AvA.blink-182.cz Plus44.blink-182.cz Box Car Racer Praha 2012 FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (197)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (127)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (171)
 


Celkem hlasovalo: 548
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
 » (Redakce, 7.11.16)

 » viete mi povedat, ci tie
jeho knihy budu ...
(valter, 6.11.16)


 » (Důša, 6.11.16)

 » (LIBas, 21.8.16)

 » Album California je
naslapena,pro me za ...
(papuc, 28.6.16)


.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
Přidej se k nám na FaceBooku! Přispěj nám na provoz webu Změň si vzhled blink-182.cz
12.02.2010 v 22:42 (Lolly), 5737x přečteno
Entertainment Weekly udělali rozhovor s Tomem DeLongem. Podívejte se na exkluzivní překlad celého rozhovoru na ava-plus44.com.

Tom DeLonge mluví o Angels & Airwaves, Love zdarma, sjednocení blinků a mnoho dalšího.
Tom DeLonge je velice zaneprázdněný. Minulou noc kolem deváté pomohl dokončit pořadí písníček v Love, album které vychází tuto neděli 14. jako dar pro fanoušky na Valentýna. Love bude dostupný o dva dny dříve na fuel.tv. Dnes ráno se setkal s jeho druhou skupinou blink-182, která se dala dohromady na letní tour 2009, kteří se dali dohromady po 4 letech pauzy, aby si promluvili o svých plánech. Poté rychle odběhl na schůzi několika potenciálních partnerů, aby zajistil vydání sci-fi filmu pod stejným názvem - Love. Jo, a DeLonge má taky plány pro "spravení hudebního průmyslu" přes Modlife, webovka kterou vlastní.

Jak se cítíš ohledně nového Angels & Airwaves alba?
Považuju to teď v tomhle momentě jako vrcholní vydání mého života. Není nic jiného, do čeho jsem dal více snahy, více času, více srdce a více stresu, než do tohohle. Od doby, kdy se skupina snažila natočit film, který je propojen s albem, uběhla dlouhá doba. Podotknu, že album bude bez vydavatelství, 100% nezávislé. Umělecky si myslím, že tato nahrávka vysoce předčila všechno kde jsem byl. Tak tiše předvídám nedělní vydání a doufám v to nejlepší.

V čem se liší od posledních dvou alb, které jsi měl s Angels & Airwaves?
Psaním téhle desky jsme počítali s tím, že to nakopne film, tak jsme museli skládat písně v několika směrech. Když posloucháš nahrávku, není to ortodoxní jakýmkoliv způsobem. Je tu spoustu předeher a částí, které tě vtáhnou a přemístí tě do různých stupňů vzrušení. Nemělo by to působit jako mainstream, komerční nebo stereotypní nahrávka. Když to děláš ve spolupráci s velkým vydavatelstvím, tak tvoje písně musí začít určitým způsobem. Tvé vokály musí přijít v určitém čase a je to jen dvě a půl minuty dlouhé. Abych řekl pravdu, Angels & Airwaves nikdy nebyly moc dobré v tomhle směru.

Dá se alba užít nezávisle na filmu?
Jo, jasně. Píšu velice melodickým způsobem, a to se nezmění. Myslím, že mé nahrávky mají tendenci být přístupnými. Jsem trošku mimo střed s Angels & Airwaves. Ale i když se stanu velice divným, není to tak odlišné. Není to jako nějaké nejasné Sonic Youth album nebo tak. My s tím nezacházíme tak daleko. Máme rádi crescendo a snažíme se je udělat, když tě píseň chytne v okamžiku kdy to nečekáš a způsobí ti husí kůži na rukách. Takové typy reakcí se snažíme v lidech vyvolat naší hudbou. A myslím si, že jsme se to naučili docela dobře.

O čem je film Love?
Začíná to v občanské válce a cestuješ časem a vesmírem. Je několik dějových linií. Hlavní je, že chlápek je poslán do mezinárodní vesmírné stanice a je tam opuštěný. A vůbec neví proč. Během těch let, kdy je tam nahoře uvězněný, uvidí pod sebou zemi, která se začíná rozpadat. Stane se z něj poslední žijící člověk. A potom o roky později se jednoho dne probudí a něco je venku u jeho vesmírné lodi, na nízké oběžné dráze Země... Deska a film jsou pojmenované Love jednoduše proto, že Love je symbol. Když to rozepíšeš, je to symbol čar a geometrických tvarů co mají konkrétní záměr a energii. Je to jedna věc, která se potýká se zážitkem s blízkou smrtí: když ti lidé přežijí a vrátí se, tak se všichni snaží popsat slovo láska (Love), ale v tělesném stádiu. Takže jsme se snažili připojit tento jev filozoficky tím, jak jsme napsali o souvislostech toho slova.

