AvA.blink-182.cz Plus44.blink-182.cz Box Car Racer Praha 2012 FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (195)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (126)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (170)
 


Celkem hlasovalo: 544
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
 » (Redakce, 7.11.16)

 » viete mi povedat, ci tie
jeho knihy budu ...
(valter, 6.11.16)


 » (Důša, 6.11.16)

 » (LIBas, 21.8.16)

 » Album California je
naslapena,pro me za ...
(papuc, 28.6.16)


.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
Přidej se k nám na FaceBooku! Přispěj nám na provoz webu Změň si vzhled blink-182.cz
23.04.2011 v 17:00 (cross), 9224x přečteno
Po všech těch událostech, které se odehrály za poslední měsíce, jsem se rozhodl, že udělám rozhovor se zakladatelem, majitelem, tvůrcem webu. Jistě všichni ví o koho se jedná. Ale kolik toho o něm víte? Asi ne hodně, a proto jsem se rozhodl, že s crossem udělám interview exluzivně pro návštěvníky našeho webu.
PS: Novinky se budou zobrazovat pod touto. 
Nevím, jestli všichni dobře znají tvou osobní stránku, tak by neškodilo se na začátek trochu představit a říct něco málo o sobě.
Dobře mě nezná asi nikdo. Z návštěvníků, kteří sem občas nebo pravidelně zavítají, mě osobně zná ... nebo lépe řečeno ... osobně mě potkalo okolo 5 lidí. Většinou jsem spíše uzavřený, takže toho moc o sobě nevykecám : )) Ale už snad stým rokem studuju, nebo se tak alespoň tvářím ... Žiju v jednom malém městě na severu Moravy, ale většinu času trávím v místě studia, což je Ostrava. Nedokážu si představit den bez poslechu hudby, rok bez navštívení alespoň jednoho koncertu a bez teplých a slunečných dnů (nemám rád zimu ...). Na nohách mám nejraději ty předražené tenisky Converse a na sobě košili : )) Další oblíbené značky jsou samozřejmě Atticus, Macbeth, Hurley nebo Famous Stars and Straps. 


Jak a kdy jsi poznal kapelu blink-182? Čím jsou pro tebe speciální? Byla to láska na první pohled/poslech?
Bylo by divné, kdybych si to nepamatoval přesně? Pokud jo, jsem divný. Ale mám pocit, že to byl klip All The Small Things, který jsem viděl v televizi. Měli jsme zrovna nově satelit, takže jsme chytali i zahraniční kanály. Nepamatuju si, jaký to byl TV program, ani který den a minuta. Mám pocit, že to bylo v deváté třídě základky ... což bylo před ... no hodně lety. Poté, když jsem pak klip viděl znovu, už jsem TV pěkně osolil. Tenhle song mě i svým klipem zaujal už na první poslech. Začal jsem tak nahrazovat do té doby mé oblíbené kazety (ano, už v té době jsem žil), takže Šmoulové, Dáda Patrasová, Lunetic a Kelly Family začal zasypávat prach. Jak ironické, že zrovna kapely s podobným žánrem v klipu ATST parodují. Bohužel jsem ještě v té době neměl internet. Přišel jsem na střední, kde spolužák měl vytisknutý seznam své hudby a vypalo ... no ... prodával ostatním to, co
chtěli. Vybral jsem si tedy 1 nebo 2 CD blink (už si to nepamatuju). Jedno z nich bylo Take Off Your Pants And Jacket, na které jsem si ve Wordu vytvořil obal. Bohužel ho teď už nemůžu najít, ale spolužák mi na CD napsal název alba, který jsem špatně přečetl a tak jsem i samotný text na obalu zblbl. Další kuriozita je, že jsem až po několika letech zjistil, že mám tracklist přesně obráceně. Takže jsem celou dobu poslouchal album od konce.
A čím jsou pro mě speciální? Byla to první blahblah-punková kapela, kterou jsem začal poslouchat. Nebyla to kapela, kterou jsem si pustil a odložil. Zaujal mě i typický Tomův hlas. Asi mě zaujalo i to, že to byla chlapecká kapela, která nezpívala "teploušárny" (zdravím disco svět a čistě popovou scénu s přesladkými texty). Postupem času pro mě znamenali víc a víc, což se dá asi vyvodit i z tohoto webu.


