AvA.blink-182.cz Plus44.blink-182.cz Box Car Racer Praha 2012 FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (195)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (126)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (170)
 


Celkem hlasovalo: 544
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
 » (Redakce, 7.11.16)

 » viete mi povedat, ci tie
jeho knihy budu ...
(valter, 6.11.16)


 » (Důša, 6.11.16)

 » (LIBas, 21.8.16)

 » Album California je
naslapena,pro me za ...
(papuc, 28.6.16)


.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
Přidej se k nám na FaceBooku! Přispěj nám na provoz webu Změň si vzhled blink-182.cz
05.08.2011 v 17:32 (cross), 4040x přečteno
Jelikož jsem po letošním vydařeném létu opálený až na uhel, rozhodl jsem se chvilku posedět doma a s nastartovanou múzou sepsat cosi jako historii našeho webu. Pravdou je, že jsem se do toho pustil se vší vervou a vznikl z toho scénář vhodný na celovečerní film, který bych nazval BLAF. Takže vemte popcorny a pojďte na to.Píše se začátek roku 2006. Jelikož nový rok je teprve pár týdnů, správně tuším, že je únor / február. Přesněji čtvrtého. V tu dobu je to pro mě jen obyčejný den. Až s odstupem několika měsíců a let vím, že tento den byl pro mě v jistém smyslu zlomový. Právě tomuto dni můžu dávat vše za 'vinu'. 
 
angels airwavesJe dopoledne a já právě nedočkavě stahuju pilotní song kapely Angels & Airwaves - The Adventure. Poslouchám ho stále a stále dokola, až mi hlavou začne kolovat myšlenka: 'Co takle založit web?' Protože jsem se v té době staral už o web kapely Good Charlotte, nepřišlo mi to jako nemožná věc. Navíc blink-182 je moje srdcová kapela, tak proč se nestarat o dva nově vzniklé projekty Angels & Airwaves i Plus 44? Myšlenka mi stále vrtala hlavou, až jsem se odhodlal. Teď už všichni víte, jak jsem se rozhodl. Má odvaha se do tohoto pustit byla však podmíněna tím, že seženu někoho, kdo mi pomůže. To mi zabralo však jen pár minut a hned se mi přihlásil doposud působící AtTiCu5 a s ním i Tom DeLong, který nám pár let také pomáhal. Pustil jsem se tedy do práce a začal tvořit web.
   

Vzpomínka:
10.2.2006 Dnes jsem spustil tento web. Je o nově vzniklých projektech bývalé kapely Blink 182. Nyní zde naleznete pouze jeden z nich, a to Angels & Airwaves. Prozatím o této kapele ještě není moc informací, tudíž tu skoro nic není.
 
Tak toto byla historicky první novinka, která odstartovala již několika letou historii našich stránek. Tehdy ještě sídlila na adrese ava-plus44.profitux.cz, vzpomínáte? 
 
Teď předběhnu pár let dopředu. Jak už jsem zmínil, 10.2.2006 jsme vydali naši první aktualitu, že vznikl nový web o projektech AvA a +44. Přesně o pět let později (tedy v roce 2011) v ten samý den jsme vydali na již aktuálním webu blink-182.cz novinku s názvem Svitla naděje pro fanoušky blink-182 v Česku, kdy jsme vás informovali o vzkazu ze strany kapely, že pojedou i na jedno místo, kde doposud nikdy nehráli. Ale zpět do roku 2006.

Vzpomínka:
11.2.2011, Právě se ke mně dostaly nové koncerty v Evropě, které zveřejníme dnes a zítra. Je to opravdu vzrušující, protože jedno z míst je země, kde blink ještě nikdy nehráli. Mějte se!
 
plus 44Web máme tedy spuštěný, počítadlo přístupů umístěné a já jej neustále kontroluju, jestli je zrovna u nás nějaký nový návštěvník. V té době samozřejmě ještě FaceBook nefungoval, návštěvníky jsme museli získávat například výměnou odkazů (z velké části patří dík Centurionovi, který nám opravdu pomohl, děkujeme!) a také trocha toho spamování na chatech. Nicméně hlavním předmětem bylo naplnění webu informacemi. Za tím přece lidi jdou, ne? Hned o dva dny později jsme spustili fórum, kde jsme dali prostor k diskuzím a začali sepisovat biografii. Jak jsme i poznamenali - zatím toho bylo nejvíc o Tomovi, o ostatních členech pak méně. Přeci jen jsme se před Davidem, Atomem a Ryanem ještě styděli. Web se stával stále větším požíračem osobního času, ale zato se naplňoval dalšími a dalšími daty. A co samozřejmě nesmělo chybět? Sekce Ke stažení, kde jsme vás už tehdy začali krmit různými videi či audio soubory. Navíc jsme měli pro vás každý týden ke stažení jedno video z živého vystoupení, které jste si odhlasovali. Ale pssst.
 