Jak dlouho jsi přemýšlel o natočení filmu?
No, chtěli jsme to udělat poprvé před 6 lety, kdy jsme dali dohromady skupinu. Ale nikdy jsme nevěděli, že to dopadne takto. Vlastně jsme začali tento film jako sbírku útržků. Ale stalo se to, že se film vrátil a předčil naše očekávání. Tak jsme se rozhodli se do toho plně ponořit a znovu investovat. Dotáhnout to do konce s vyšším cílem. Jsme úplně nezávislí. Doslova, naše skupina dělá všechny ty klipy, film a album sama. Jenom my čtyři a pár okrajových lidí, co nám věří. Bylo to úžasné. Když jsme byli puberťáci a šli jsme ven na skate, tak jsme se natáčeli. Snažíš se vypadat cool a tohle je podobná věc. Bude to největší vydání mého života. Opravdu bude. Nikdy jsem nedal do ničeho tak velký kus svého já. Nejenom penězmi, ale i duševně a srdcem. Děkuju Bohu i mé rodině, která mě podržela na této cestě, protože to bylo šílených několik let.

Budeš ve filmu hrát?
Né né, tohle je první falešný dojem. Každý očekává, že v tom filmu budu. Ale ne, skupina tam vůbec není. Jsou tam doopravdičtí herci. Máme fantastické lidi co přišli, protože se jim líbil nápad, že se nějaká skupina bude o tohle zase pokoušet a že je to fakt dobrý. Náš editor přišel ze štábu Oliver Stone. Náš zvukař zase z Darren Aronofsky. Všechny ty speciální efekty udělal chlápek, který makal na Lord of the Rings (Pán Prstenů) a Star Wars. Takže máme neuvěřitelné lidi, kteří pracují v prospěch tohoto filmu. A jak jsem říkal, ve filmu nehraju, protože by to během prvních pěti minut pokazilo film.

Napsal jsi scénář?
Ne, to režisér. Kapela nastavila parametry s vizí, jak by měl film zapadat do filozofie Angels & Airwaves. Museli jsme se zapojit do určitých atributů co byly stylizované do toho, co má kapela ráda: science fiction, paleta barev, dějová linie a level makra. Ale Will Eubank, režisér a scénárista filmu, byl zázrak. Objevili jsme ho, když mu bylo 23. Teď mu je 27. Stal se nejvhodnější osobou pro natáčení. Jsme na to fakt pyšní.

Plánuješ to vydat do kin?
Samozřejmě. Do jakého stupně ještě nevíme, dokud neuzavřeme smlouvu. Tohle nebude soutěžit s Avatarem, ale myslím si, že to bude neuvěřitelný švih, který má ohromné srdce a duši k tomu. A tohle má neuvěřitelné poslání, ve kterým si myslím, že tím se bude lišit od ostatních demografií. Myslím si, že tohle otevře mnoho dveří k tomu co si lidi myslí, že jsme schopní - ale i víc, čeho jsou skupiny schopny, když se jen snaží.

Vracíme se k albu, jak ses rozhodl k vydání zdarma?
Plánovali jsme to už dlouho, dlouho předtím. Roky předtím. Vždy to byla část plánu. Vždycky jsme viděli, že naše skupina vyroste nezměřitelně tím, že budeme mít album zadarmo. Má společnost vytvořila základnu jménem Modlife, je to předchystaný systém, na kterém běží web umělce. Když jdeš na angelsandairwaves.com, sedí to na ModLife základně. Dovoluje nám to platit za zhlédnutí webu. Dovoluje nám to prodávat videa. Hudbu. Spoustu takových věcí. Věděli jsme, že když vydáme desku zdarma, vrátí se malé procento fanoušků zpět a zapojí se na webu v různých směrech, že to vysoce převáží reklamu, kterou bychom měli s velkým vydavatelstvím. Snažili jsme se být trošku průkopničtí a ve stejnou dobu jsme se naučili hodně od Radiohead a děláme to způsobem, ve kterém fanoušci určují kolik přispějí. Oni udělali něco velkého, co bylo hodně riskantní a hodně jiné. A my se snažíme vzít tento krok trošku dál. Myslíme si, že jsme našli něco, co pomůže spravit hudební průmysl. Myslím si, že se staneme dobrým příkladem.

A kolik peněz jsi vlastně utratil za natočení téhle desky, že máte na to mít hudbu bez poplatků?
Základna ModLife je zbrusu nový pramen příjmu. A to nikdy v hudbě předtím neexistovalo. To je to, co financovalo náš film - jeden a půl milionů, dva miliony, cokoliv, jsme pro to. Album samo o sobě, Bože, vrazili jsme do toho přes půl milionu dolarů jen za nahrávání. Způsob, jak dostáváme naše peníze zpátky nebude přes prodávání nahrávek. Bude to např. když chceš ve čtvrtek večer ležet v posteli se svou přítelkyní a dívat se na Angels & Airwaves živě z Londýna, tak se na to budeš dívat na angelsandairwaves.com. A když vyjde film, tak můžeš jít taky na angelsandairwaves.com a vypůjčit si to nebo koupit. Nebo když chceš lístky v předstihu či dřívější vstup na koncerty, můžeš se dívat na soundcheck, popřípadě se můžeš stát členem webu.