Co rád posloucháš kromě blink-182?
A sakra. Pokud si s někým rozumím v oblasti hudby, jsem jak kulomet co nejde zastavit. Mám potřebu se dělit o to, co se mi líbí a taky zjišťovat, co se líbí tomu druhému. Teď možná pokazím někomu iluze, ale poslouchám i takové věci, za které by mi někteří mohli dát ban na tyto stránky. Předně napíšu jaké styly. Takže je to punk (+ různé "odnože"), reggae, emo, screamo, ska, indie a ATB. Už zvracíte? Opravdu mám rád i ATB (všechno asi ne, ale přijde mi to taková pohodová muzika - znám tedy jen jedno výběrové album). Počkám, až si vyčistíte stoly a klávesnice ... Indie jsem si zamiloval asi během posledních 2-3 let a screamo opravdu žeru taky. Ale ne každé, musí to mít pro mě nějaký rytmus a myšlenku, ne jen nesmyslné řvaní do mikrofonu. Takže když se zaměřím na konkrétní kapely ... uff ... otevřu složku s hudbou. Projekty spojené s blink-182 přeskočím. Tak co třeba Balance and Composure? Na první poslech jsem si zamiloval jejich song Alone For Now, který si ještě stále pouštím, klidně 10x po sobě. Podle mě jsou v této písni skvěle vyjádřené emoce, doporučuju si to poslechnout. Mám rád i Billy Talent, Anti-Flag, Bloc Party, Disco Ensemble, skvělá kapela je také Brand New. Pokud vyberu něco tvrdšího, je to From Autumn To Ashes (doporučuju songy Underpass Tutorial, Daylight Slaving nebo Pioneers), From Dying Skies - hodně se mi líbí album z loňska - The Lakeshore. Můžu ještě zmínit kapelu We Are The Ocean nebo Your Name In Vain (např. píseň Polaris nebo Velocity) a taky se nemůžu nabažit songu It Never Ends od Bring Me The Horizon.  Pokud trošku uberu a zamířím do stylu indie, tak jednoznačně Tegan & Sara, Yeah Yeah Yeahs!, The Killers, The Strokes, The Kooks, MGMT, Metric a nebo Charlie Straight. Pro odpočinek třeba Coldplay nebo Damien Rice. Poslouchám samozřejmě i punk, jasná věc je Sex Pistols. V sólo projektu Sida Viciouse miluju song My Way. Poslouchám i The Exploited, Rancid, Ramones, The Casualties, Toy Dolls ... Už to asi moc rozebírám, takže ve zkratce ještě pár kapel: Paramore, The All-American Rejects, Taking Back Sunday, The Unseen, The Gaslight Anthem, U2, Pennywise, Sum 41, Placebo, P.O.D., Kings Of Leon, Linkin Park. Z českých pak určitě Vypsaná Fixa, Punk Floid, Plexis, Niceland, Totální Nasazení, Zóna A a slovenská kapela Iné Kafe ... a mnoho mnoho dalších.
 

Měli jsme tu rozhovor s největším sběratelem blink-182, Angels And Airwaves, Plus 44 a BCR v Česku. Jak jsi na tom ty?
No ... určitě tak jako Centurion na tom nejsem a ani nikdy nebudu. Co se týká originálních CD, mám jen jedno a tím je Greatest Hits, které jsem dostal teď k Vánocům a které má u mě vysoce osobní hodnotu a považuju to asi zatím za nejhezčí dárek co jsem kdy dostal.
Když bys vešel do mého pokoje, určitě bys poznal, že fandím blink-182. Nad stolem mám jejich velký plakát zarámovaný, u postele další jen tak pověšený. Na skříni mám dvakrát A4 papír, na kterých mám vytisklou jejich společnou fotku.
No a pokud mrkneš na mě ... tak ... to asi pozná jak kdo. Na batohu mám několik placek s blink-182 (+projekty) tématikou, mám tam i přišpendlenou nášivku blink-182 smailíka. Mám zatím jen 2 trika Atticus, nově taky košili + "bundu", triko FSAS a boty Macbeth.
Na starém disku (který bohužel není zprovozněný) mám strašně moc live vystoupení i spoustu audio bootlegů, včetně Cheetah.
Ale určitě nevlastním nějaké rozsáhlé sbírky diskografií, jako zmíněný Centurion.Klasická, ale také nezodpověditelná otázka - Nejoblíbenější album, song, videoklip, popřípadě koncert.
Album ... asi TOYPAJ, podle mě je tohle album napěchované peckama. Rád si ho pouštím a hraje mi i několikrát dokola. Nebráním se ani poslednímu albu, kde je kapela - jak všichni ví - docela jinde, než na předchozích deskách. Jako nejoblíbenější song často říkám Always. Zároveň se mi líbí i videoklip k této písni. No a koncert ... doufal jsem, že to bude ten v Praze. Ale z minulých mám rád koncert v Sydney v roce 2000. Obecně mám ale rád vystoupení, kde se něco pokazí a třeba i v závislosti na tom DeLonge změní text písně, kterou právě hraje. Jako příklad uvedu píseň First Date hranou na MTV v roce 2001.
Ale jak říkáš - je to nezodpověditelná otázka. Mám rád spoustu songů opravdu hodně a každý kvůli něčemu jinému.Co tě přimělo založit původní web AvA-Plus44.com?
Jen poopravím - původní web byl na adrese www.ava-plus44.profitux.cz. Prvotním impulzem byl song The Adventure, který kapela Angels & Аirwaves vypustila jako první. Myšlenka vlastního webu mě, dá se říct, napadla ihned po prvním poslechu. Už si nepamatuju, jestli jsem v té době věřil na návrat blink 182, ale patrně ne. Tak jsem si řekl, že svou lásku ke kapele dokážu alespoň svým webem. Asi to nikdo neví, ale předtím jsem měl ještě fan web o Good Charlotte (www.goodcharlotte.profitux.cz). Pak jsem se ale začal naplno věnovat právě webu o AvA a Plus 44. Ale asi bych ho nevytvořil, pokud by se na výpomoc nepřihlásili redaktoři AtTiCu5 a Milan. Takže velké dík patří jim. K zaplacení domény, tedy adresy AvA-Plus44.com mě vedla touha být ještě větší. Nebýt tak omezení datovým prostorem a mít prestižnější adresu. Na všem jsme se jako redakce vždy domlouvali, nic jsem nikdy neudělal bez porady s ostatními. Po spuštění nového webu jsme se rozjeli ještě více, než dřív. Měli jsme spoustu novinek opravdu rychle, nejrůznější překlady a to se začalo i odrážet na návštěvnosti, která nám dělala radost a brali jsme to jako odplatu za to, co děláme.

