AvA.blink-182.cz Plus44.blink-182.cz Box Car Racer Praha 2012 FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (197)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (127)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (171)
 


Celkem hlasovalo: 548
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
 » (Redakce, 7.11.16)

 » viete mi povedat, ci tie
jeho knihy budu ...
(valter, 6.11.16)


 » (Důša, 6.11.16)

 » (LIBas, 21.8.16)

 » Album California je
naslapena,pro me za ...
(papuc, 28.6.16)


.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
Přidej se k nám na FaceBooku! Přispěj nám na provoz webu Změň si vzhled blink-182.cz
21.08.2009 v 15:44 (cross), 3333x přečteno
Přečtěte si překlad rozhovoru s Tomem, kde se rozpovídal o minulosti, současnosti i o tom, kde se vidí za několik let.


Jaká je tour ? Co energie?
Tour je bláznivá. Je to oficiálně největší tour léta. Dokonce dnes (Pittsburgh) tu je přes 20 000 lidí, vyprodáno. Minulou noc zase 23 000. Je to kurva šílený. Nikdo nechápe, proč jsou čuráčí vtipy tak populární. Posílají NASA vědce, aby se to pokusili vyřešit. Ale tour je úžasná a enegie je skvělá. Hrajeme lépe než kdy dřív a užíváme si to. Mark už taky pije, takže býváme opilí oba. Dokonce si nepamatujeme sračky co říkáme.

Jsou to pravé pocity? Znám hodně tour, které se nevydařily. Je to jako "Sakra,  měl jsem tohle udělat před dvěma roky?"
Vím co myslíš. Pro tvou představu, organizátoři koupí koncerty s nadějí na 8000 lidí za noc. Průměrná návštěvnost je skoro 20 000 na noc. Nikdo to nečekal, ne kapela, ne organizátoři, ne management, takže to není tak, že bychom společně řekli "Kurva, měli jsme to udělat dřív." Vrátili jsme se k sobě protože měl Travis nehodu a mysleli jsme, že by mohlo být dobrý znovu spolu hrát. Je to skvělý. Jsem tím pokořen, upřímně, protože v srdci jsme stále punková kapela. Mluvili jsme o kapele asi před 20 lety hádám, no, dali jsme si pauzu, ale motali jsme se kolem sebe téměř 20 let. Je praštěný to teď vidět. Jsme velmi, velmi šťastní že to funguje tak dobře. To samozřejmě dělá návrat velmi nabitým.
   
Zmínil jsi nehodu. Byl to moment, kdy jste si vy tři uvědomili, že opuštění Blink za nevyjasněné pauzy nebyla ta nejlepší věc?
Ne, nebylo to takhle. Upřímně si myslím, že před pár lety nikdo z nás neočekával, že budeme zase hrát. Pořád mám Angels & Airwaves a v únoru/februári vydáváme film a album. Mark stále produkuje všechny ty jiné kapely. Travis má svou velkou hip-hop záležitost ohledně alba, které dělá už půl roku - stále má DJ AMa a sebe. Všichni i nadále děláme tyhle věci a milujeme je a jsou to součásti našich životů. Nebylo to tak, že jsme to hledali, aby se to stalo. Myslím, že teď všichni zkoušíme vyřešit - jak to vše má zapadat? Je to ta největší záležitost (smích). Je to pro mě trošku žonglování, protože Angels & Airwaves je pro mě plnohodnotná věc.

Jsi hotový s filmem a deskou?
Film se začíná upravovat. Doufejme, že ho pošleme v září/septembri na Sundance (filmový festival, pozn. red.), takže plán je takový, že debut bude v lednu/januári a my doufáme, že bude v IMAX kinech v únoru/februári. Ale nevíme, máme dlouhou cestu plánování a připravování. Uvidíme, co bude.

Ještě zpět, původně to byl I-Empire film a teď je to Love film.
To je kvůli vývoji ve tři různé doby. Začali jsme, chtěli jsme udělat dokumentární dílo zastřené mezi dokumentem a filmem, ale dokument vzal život za své, protože se z toho stala velká story. Prošel jsem v tu dobu skrz mnoho událostem přestávka Blink a pak užívání léků. To zakončilo náš velký projekt. Dokument se jmenuje Start The Machine a byl vydán samostatně, pak jsme začali vlastní film. Přemýšleli jsme o I-Empire, to byl náš cíl. Pak byl film dobrý. Zvolili jsme tu lepší cestu, když jsme všichni přemýšleli o tom, že ho stáhneme, upřímně. Začali jsme ho stavět a stavět. Teď, někde uprostřed I-Empire cesty, jsme řekli, že ho nemůžeme nechat vyjít s deskou, protože je tu toho ještě tolik, co chceme pro film udělat a tak jsme začali vyjednávat, aby bylo vše volné, moct vydat album a film nezávisle (nebo zdarma, pozn. red.). Jsme v perfektním momentu naší kariéry s kapelou udělat něco takhle ambiciózní, takže jsme plní očekávání.

