým rokem, který byl naplněn spoustu událostmi. Jak radostnými, tak bohužel i smutnými. Doufejme, že v novém roce budou převládat jen ta dobrá.

Koncem ledna/Januára roku 2008 se krátce po koncertu začali objevovat zvěsti, že sám DeLonge údajně zahrál cover písně Not Now (Blink 182), který byl jakýmsi 'intrem' songu Rite Of Spring (AvA). To se později potvrdilo několika video záznamy. Navíc se pak objevil i záznam songu My First Punk Song (Box Car Racer).

Zatímco tedy na straně Toma bylo rušno, na straně druhé, se kromě hostování Hoppuse na Honda Civic Tour s Panic! At The Disco, nedělo nic zvláštního (pokud nepočítáme, že se Mark objevil na této show v tričku Atticus). Hoppus stále psal jen na svůj blog o albech, která právě produkoval, Travis dělal remixy songů a potvrdil rozvod se Shanou Moakler, Craig nabízel lekce kytary Online, no a Shane si se svými přáteli založil svou vlastní kapelu nazvanou The Noise Chapter (ne, neopustil +44 ... asi).


Když se vrátím zase zpět k Angels & Airwaves - ti si zatím střihli na AOL Sessions 4 songy (Everything's Magic, The Adventure, Secret Crowds, Do It For Me Now), dále pokračovali v hraní Blink 182 coverů (nově přidali Reckless Abandon) a také vypustili do televizního (a tudíž i internetového...) světa svůj nový videoklip k písni Secret Crowds.

Po Socratic přijeli do studia Marka 'navštívit' také kapely The Koopa nebo All Time Low. Ač se to zdalo neuvěřitelné, na internetu se objevil plakát, že +44 chystá koncert s kapelou The Early Strike. K čemuž se za pár dní sám Hoppus vyjádřil s tím, že žádný koncert není, protože píší novou desku. Takže zatímco plusaci nahrávají, AvA dále těší své fanoušky a objíždí jak koncerty, tak různá rádiová vysílání. Také DeLongův projekt Modlife nelení a pořádá věcné soutěže pro samotné návštěvníky. Tom nám navíc dokazuje, že ho přeci jen humor neopustil a na Modlife webcameře se objevuje ... v trenkách.

Přesouváme se do dubna/Apríla. 'Zatímco jsem ve studiu a dělám na nové Koopa desce a Travis produkuje pro další umělce, Shane je doma se zlomenou rukou a Craig se chystá na tour. Bude hrát na kytaru s Juliette and The Licks. (Mark)'. Kámoš +44, Chris Holmes, vydává své vlastní CD pod názvem 'sub-rosa', Socratic vypouštějí klip Boy In a Magazine a ... a je konec dubna/Apríla. U AvA zažíváme komerční boom (haha) - jejich song The Adventure se objevuje v televizní reklamě automobilky Ford. Tom na Modlife Webcam pronesl několik chytrých věcí ('AvA by mohla z prdele nahrát punkrockový album.'). A také na nás vybaflo dlouho očekávané video k písni Breathe, ve kterém bylo vsazeno na krásné a oblíbené něžné pohlaví (viďte, pánové?).

V dalším měsíci si Travis vyrazil z kopýtka a zahrál si na koncertě s Jane’s Addiction. Markovi přibyla opět práce – produkce alba New Found Glory a … a je konec května / Mája. Konečně se objevily zprávy, které oficiálně potvrzovaly vydání dokumentu Start The Machine – a to na 24.6., později na 17.6.

Travis stále dělá remixy a začíná se objevovat po boku DJ AMa. Jak bylo již psáno, vychází očekávaný dokument. Tom má stále rozhled o hudební scéně a veřejně se zastává kapely My Chemical Romance, která je obviňována ze sebevraždy 13-leté dívky (pár týdnů před smrtí je začala poslouchat): ‘Když jsem ještě zpíval s Blink, stalo se nám něco podobnýho, takže vím, jakej je to pocit, když vás někdo z něčeho takovýho obviňuje. Jedna z obětí masakru v Columbine si vzala život a k tomu jí hrála naše písnička. Projdete si různýma stádiema, kdy se obviňujete, ale takhle to nejde. Nevíte, co jsou tihle lidi zač. My Chemical Romance zpívají o sbližování. V jejich hudbě najdete i prvky rebelie a úzkosti, ale která kapela vašeho mládí o tomhle nezpívala?‘‘. AvA nám … tedy amíkům hraje na Warped Tour, mimo jiné i songy I Miss You a Violence.