Jaké byly začátky webu?
Vesměs jsem popsal vše v předchozí otázce. Ale jak to často bývá a jak se říká - začátky bývají těžké. To platilo i v našem případě. Pokud někoho zajímá, jak vypadaly všechny designy naších webů, stačí se podívat do historie webu v AvA nebo Plus 44 části. Těžké bylo dostat se do podvědomí. Museli jsme vyřešit otázku, jak docílit toho, aby se o nás fanoušci dozvěděli a začali k nám chodit. V té době nebyl žádný facebook, takže tudy cesta nevedla. Velká pomoc přišla od Jardy (alias Centurion), který měl a má své stránky o blink-182 a bez váhání s námi vyměnil odkazy. Od něj k nám začali proudit návštěvníci. Každý týden vždy probíhala anketa, ve které jsme se např. ptali, jaké video chtějí návštěvníci ke stažení. Po 7 dnech u nás tedy mohli stahovat různá vystoupení či domácí videa, tak že se lidi vraceli. Myslím, že už v té době jsem našel prvního sponzora - MetalShop, který nám věnoval různé ceny do soutěží. Jakmile jsme přešli na placenou adresu, přišli další sponzoři. Navíc mohli lidé začít pohodlně i komentovat jednotlivé novinky a vše už bylo i pro nás takové příjemnější.

Komunita so postupně rozrůstala až nabyla současných rozměrů, co na to říkáš?
Mě osobně netěší nic víc, než právě fanoušci, kteří jsou s námi ať už od začátku nebo třeba jen měsíc, ale vracejí se. Některé z nich tu opravdu vídám už několik let. Samozřejmě čím větší komunita bude, tím budu mít větší radost. Nechci říkat, že se mi ta současná nelíbí, ale určitě bych byl rád ještě za několik dalších lidí. O to víc mě mrzí odchod někoho takového. Aktuálně zrovna Jagup, který po zrušení evropského tour nemá už na blink-182 chuť - nemám mu to za zlé! Jen mě to mrzí.
Těší mě, když námi napsaná novinka nezůstane bez povšimnutí a lidi se k ní vyjádří. Někteří jsou dokonce i registrovaní.

Web neděláme pro sebe, ale právě pro všechny návštěvníky. Takže radost, alespoň mně, dělají právě oni :) Díky!

Na webu se vystřídalo několik redaktorů. Dá se říct, že ty a AtTiCu5 jste takové stálice od úplného začátku.

Ano, přesně tak. Na začátku byl ještě Milan, který po několika letech odešel. Samozřejmě mu to nemám za zlé. Poděkoval jsem mu za odvedenou práci a jeho důvody jsem chápal. AtTiCu5 je tedy takový taťka. Sakra ... to by znamenalo, že já ... Ok, taťka jsem já, on je mamka. Pevně doufám, že tu zůstane ještě dlouho, ne-li do konce. U mě je to tak trochu povinnost, u něj je to jen vůle. Samozřejmě případný odchod bych chápal i u něj, nebránil bych mu v tom, bylo by to jeho rozhodnutí. Každý máme svůj život. Zdravím mamku.

Když jste mamka a taťka co jsem pak já? ( :D )
Ty jsi syn no :D

Litovals někdy toho, že jsi založil web?

Litoval bych pouze tehdy, pokud by to bylo k ničemu. Pokud bych měl sečíst celý čas, co mi práce na něm zabrala, bylo by to určitě spoustu dní. Nechci se opakovat, ale pokud budou chodit lidi a budou tu aktivní, budu mít radost. Litovat založení zatím určitě nehodlám.

Jaká práce na webu tě nejvíc baví?
Takle ... mám radost z nového designu, ale často mě nebaví začátek jeho tvoření a vymýšlení. Když už je nějaká struktura a dolaďují se jen detaily, je to pro mě radost. Jak říkával můj pan učitel na střední - pokud se samotná práce líbí i vám, je dobrá. Takže pokud se mi design líbí, nemůžu se dočkat jeho spuštění. Ovšem i předchozí se mi líbily, když se ale na ně podívám zpětně, je to děs a hrůza. A samozřejmě mě baví i informovat fanoušky, zejména o nějaké senzaci, která má velký ohlas.

