AvA.blink-182.cz Plus44.blink-182.cz Box Car Racer Praha 2012 FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (197)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (127)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (171)
 


Celkem hlasovalo: 548
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
 » (Redakce, 7.11.16)

 » viete mi povedat, ci tie
jeho knihy budu ...
(valter, 6.11.16)


 » (Důša, 6.11.16)

 » (LIBas, 21.8.16)

 » Album California je
naslapena,pro me za ...
(papuc, 28.6.16)


.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
Přidej se k nám na FaceBooku! Přispěj nám na provoz webu Změň si vzhled blink-182.cz
20.02.2010 v 20:53 (Lolly), 6172x přečteno
Přečtěte si rozhovor s Tomem DeLongem, který udělal s redaktory pro Los Angeles Times. Přečtěte si překlad uvnitř.

Jednoho úterního deštivého večera v nahrávacím studiu Angels & Airwaves, zpěvák Tom DeLonge drtil kostky ledu. Ty kostičky ledu, které se staly slavnými díky japonskému mystickému spisovateli Masaru Emoto, který tvrdí, že předávání pozitivních vln do vody napomáhá tomu, aby voda zmrzla do krásnějších krystalků.
angels airwaves blink182 tom delonge
"Tento chlapík nalepil kousky papírů se slovy 'Love' (láska) a 'Hate' (nenávist) na kelímky od vody a zmrazil je. Když se na ně podíval pod mikroskopem, 'Hate' vypadalo chaoticky, ale slovo 'Love' bylo perfektně symetrické.", říká DeLonge. "Tak my jsme si mysleli, co když použijeme naše album, abychom tohle udělali s lidmi, kteří jsou tvořeni také převážně vodou?"
Z tohoto důvodu epicky a elektronicky ovlivněná nová deska "LOVE". Angels & Airwaves vydali album zdarma ke stažení, další v řadě multiplatinových kapel - jako například Radiohead a Nine Inch Nails - aby použili nové album k vybudování značky a věrnosti svých fanoušků a nebyli bráni jako kapela, které jde jen o peníze.
Album je jen jedno hledisko většího obchodního experimentu pro skupinu, které doufá v hladké propojení sociálních médií a spolupráci sponzorů. Ale jejich přístup by měl být novou cestou k sebe-úctě v komerci v dnešní rockové hudbě.
Vhodné pro skupinu, která je posedlá sci-fi, je to o víře v sílu. V tomto případě je to síla značky spolčená s přilákat na něco, co je zadarmo.
"Vytvořili jsme si celý svět kolem naší skupiny jako hluboké a filozofické dobrodružství a ponořili jsme se do něj," řekl DeLonge. "Osobně jsme utratili 500.000$ na tomto albu. Ale věřím v to, že hudba musí být zadarmo. A když budu muset, půjdu prodávat krev a sperma, abych tohle uskutečnil."
Jako dlouhodobý zpěvák a kytarista nedávného návratu pop-punkových titánů blink-182, DeLonge nebude muset v nejbližší době dražit své plazma. Ale je jasné, že Angels & Airwaves, kteří byli založeni po rozpadu blink-182 v roce 2005, jsou zdravým únikem z DeLongovy drogové závislosti a osobních problémů té doby. Změnilo to jeho zájmy do jiného směru než jeho pohodové a často nahé punkové výstupy.
Členové skupiny, zahrnující kytaristu Davida Kennedyho, basáka Matta Wachter a bubeníka Adama Willarda, nosí bundy s logem kapely během práce ve studiu. Texty jako jsou "Do you believe in hallucinations? Silly dreams and imagination?" (Věříš v halucinace? Bláznivé sny a představy?) záměrně zve mladou generaci, aby se přidali do země fantazie Angels & Airwaves.
Ale procházka rozsáhlým nahrávacím komplexem této skupiny - kde také sídlí kanceláře DeLongovy skate značky Macbeth a ModLife - ukazuje, že jejich hudba je vyrovnávana kapitalistickým instinktem. Když už vás nalákají, můžete investovat do skupiny, a to v různých cenových hladinách - od stažení alba zadarmo přes placené zhlédnutí koncertů a po kopie chystaného filmu, něco jako když se potká Event Horizon s Avaterem, taky jménem LOVE.
"Jsem businessman a chci, aby tohle bylo tak velké, jak to jen může být," řekl DeLonge. "Cítím, že bychom mohli vylepšit obchodní stránku novými partnery. Můžeme uzavřít dohodu s Fordem, kde by dali kopii alba do každého nového auta a mohli by použít jednu naši písničku v reklamě. Můžeme udělat cokoliv chceme a nemám problém zacházet s touhle kapelou jako odvážný podnikatel."
"Vypadá pak hudebník jako řidič Nascaru na konci tohohle všeho?" řekl DeLonge. "Je to na nich. Já nemám problém se společnostmi - já vlastním dvě. Je to na hudebníkovi, aby si vybral, co mu vyhovuje."

Komentářů: 2 | RSS |
Komentář ze dne: 21.02.2010 15:32:52     Reagovat
Autor: Jarunak     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
este blink by si mohli udelat kozene bundy aby byli jk bratri v triku :D:D

Komentář ze dne: 24.02.2010 12:32:00     Reagovat
Autor: famous z kN     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
ja by som bol zvedavý na čom šliape Delong teraz???

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je pátek/piatok)

    

Design: cross, POET | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2006-2013 | Přihlásit se