Pokud ještě nespíte nudou, můžete pokračovat dál …

Říká vám něco Guitar Hero? Tak v této hře se objeví i Barker, podle kterého se nahrávají pohyby bubeníka. To ale není vše, Trava můžete omrknout v chystaném videoklipu The Game – Dope Boys. A protože ke každé správně kapele patří i autobus, AvA uvolnila video, ve kterém (se) předvádí ten svůj. Stále ještě kluci hrají na Warped Tour, kde Tom zahrál sóličko songů There Is a Reckless Abandon.

Opět je řeč o Travisovi. Vydává kompilaci songů, které nahrál spolu s DJ AMem. CD se jmenuje Fix Your Face a obsahuje 15 skladeb. Tito dva spolu také plánují vyrazit na turné. A protože se tihle dva mají opravdu rádi, potkávají se i na MTV Video Music Awards 08. Ovšem po boku Travise není stále jen AM, vetřela se tam opět Moakler. Andělům zbývá posledních několik koncertů na Warped Tour a už oznamují jejich další chystané turné s kapelou Weezer, které obsahuje na 20 koncertů.
Také se v tomto měsíci stala nepříjemná věc. Jerry Finn , jeden z nejznámějších punk-rockových producentů (Blink 182, Green Day, Bad Religion, Sparta, AFI, The Offspring), ve svých 38 letech zemřel.

FB reklama V září/Septembri dává Mark na svůj blog video ze studia. Ne, není z produkování cizích desek, ale z nahrávání desky +44. Po dvou dnech vypouští další video a fanoušci mohou jásat. Jásání jim ovšem vydrží jen 2 dny, jelikož se přihodila tragédie. Nejrůznější internetové stránky zaplavila zpráva, že Travis Barker měl havárii s letadlem. Bohužel to byla pravda. Letadlo kvůli prasklé pneumatice sjelo mimo runway, kde začalo hořet. 2 piloti [Sarah Lemmon (31), co-pilot James Bland (52)] a Travisův asistent [Chris ‘Little Chris ‘ Baker (29)] a Travisův bodyguard [Charles Still (25)], zahynuli. I přes svá vážná poranění se přeživší (Travis a DJ AM) zotavili. Většina fanoušků obracelo oči směrem k Tomovi a doufala, že Barkera navštíví. Na veřejnost se však nedostala žádná informace, která by toto potvrdila. Místo toho Tomova kapela oznámila, že začnou nahrávat nové album v lednu / Januári příštího roku. Start The Machine se neobjevuje jen na DVD nosičích, ale také má být promítnut na filmovém festivalu v San Diegu. Kapela si užívá na koncertní šňůře a Tom se vrhá na zazpívání songu Undone od Weezer.

Travis opět komunikuje s veřejností a neustále všem děkuje za vzkazy a podporu. Navíc se na net dostávají fotografie zachycující Barkerova zranění. Máme tu také další 'potvrzující' zprávu, že +44 nahrávají slibované album. AvA stále využívá systému Modlife a vysílá přes něj svůj koncert.

Anxiety reklama Barker se stále více otřepává z nehody a míří si to přímo do MTV, kde se objevuje na zakončení pořadu TRL. Poté ještě podává svůj první video-rozhovor a oznamuje, že už opět začíná hrát na bicí. Další důležitý mezník je datum 19.11.2008. Ač bylo spoustu lidí na Marka naštvaných kvůli (ne)nahrávání desky +44, napsal něco, co muselo zaručeně všechny potěšit. Hlavní zpráva jeho obsáhlého blogu byla: '…Tom, Travis a já jsme spolu mluvili. Zezačátku pár telefonátů a pak před pár týdny jsme se na pár hodin všichni setkali. Byly to skvělé a velmi pozitivní rozhovory. Obnovili jsme svoje přátelství po 4 letech nemluvení. …'. Zároveň nepotvrdil ani nevyvrátil návrat Blink 182. Poté se ještě Mark podle vzoru Travise mrknul do televizních kamer na Woodie Awards 08, kde uvedl kapelu All Time Low. Skupina Fall Out Boy vydává nový videoklip, ve kterém Mark vyfackuje tanečníka. A abychom nezapomněli, jak umí Hoppus zpívat, Ace Anders (‘a dalších milion různých lidí‘) vydává cover songu Bittersweet Symphony od The Verve. A aby toho nebylo málo, Travis ohlašuje své vystoupení, a to s DJ AMem, na New Years Eve. Angels & Airwaves se naopak objevují v seriálu One Tree Hill, kde mají 'live vystoupení' se songy Secret Crowds a Lifeline.