Pociťuješ nějakou profesionální deformaci?
Často se mi stává, že jdu po ulici a vidím hlouček mladých lidí, kteří se na mě zvědavě dívají a něco si mezi sebou povídají. Pak začnou křičet "To je on! Ten cross!" a rozběhnou se za mnou ... Až to někdy ve mně vzbuzuje hrůzu. Ne, samozřejmě v tomhle kecám, nikdo za mnou neběhá a moc lidí to ani o mně neví. Moc mě nenapadá, o jakou deformaci by mohlo jít ... Jednou jsem ale málem byl profesionálně zdeformován uživatelem Hawkeye (zdravím), se kterým jsem se poprvé setkal na festivalu Rock for People a on mi tam zezadu nečekaně skočil na záda.
Co se týká kapely, tak leda styl oblíkání v podobě jejich značek, popř. zmiňované všudy přítomné placky. Na Atticus "bundě" nosím na límečku přesně stejnou placku s novým AvA logem, jako tam nosí i Tom. Podle fotek Toma jsem se taky kdysi nechal ostříhat.


Web si založil po rozpadu, jaké byly tvoje myšlenky v době rozpadu?
Žádné. V té době jsem neměl ještě internet a vůbec jsem o nich nic nevěděl. Jakmile se ke mně net dostal, začal jsem se o ně víc zajímat. V té době jsem nenavštěvoval ani žádné koncerty. Takže jsem si jen řekl "škoda, že je nikdy neuvidím.". Toto období jsem teda (naštěstí?) neobrečel, protože jsem o rozpadu ani nevěděl.

V letech 2005-2008 ani nikdo nedoufal, že blink budou opět spolu.
Stejně jsem na tom byl i já. Řekl jsem si, že je to už konec - hlavně tehdy, když si všichni tři založili své projekty. V té době jsem se o hudbu ještě tolik nezajímal, takže mi přišlo nemožné, aby jeden hudebník účinkoval ve více kapelách.
Ale bavil jsem se v té době i s lidmi, kteří tomu věřili. Někteří říkali, že AvA natočí 1-2 alba, skončí a bude tu blink-182 ... no a vidíme, jak to vše dopadlo.


Potom přišel návrat, jak ses cítil, co jsi očekával a co sis o tom myslel?
Nemohl jsem se přestat usmívat. Měl jsem z toho fakt upřímnou radost, až jsem musel lézt nezasvěceným na nervy. Určitě jsem si hned pustil nějaké jejich CD. Vrátil bych se ale k tomu, co návratu předcházelo. Konkrétně myslím leteckou nehodu .. spíše bych to nazval leteckou tragédii Travise Barkera. Měl jsem fakt strach o to, že to Travis nezvládne. V té době jsem seděl na internetu, měl jsem otevřenou snad desítku zahraničních zprávařských serverů a neustále obnovoval stránku. Čekal jsem na jakoukoliv novou informaci a přál si, aby to Travis i s DJ AMem zvládli. Někteří lidi v mém okolí mě ani nechápali - proč tak řeším někoho, když ho ani neznám? Ale o to tu přeci nejde. I Travis je v zásadě součástí mého života. Když už se jeho stav stabilizoval, byl jsem klidnější a sledoval naopak reakce lidí, že se Tom k tomu nevyjadřuje, za čež byl odsuzován a nesnášen. Ale Tom udělal snad to nejlepší co mohl. Vysral se na jakoukoliv medializaci, jakékoliv vzkazy šířené internetem. Napsal Travisovi dopis a přijel za ním. Tohle gesto tedy odstartovalo zmiňovaný návrat.
Po re-union jsem tvrdil, že blink-182 k nám prostě přijedou, rozhlašoval jsem to snad i na našem webu a věřil jsem v to. Po loňském tour už ale o něco méně. Protože jsem čekal, že k nám se dostanou nejdříve za 3 roky (sjedou Asii, Ameriku, ... ). O to větší bylo překvapení, když chtěli k nám jet zase tento rok.
Návrat ale všichni dobře nesnášeli, já k nim nepatřím. Byl jsem za něj i rád - uslyšíme nové věci od AvA a zároveň i novou desku blink-182. Takhle jsem to viděl já. U mě je tedy blink-182 snášen pozitivně
.

Máš nějaký nesplněný sen ohledně blink-182?
Mám několik snů, které si chci splnit. Tento pomyslný seznam mám v hlavě už několik let a blink-182 jsem měl před rokem 2008 přeškrtnuté, protože jeden můj sen byl vidět je živě. Přeškrtnutí jsem tedy vygumoval, teď už jen čekám, až za nimi udělám zelenou fajfku. A rád bych se ještě s nimi osobně setkal. Chtěl jsem si to letos zařídit, ale ... no snad příští rok.

Jaký máš názor na ostatní projekty blinkáčů?
BCR určitě hodně fajn, sice některý song i přepnu, ale vesměs je mám rád. Vybrané songy obzvlášť. Anděly opravdu obdivuju a jejich songy hltám. Třeba při první desce We Don't Need To Whisper se dobře řídí. Tato hudba mi přijde fakt tak, že má nějaké poslání. Plusáci samozřejmě taky super, úplně jiný směr, než je AvA. Ovšem i díky tomu se dají spíše zaškatulkovat mezi ostatní kapely podobného žánru. Co se týká Travise, tak u něj už opravdu ztrácím přehled v tom, kde všude hraje. Tranpslants mám rád, některé songy jsou opravdu hity. Jeho remixy si spíše poslechnu jen jednou, některé vůbec. Ještě jsem se nedostal ani k jeho sólovému albu. Budu muset napravit.