A co blink-182?
Jo jde to skvěle. Teď jsme trochu nastínili jak začneme album a dalších 24 měsíců kariéry skupiny. Odešel jsem z té chůze asi před 20 minutami. Právě teď se vracíme zpět do kolejí.

Dostali jste se do studia nebo je to ve fázi mluvení?
Tohle je fáze mluvení. Myslím, že jsme začali nahrávat před rokem. Máme už nějaký rozdělaný materiál. Ale dostávat se do toho oficiálně začneme zakrátko.

Kdy si myslíš, že uvidíme další album blink-182?
Myslím, že pravděpodobně za rok.

Jaké to bylo s něma pracovat narozdíl od toho, jak to bývávalo?
Tak, oba (Mark Hoppus a Travis Barker) jsou výjimečně talentovaní. Tak je to vždy hodně zábavné přijít na to, jak se můžeme vmísit dohromady. Jsme tak odlišní v našich hudebních choutkách, tak je to dycky zajímavé pozorovat, jak se to semele. Ale to bylo vždycky. Myslím si, že nejrozdílnější je, jak je teď každý zaneprázdněný. Každý vlastníme všechny tyhle společnosti a každý má vedlejší projekty. Trvá nám to 5 týdnů, abychom vyřešili, jak se v tu samou hodinu dostat do jedné místnosti. Takže to bylo těžké.

Měl jsi šanci přemýšlet o tom, jak chceš aby blink-182 zněli v roce 2010 nebo 2011?
Je ještě brzo to rozeznat. Raději bych mluvil o Angels & Airwaves do té doby, než vám budu moct něco o blink-182 říct.

Ok. Pojedete s novou deskou Angels & Airwaves na tour?
Jo. Nahlásíme nějaká data v následujících pár týdnech. Moc se na to těšíme. Koncerty AvA jsou intenzivní. Hrajeme pár hodin. Jsou velice efektní a plné interakce s davem a emocí. Viděl jsem hodně lidí plakat. Je to jako kostel, ale velice světský.

Natáčíte nějaké Angels & Airwaves klipy, kromě filmu?
Budeme mít nejlepší video, co jsme kdy měli (pro nový singl Hallucinations). Šli jsme a natočili jsme to jen s členy skupiny a dvěma našimi kamarády s ručníma kamerama bez osvětlení. Zatímco tři členové tlačí auto, chlápek sedí vzadu s kamerou z okna a já chodím. Bude to vypadat, jako kdybysme měli obrovský štáb, ale nakonec pravděpodobně utratíme jenom několik tisíc dolarů. Bude to vypadat, jako kdybychom utratili 400 tisíc na tomto videu. Vyplývá z toho, podotýkám znovu, že když máš úžasné lidi a dobrou výbavu, nepotřebuješ utrácet žádné peníze. Prostě děláme to tak, jak když jsme jezdili na skateboardech jako teenageři. Smějeme se, potíme se a tlačíme auta. Snažíme se o to, aby to vypadalo cool. Je to tak vtipné a tak anti rock star. Je to krásné, fakt krásné.
Komentářů: 5 | RSS |
Komentář ze dne: 13.02.2010 01:16:55     Reagovat
Autor: jarcek     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
Nicely done... jo ziwotnii deska ..jsem na ni hodne zvedawy uz za necely dve hodinky doufmaz e to nebude jako predchozi dve alba :(

Komentář ze dne: 13.02.2010 04:30:26     Reagovat
Autor: miky     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
TADYY

http://modlife.com/angelsandairwaves/lovealbumfueltv

Komentář ze dne: 13.02.2010 10:36:37     Reagovat
Autor: AAF     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
No jo...peníze tam budou vždycky, ale ta poslední otázka ohledně klipu AvA mě dostala...:) ♥

Komentář ze dne: 15.02.2010 17:13:25     Reagovat
Autor: Lieand     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
Překvapily mě, že opravdu snad jako první světoznámá kapela přišli s albem prakticky zadarmo, navíc to album je sakra vyvedený... miluju jejich muziku. a s tim klipem, jak už to tady bylo řečeno, to dostalo i mě... zkrátka AvA nikdy nezklame:)


Notice: Undefined offset: 4 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 274

Notice: Undefined offset: 4 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 275

Notice: Undefined index: in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 279

Notice: Undefined offset: 1 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/specfce.php on line 710

Notice: Undefined offset: 2 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/specfce.php on line 711

Notice: Undefined offset: 1 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/specfce.php on line 711
Komentář ze dne: ..     
Notice: Undefined index: in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 280
Reagovat
Autor:
Notice: Undefined index: in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 282

Notice: Undefined index: in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 287
    Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined index: in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289


Notice: Undefined index: in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 293
Titulek:

Notice: Undefined index: in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 298

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je sobota/sobota)

    

Design: cross, POET | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2006-2013 | Přihlásit se