HCV reklama Travis už je po fyzické stránce nejspíš plně zotaven a popírá fámy o návratu Blink 182. Ke konci roku ještě vydává další remix. Mark se opět hrne do MTV, kde v pořadu MADE dává tipy, jak hrát na basovku. Časopis Alternative Press otiskl 18 očekávaných alb roku 2009. Je zde zařazeno i album Angels & Airwaves.


Co se týká našeho webu, na konci roku 2008 přesáhla jeho celková návštěvnost 200 000. Děkujeme. Uspořádali jsme spoustu soutěží a snad vám i dodávali dobré informace.

To je ve 'zkratce' vše, co se loňský rok událo.

P.S. A co máme my všichni – obyčejní smrtelníci – společného s oběma kapelami? Za rok 2008 jsme všichni o rok zestárli.
Komentářů: 9 | RSS |
Komentář ze dne: 01.01.2009 23:56:34     Reagovat
Autor: jakub182     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
pekneeeee...... dobre napisaneeeee ........ zhrnuteeeeee ...... som zvedavy čo prinesie rok 2009.....a ako všetci ostatny či blink-182 odohra ete daky koncert.....snad sa dočkame......

Komentář ze dne: 02.01.2009 18:46:33     Reagovat
Autor: Janca     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: =)
moc hezky napsaný -- obsahuje vše =))

Komentář ze dne: 03.01.2009 19:55:23     Reagovat
Autor: paci182     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
jo parada, super crossi :-)

Komentář ze dne: 05.01.2009 19:07:57     Reagovat
Autor: marky182     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
perfektne napisane,som zvedavy co prinesie dalsi rok:)


Notice: Undefined offset: 4 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 274

Notice: Undefined offset: 4 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 275

Notice: Undefined index: in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 279

Notice: Undefined offset: 1 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/specfce.php on line 710

Notice: Undefined offset: 2 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/specfce.php on line 711

Notice: Undefined offset: 1 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/specfce.php on line 711
Komentář ze dne: ..     
Notice: Undefined index: in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 280
Reagovat
Autor:
Notice: Undefined index: in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 282

Notice: Undefined index: in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 287
    Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined index: in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289


Notice: Undefined index: in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 293
Titulek:

Notice: Undefined index: in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 298


Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 274

Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 275

Notice: Undefined index: in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 279

Notice: Undefined offset: 1 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/specfce.php on line 710

Notice: Undefined offset: 2 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/specfce.php on line 711

Notice: Undefined offset: 1 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/specfce.php on line 711
Komentář ze dne: ..     
Notice: Undefined index: in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 280
Reagovat
Autor:
Notice: Undefined index: in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 282

Notice: Undefined index: in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 287
    Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined index: in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289


Notice: Undefined index: in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 293
Titulek:

Notice: Undefined index: in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 298


Notice: Undefined offset: 6 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 274

Notice: Undefined offset: 6 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 275

Notice: Undefined index: in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 279

Notice: Undefined offset: 1 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/specfce.php on line 710

Notice: Undefined offset: 2 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/specfce.php on line 711

Notice: Undefined offset: 1 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/specfce.php on line 711
Komentář ze dne: ..     
Notice: Undefined index: in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 280
Reagovat
Autor:
Notice: Undefined index: in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 282

Notice: Undefined index: in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 287
    Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined index: in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289


Notice: Undefined index: in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 293
Titulek:

Notice: Undefined index: in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 298


Notice: Undefined offset: 7 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 274

Notice: Undefined offset: 7 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 275

Notice: Undefined index: in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 279

Notice: Undefined offset: 1 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/specfce.php on line 710

Notice: Undefined offset: 2 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/specfce.php on line 711

Notice: Undefined offset: 1 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/specfce.php on line 711
Komentář ze dne: ..     
Notice: Undefined index: in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 280
Reagovat
Autor:
Notice: Undefined index: in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 282

Notice: Undefined index: in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 287
    Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined index: in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289


Notice: Undefined index: in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 293
Titulek:

Notice: Undefined index: in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 298


Notice: Undefined offset: 8 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 274

Notice: Undefined offset: 8 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 275

Notice: Undefined index: in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 279

Notice: Undefined offset: 1 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/specfce.php on line 710

Notice: Undefined offset: 2 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/specfce.php on line 711

Notice: Undefined offset: 1 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/specfce.php on line 711
Komentář ze dne: ..     
Notice: Undefined index: in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 280
Reagovat
Autor:
Notice: Undefined index: in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 282

Notice: Undefined index: in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 287
    Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined index: in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289


Notice: Undefined index: in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 293
Titulek:

Notice: Undefined index: in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 298

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je pátek/piatok)

    

Design: cross, POET | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2006-2013 | Přihlásit se