Inspirovali tě v něčem Tom, Mark nebo Travis?
Obecně uvádím Toma jako můj vzor. Jak jsem řekl výš - nechal jsem se podle něj kdysi i stříhat. Líbil se mi jeho kroužek ve rtu, prostě vizáž celkově. Z této trojice jsem upnutý nejvíc asi na něj. "Neopustil" jsem ho i v době, kdy do světa vytruboval své gigantické plány a vize. Zamiloval jsem si ho dost při sledování Cheetah, kde ze sebe fakt dokázal udělat pořádného vola. Myslím v tom dobrém slova smyslu. Samozřejmě mám rád i Marka a Travise. Travise mám rád jako bubeníka, který se rád staví před výzvy. Je na něm vidět, že hudbou opravdu žije. Naučit se hrát celý set jednou rukou? No brnkačka ... Je to podle mě nevšední bubeník. Mark se podle mě až tak moc neprosazuje ... i když to není to správné slovo. Prosazuje se dost v produkování jiných kapel, ve vlastním pořadu ... Není tak výjimečný, to bude asi ono. Ale na druhou stranu si podle mě blink-182 váží nejvíc a zároveň dává o všem nejvíce vědět.
Celkově jako kapela mě inspirovali svou hudbou. Protože to, co poslouchám teď, se odvíjí od nich. Byli to oni, pak jim podobné kapely (Green Day, Sum 41), potom jsem koukl i do tvrdší hudby a začal jsem se v poslechu hudby rozvíjet.

Oni jsou takový kmen s kořeny a zbytek jsou větve. Listy jsou pak kapely, které mě tak moc nezaujmou a na podzim opadají. Ale pevně věřím, že strom stát zůstane, je to taková chráněná lípa.


Asi před půl rokem byl web skoro u konce své existence, jaký byl důvod v něm pokračovat?
Je třeba zmínit důvod, proč jsem neviděl důvod v něm pokračovat. Byla to mizivá návštěvnost, za kterou jsme si mohli i sami. Kašlali jsme na aktualizace, spíš na ně nebyl moc čas. Dost mě to mrzelo a myšlenka zrušení webu, mého dítěte, mě trápila. Ovšem tohle nebylo poprvé - myslím u mě. Už o několik měsíců dřív jsem měl osobní problémy, které mi do hlavy tlačily myšlenku, abych se na web vykašlal. Naštěstí jsem to neudělal.
Takže důvod k pokračování - bylo to opravdu těžké rozhodování, vrážet tolik peněz do něčeho, co už neplní svůj původní účel - nepřináší mi radost z návštěvníků. Řešení bylo jasné - pokusit se to oživit. Zavedl jsem možnost psaní vlastních novinek. Této funkce čas od času někdo využije, takže určitě zbytečná není a těší mě, když mi přijde upozornění, že někdo něco napsal. K tomu jsi přidal svůj seriál "Něco na oddych", který zhlédlo taky
spoustu lidí ... no a pak se ke mně v lednu dostala informace o chystaném koncertu v Praze. To bylo pro mě jasným impulzem k tomu, že k nám přijdou zase noví lidi.
Navíc jsem zase dostal chuť se o web starat, protože mi zase přináší radost.


 Když oznámili koncert u nás, všichni byli nadšení, jaké byly tvoje pocity?

Jak jsem už psal - věděl jsem to měsíc dopředu. I přesto, že jsem byl v to 100% ujištěn, nechtěl jsem tomu úplně věřit, dokud to neuvidím oficiálně. Když ten den konečně přišel, spadlo ze mě všechno to doufání a začal jsem se naplno radovat a roztrubovat to do okolí. Následovala koupě lístků a pak už jen neustálé shánění aktuálních informací a předávání jich k nám na web.

Co říkáš na odložení tour a desky?
O odložení tour jsem se vyjádřil v článku "A jak to vidí cross?". Co se týká desky, tak jsem si tak nějak myslel, že ji natočit do léta nestihnou. Ale ani ve snu mě nenapadlo, že kvůli tomu odloží tour. Když se na to dívám takhle zpětně .... možná výrok "Bez nové desky na tour nepojedeme" byl pronesen v době, kdy už sami věděli, že nikam nepojedou. Na desku se fakt těším a rád bych konečně něco slyšel. Ale abych úplně začal věřit, že opravdu v tom studiu něco dělají a mají 7 songů hotových, potřeboval bych alespoň 1 slyšet. Ostatně Up All Night je historie sama o sobě ...

Věříš, že všechno stihnou? Že vyjde do konce roku jak deska blink tak i dvojalbum AvA?
AvA album podle mě vyjde. Dokonce bych řekl i to, že nevyjde 11.11.2011, ale unikne o týden dřív. Těším se na ni, i když očekávám reakce typu "Je to stejné jak předchozí deska.". AvA hudbu mám rád (zrovna ji mám puštěnou), takže já zklamaný určitě nebudu. Ohledně blink-182 ... no ... mají teď o dost víc času ... pár týdnů před vydáním desky AvA podle mě Tom na blink-182 desce dělat nebude, protože bude dokončovat Love. Ale tak v létě na sobě (a na desce) snad máknou a něco udělají. Můj odhad pro vydání desky blink-182 je začátek roku 2012.