Původně to měl být soubor krátkých filmů, které byly spojené s I-Empire. Je to pořád tak?    
To je těžký popsat. Je to příběh o chlapíkovi, který je vyslaný na ISS a tam je chycený v časový kapsli. Na lodi najde digitální archivy lidských životů a v tomhle místě přijdou ke slovu ty "krátký filmy". Jsou tam dialogy, je tam spousta CGI. Začíná to občanskou válkou, je tam veliký sci-fi nádech. Vždycky jsem měl rád filmy jako 2010 nebo Solaris, který vás prostě přilepí do křesla a někam vás vezmou. Je to prostě spíš umělecký výtvor, než normální film a myslím si, že z tohohle důvodu na to ani nebude chodit tolik mainstream teenagerů, ale spíš dospělejší publikum a nadšenci do filmu. Je to fakt těžký popsat, protože tohle dlouho žádná kapela neudělala. Pracují s náma stejní sound designeři jako s Darrenem Aronofskym, stejní editoři jako s Oliverem Stonem.... Je to veliká věc.


Dostal se rozpočet mimo kontrolu?
Ne, vysvětlím. Myslím, že to co se stalo je, že jsme strávili přes 3 roky filmováním všech těhle věcí a potkali jsme tyhle neuvěřitelný lidi a ukázali jsme jim stopáž a řekli příběh, oni to podepsali a začali už za týden. Je to jedna z těhle vzácných věcí, kde na tom chce každý pracovat, ne kvůli rozpočtu, ale kvůli tomu "co to je", co za tím stojí a myšlence celé té záležitosti. Vychází na Valentýna, Love, není to pouze "boyfriend girlfriend" věc, je tam více lidskosti. To je pro mě dost vzrušující. To je důvod, proč Angels & Airwaves existuje. Angels & Airwaves je kapela postavená na svém duchovnu, tím myslím mladé Američany a mladé Západní společnosti pomalu jdoucí k vzájemnému porozumění. Angels & Airwaves je zajímavá kapela a myslím, že to lidé objeví příští rok. Zahrnuli jsme tam spoustu zajímavého materiálu a myslím, že to lidé začnou brzo hledat.


Můj kámoš je vysokoškolák spisovatel, který mě furt navrtává do Flaming Lips a Animal Collective a do všech těhle indie kapel a poslední, co bych od něj čekal je, že se mě zeptá, abych s ním šel na blink show a zeptal se. Vyrůstá vaše fanouškovská základna s vámi?   
To je dost zapeklitá otázka. Každý den se ji snažím vyřešit, kdo jsou kurva ti lidi tady? Měl jsem 16, když jsem začínal s Blink, takže přemýšlím o našich fanoušcích v době, kdy jsme byli opravdu slavní, bylo mi 22 nebo 23 a spoustu fanoušků mělo pouze kolem 16, takže bych si měl myslet, že teď v roce 2009 bude mít většina našich fanoušků přes 20 let. Ale nemají (smích). Nevím chlape, je to divný. Je těžký analyzovat publikum, když se díváš na 20 000 dav. Vypadají jako lidi mezi 17. a 25. rokem, což znamená, že máš spoustu lidí, kteří byli opravdu mladí, když kapela vyrazila, ale teď přivádí své mladší bratry nebo tak něco. Myslím, že Blink je fenomén. Když shrnu náš život z předměstí, tak si nemyslím, že nějaká kapela dokázala to co my. Kdo ví. Mohli by to být noví Grateful Dead (americká rocková kapela, pozn. red.), ale s úplně jiným publikem. Možná budeme hrát pro tyhle mladé-dospělé-teenagery po zbytek našeho života (smích). Nevím.

Jsem si jistý, že máš pravděpodobný plán na příštích 18 měsíců, máš představu o tom, kde budeš za pět nebo deset let?
Největší strach mám z toho, že chci mít dvě gigantický rockový kapely (smích). Neznám nikoho dalšího, kdo by to zvládl a to mě děsí, protože se to snažím zlehčovat. Je mi 33, mám dvě děti, díváš se kolem sebe a zjišťuješ, že život není jen o "jeď-jeď-jeď", takhle to šlo ve dvaceti. Nejsem si úplně jistý. Nevím. Za pět let vidím Angels & Airwaves na počátku stát se gigantickou rockovou kapelou dělající cokoliv co chce, od filmu po technologii a se spoustou různých ambicí a uměleckých nápadů. Blink, pokud natočíme dobrou desku, by mohli být na stadionech. To se už ukazuje na současný tour. Fakt si to myslím. Možná ne, ale podle mě to tak vypadá. Ale musí to být dobrá nahrávka a musí to být něco, za čím si všichni jdeme a na co jsme zaměření. Takže příštích pět let tipuju tak, že bych měl mít tyhle dvě záležitosti. Ale další strach mám z toho, jak oba projekty udělat úspěšnými. Chápeš, prostě kurva nevím. Ozvu se ti v příštích pěti letech a odpovím ti (smích).
Komentářů: 1 | RSS |
Komentář ze dne: 23.08.2009 17:14:27     Reagovat
Autor: Tom182     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
Ale on ma toho asi fakt dost vela :D..ale najviac ma dostalo toto-Mark už taky pije, takže býváme opilí oba:D:D

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je pátek/piatok)

    

Design: cross, POET | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2006-2013 | Přihlásit se