Zdá se, že teď Tom dává do dvojalba a filmu snad všechno, co na současnou situaci AvA říkáš, do jaké míry to ovlivňuje situaci v blink?
Že Tom Avou žije, tušíme asi tak nějak všichni. Když ohlásili návrat, viděl jsem i v něm takové nějaké odhodlání do blink-182 jít. Turné po USA opravdu dobře rozjeli, v Evropě se taky předvedli. Ale na práci ve studiu se nějak moc neupnuli. Pro Toma je jeho nový projekt hodně důležitý a asi se v textech dokáže i lépe vyjádřit. Ostatně sami víme, že překlad jeho rozhovorů je fuška. Blink-182 to tedy ovlivňuje dost. Jakoby měl v diáři napsané Angels & Аirwaves ... a když bude čas, tak blink-182. Ale co my můžeme vědět ... třeba mají 7 songů hotových, jen o tom my nevíme. Usuzujeme pouze na základě slibů, které neuskutečnili.
 
Na tuto otázku bude asi jasná odpověď, ale kdyby vyšlo nové album blink a Love pt2 ve stejný den, co by sis poslechl jako první a proč?
Asi tě překvapím, ale jasnou odpověď tu moc nevidím : )) Ono by záleželo na tom, co bych si dřív stáhl. Nejspíš bych začal stahovat prvně Love pt2, tu si zapl a začal stahovat blink-182. Mezitím bych sledoval reakce u nás na webu a brouzdal netem pro shánění dalších informací. Je ale možné, že bych AvA trošku popřetáčel, abych se k blink-182 dostal co nejdříve. Ale tohle řešit bohužel muset nebudu, protože ve stejný den to nevyjde.


Ted pár dalších ''Kdyby'' otázek: Kdyby sis mohl vyměnit s každým z blink jednu věc co by to bylo? (nemyslím jen hmotnou věc, může to být cokoliv od vzhledu, místo narození, manželku, psa...  )
Tak to je oříšek. Rád bych kráčel v loserkids skladě a ukázal si na jakoukoliv věc, kterou bych pak dostal zadarmo : ))  Začnu Travisem ... ne že bych mu to chtěl vzít, ale spíš naklonovat na sebe - podle mě má tenhle chlápek velké odhodlání k životu a je to velký bojovník. U Marka ... sakra, tohle je asi zatím nejtěžší otázka ... ok, přál bych si mít jeho odhodlání k natočení nového blink-182 alba, které bych pak předal Tomovi a Travisovi. No a od Toma bych chtěl, aby po mně všichni taky tak slintali :D

Kdyby si každému z nich mohl něco říct nebo se na něco zeptat, co by to bylo?
Všem třem bych poděkoval za to, že jsou. Travisovi bych popřál, aby ho nepotkala už žádná těžká životní zkušenost. Markovi, že po něm kdysi jela (nebo ještě jede?) naše redaktorka amazing7 a Tomovi, jestli se může přikrčit, aby byl vidět na fotce se mnou.

Kdyby si mohl změnit jednu věc v historii blink co by to bylo?
Jako první mě napadla ta letecká nehoda ... teď to bude znít hodně sobecky, ale bez toho by blink-182 nebyli. V historii bych asi změnil to, aby si loni sedli na prdel do jednoho studia a natočili to nové slíbené album, aby pak za 2 měsíce mohli posadit na prdel nás v Praze.

Kdyby sis měl vybrat mezi špatně fungujícími blink nebo perfektně šlapajícími AvA co by sis vybral?
Fungující blink se šlapající Avou.

Jak si myslíš, že album blink-182 bude znít?
Jak bude znít občas v rozhovorech píší samotní členové. Je teda těžké soudit. Podle mě tam ale Tom přitáhne nějaké prvky z AvA (ale ne moc), Trav si aspoň v nějakém songu střihne delší sólo a Mark se bude tradičně oddávat své basovce, jak nejlíp bude umět. Podle mě si právě on to nahrávání (bude) nejvíc užívá(t). Rád bych slyšel alespoň jednu baladu a určitě spoustu "rozjařených" songů, kde by se všichni tři zase vyblbli. Rozhodně chci, aby Tom zpíval 'blinkácky', jeho hlas je prostě nezaměnitelný.

Příjde ti Boomer sexy?
Obecně mi DeLonge přijde jako parádní kousek!  :D Co se týká Boomera, připadá mi spíše zábavnější, než sexy. Ale často se můžeme zamilovat do vtipného člověka, než do hezouna z plakátů. Takže mé vrátka jsou jeho směrem otevřená .. : ))

Jak vidíš budoucnost blink-182 a AvA?
V otázce blink-182 jsem trochu skeptický. Řeknu jen to, že si přeju, aby vydrželi alespoň ještě rok a půl. AvA nás bude pronásledovat určitě ještě nekolik let. Je jasné, že jednou bude muset vše skončit, ale doufám, že se dočkáme nejméně ještě dalších 2 alb (když nepočítám Love pt2) a také evropského turné, kde zapadne i Česká republika.

Teď bys mohl vzkázat něco optimistického na konec.
Ono je dost těžké říct něco optimistického, co se týká kapely blink-182, aby tomu nyní naštvaní fanoušci věřili. Své názory jsem popsal v rozhovoru.
Jediné, co mě napadá je to, že odložení tour neznamená konec kapely. Odložení znamená to, že musíme akorát déle čekat, ale nakonec se dočkáme. Většina z nás je na živo nikdy ani neviděla. Je to jiný pocit, než se na ně dívat na videu nebo na fotce. Copak se na to netěšíte? Za rok, 2 měsíce a pár dnů všichni společně zapomeneme na to, co se událo a koncert si užijeme. Ostatně o to na koncertech jde, ne?
A pro místní fejsbukáře, kdo se zúčastní koncertu za rok, přidejte se, prosím, do této události. Díky!Děkuju moc za rozhovor, bylo to pěkné inspirativní povídání.


Chceš, abysme s tebou taky udělali rozhovor? Více info zde.

Komentářů: 27 | RSS |
Komentář ze dne: 23.04.2011 17:23:52     Reagovat
Autor: Hawkeye     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
RfP 2009 :D byl jsem řádně zkouřený a mezi 25k lidí tě potkat byla docela haluz.. to že kdybys mě nepoznal tak bych dostal po tlamě je vedlejší.. :D každopádně dík za zmínku.. skoro bych na to už zapomněl :)

Komentář ze dne: 23.04.2011 17:33:24     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re:
V pohodě ;) Potkal jsi mě tuším poprvé v tom stanu. Ale na záda jsi mi skočil, když jsem večer stál před stanovým městečkem :D

Sdílej! :D

Komentář ze dne: 25.04.2011 13:20:50     Reagovat
Autor: Hawkeye     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re: Re:
vím vím všechno si to pamatuju (relativně ale přece) :D fakt poprvé jsme se potkali v tom stanu? jako úplně poprvé? to už si snad ani pořádně nevybavím :)

Komentář ze dne: 23.04.2011 17:53:34     Reagovat
Autor: Travis_182     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
Super rozhovor aspoň sme se něco novýho dozvěděli :))
Jinak nechápu jak Tom prostě umí zaujmout tolik lidí i kluky.já na něj mám ten samej názor jako ty to popisuješ a mám ho taky nejradši,jak to dělá?? :D taky bych to chtěl umět :)

Komentář ze dne: 23.04.2011 18:21:24     Reagovat
Autor: neteř z čtvrtýho kolena?     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
Díky otče, matko i synu. Na tomhle webu vyrůstám, žiju jim, a bude těžký se s ním někdy rozloučit. Jste prostě no.. nejlepší. :-)

Komentář ze dne: 23.04.2011 21:26:49     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re:
Díky neteřinko :)

Komentář ze dne: 23.04.2011 19:43:10     Reagovat
Autor: real182     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
perfektný rozhovor, perfektný web :) proste niet čo dodať :)páčilo sa mi ako si prirovnal blink ku koreňom a kmeňu a zvyšné kapely listy - presne takto to vnímam aj ja :) ..na blink som vyrástol a tento web už navštevujem nejaký ten rok :) (aj keď tu po mne nezostávajú stopy :D ja si len tak prídem počítam, popozerám :D) ...stretávajú sa tú ľudia ktorí sa zaujímajú o úžasnú kapelu s majú podobný vkus v hudbe (je nás predsa len málo ešte tých dobre počujúcich ktorý počúvajú ozajstnú hudbu :D). Vďaka tomuto webu som vyhral pekné ceny v súťaži a denne tu prídem aj 3krát. Proste chlopi vykonávajte si svoju prácu tak ako to robíte, lebo to viete robiť a robíte to PERFEKTNE :) tlieskam vám :)

Komentář ze dne: 23.04.2011 19:50:29     Reagovat
Autor: cer.mi [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re:
souhlas, souhlas, souhlas :-) taky tady chodím 3x a víckrát denně - pokud mám teda možnost se připojit na net.. skvělý web - nevím kam bych chodil, kdybyste to zrušili.. ke konkurenci??? - děkuji, nechci, nepřichází v úvahu.. zbývali by mi jen cizojazyčné stránky, což by se taky dalo, ale mateřština je vždycky lepší!

Komentář ze dne: 23.04.2011 21:26:30     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re: Re:
Díky oběma za hezké reakce :)

Komentář ze dne: 23.04.2011 20:16:05     Reagovat
Autor: amazing7     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
Jasně že po Markovi ještě jedu, po staroušovi jednom ..vrrr :P

Komentář ze dne: 23.04.2011 21:25:25     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re:
Aj karamba!

Komentář ze dne: 24.04.2011 00:04:56     Reagovat
Autor: jakub182 [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: co povedat?
No nič.....skvely rozhovor, kvoli takymto veciam sem vždy rad zavitam aj sto krat denne.....som rad že sa tu vyjadruju aj redaktory a ich pribehy je to potom take osobnejšie......chalani odvadzate skvelu pracu držte sa.....šak možno vás aj na Facebooku štuchnem:-DDD

Komentář ze dne: 24.04.2011 00:21:11     Reagovat
Autor: Travis_182 [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
Třeba by nebylo špatný takhle občas udělat rozhovor s některym ze skalních fanoušků :) třeba jednou za měsíc v případě že by to někoho zajímalo a bylo by období kdy se nic moc neděje,jen návrh ;)
Jinak vaše práce je super a sem tady několikrát denně evry dej :D

Komentář ze dne: 24.04.2011 00:55:10     Reagovat
Autor: AvAc     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: ŁOVE
ATB si velmi rad vypocujem aj ja =o)

Komentář ze dne: 24.04.2011 09:32:40     Reagovat
Autor: Att     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: ..
je zaujmave, ze fanusikovia, ktori blink spoznali vlastne v case ich rozpadu vsetko okolo toho citili tak podobne, teda vychadzam z toho ze tu aj ostatni pritakavali a ja suhlasim tiez:D a inak veb chvalim, mne dlhsie trvalo kym som si zvykol sem chodit , predtym som chodil ku ...konkurencii ..ci ako to nazyvate?:D chodim teraz na obidve stranky ale ako sa uz niekto zmienil toto je osobnejsie a citim sa tu aj lepsie , okrem toho tu to fičí odost lepsie : ) vela zdaru !

Komentář ze dne: 24.04.2011 11:11:10     Reagovat
Autor: AtTiCu5     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
Velmi podareny rozhovor, tleskaaam ;)Tolko spomienok, ktore sa mi vynorili pri citani.Ten cas ale leti.
Takze ja som mamka :D
Ked uz ta Praha padla, pome vsetci na RFP 2011, spravime party :)

Komentář ze dne: 24.04.2011 11:26:30     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re:
Já se ještě nad RfP rozhoduju ... rozhodnu se asi pár dní předem. Loni noc před začátkem fesťáku :D

Komentář ze dne: 24.04.2011 12:14:46     Reagovat
Autor: ječmen [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: ...
Vážně skvělý rozhovor, chválím ten profesionální přístup! Jsem pro, aby se tu objevily i další, určitě je mezi námi spousta zajímavých lidí.. :D

PS: Koukám, že by valná většina z nás do Toma šla. :P

Komentář ze dne: 24.04.2011 12:37:21     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re: ...
Díky. Další rozhovory bychom udělali rádi, jen uvidíme, zda budou zájemci ;)

Komentář ze dne: 24.04.2011 15:41:48     Reagovat
Autor: wabi     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
Je zajímavý, kolikrát se třeba dozvídam, že někdo začal poslouchat blink až po rozpadu...a ani nevěděli, že se rozpadli...celý blink jsou nějak až moc zamotaný a neni to moc pro dobro jich samotných...já si myslim, že my osobně jsme přišli o jeden koncert, blink...protože u nás nikdy nebyli, nikdy nikdo tu starší písně neslyšel, takže kdyby tu zahráli jen to starý, jen by splatili "dluh" vůči ČR, teď to znamená, že kvůli posunutí turné, přijdeme cca o 4 starší písně, protože budou hrát nový, čož je super, ale v ČR ty starší už neuslyšíme...Například já si už enemu nebo toypaj nepustim, takže mi to extra vadit nebude...ale...no uvidí se, co bude psát každej za rok...

Komentář ze dne: 25.04.2011 15:53:04     Reagovat
Autor: Mthfcker     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
Cross řekl bych, že trochu ujíždíš na Tomovi a jeho "skupině" a ostatní tak trochu házíš do jinýho pytle.. přitom jak můžeš kurva říct, že Mark je nevýjimečný... možná je to tím, že nebere drogy to je fakt nebo, že nemá teplou kapelu ale rohodně bych řekl, že výjimečný jsou všichni 3 každej něčím jiným. Ale to, že není výjimčný to mě nasralo teda. Jinak to ujde

Komentář ze dne: 25.04.2011 16:01:53     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re:
Nemohl jsem najít to správné slovo. Spíš asi tak nevýrazný ...

Komentář ze dne: 25.04.2011 17:12:52     Reagovat
Autor: markallen [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
mě osobně se ten rozhovor moc líbí, ikdyž je fakt a musim říct že to s tim Markem mě taky přišlo trochu divný, ale asi proto že ho mám ze všech tří nejradši :D

Komentář ze dne: 25.04.2011 19:04:33     Reagovat
Autor: Lollly     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: :)
Trošku dlouhý na můj vkus, ale musela jsem do dočíst do konce :)

Komentář ze dne: 25.04.2011 19:09:25     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re: :)
No já se trošku rozkecal :-[ U té hudby jsem se ale krotil :P

Komentář ze dne: 25.04.2011 23:14:34     Reagovat
Autor: Lolly     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: :D
No to je dobře :D to by byl román :D

Komentář ze dne: 26.04.2011 07:59:49     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re: :D
Asi tak :D Ještě mě pak napadly další kapely, ale naštěstí až po vydání :D

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je pondělí/pondelok)

    

Design: cross, POET | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2006-2013 | Přihlásit se