Vzpomínka: 2.5.2006, přesně v 16:39, uvedla hudební stanice Óčko ve svém pořadu Líbí - Nelíbí klip The Adventure. A jak dopadlo hlasování? Šedesáti sedmi procentům diváků se píseň líbila, zbytek hlasovala opačně.
 
Po osmdesáti osmi dnech jsme dosáhli prvního kulatého čísla v počtu celkových návštěv. Za tyto 3 měsíce k nám přišlo 5.000 lidí. Pokud někoho zajímají přesná čísla, tak v únoru / februári u nás bylo zaregistrovaných 675 návštěv, v březnu / marci 1455 a další měsíc pak 2229. V posledních dnech tohoto období jsme dosahovali až sta návštěvníků denně. Už v té době jsem radostí pobíhal dokola v pokoji, chechtal se a třepal rukama nad hlavou. Tento den jsme také spustili náš fanklub na adrese fanklub.profitux.cz, který sice už 'nefunguje', ale i tak dosáhl pěkné návštěvnosti - přes 15.000. O necelé 2 měsíce později jsme se na webu chlubili již s 10.000 návštěvami.
 
Celý rok jsme vám přinášeli nejrůznější aktuality a jako dárek jsme si na své první narozeniny, resp. už o den dřív 9.2.2007, koupili již placenou doménu - ava-plus44.com. Stará adresa se tedy spolu s dosavadními cca 30.000 návštěvami rozloučila a přesedlali jsme ze Škoda 120 na ... no to nechám na vás. Nicméně web byl přehledně rozdělen do kategorií a taky jste konečně dostali možnost nás sekýrovat v komentářích.
 
Nadcházející měsíce jsme tvrdě dřeli, maminky nám zalepovaly puchýře na prstech způsobené datlováním do klávesnic. Našim slovenským redaktorům navíc i krvavé šrámy na zádech, které si způsobili sami při neustálém padání na můj bič. Nevím čím to, ale pak pracovali ještě usilovněji. A jelikož jsem si já chtěl dopřát více osobního volna, rozhodl jsem se přibrat další ovečku do stáda, která tu bude dobrovolně otročit zadarmo. Stačí to jen otočit a navodit v případných zájemcích pocit, že když se k nám přidají, budou vlastně součástí něčeho tak velkého, no ne? Na návnadu nám skočil P☂ET. Bylo tomu tak 2 dny před Vánocemi roku 2007, kdy se tím pochlubil i doma a na úkor toho mu ještě stihli rozprodat všechny dárky, protože ten největší už přeci dostal.
 
Vzpomínka: 22.12.2007, Příští rok budeme mít více práce, a tedy méně času. Proto jsme našli posilu... a taky jsme potřebovali nějakého otloukánka, který pozná naši hru na šest (=šikana)
 
Byl tu nový rok 2008. Jakmile se někteří z vás konečně probrali ze Silvestrovské opičky, tedy 15. ledna / januára, přišel k nám návštěvník s pořadovým číslem 100.000. To o pár dní později náš web oslavil již druhé narozeniny. Přestože následující měsíce byly pro vašeho nejmilovanějšího a nejúžasnějšího crossíčka kvůli blížící se maturitě krušné, i tak jsem si našel čas a se společnými silami redakce jsme vytvořili nový design. Pár dní po složení maturity jsem byl zřejmě natolik v rozpacích, že se mi povedlo vymazat všechny dosud zveřejněné novinky, články, rozhovory, překlady ... naštěstí technická podpora Profitux.cz funguje skvěle. Děkujeme!
 
 
Vzpomínka: 17.6.2008, Jak jste si určitě všimli, web má nový kabát. Je letně laděný [to neznamená, že na zimu budu dělat nový :)) ].
 
(V té době) Letní prázdniny uběhly jako voda a přišlo září / september. Ne, teď nechci vytahovat to, že začíná většinou škola. Udála se daleko větší tragédie, která, jak se nakonec ukázalo, v historii našeho webu hraje velkou roli, tudíž ji zmíním. Jistě většina už tuší, že jde o leteckou nehodu, kde na palubě cestoval Travis Barker, DJ AM - kteří přežili. Zahynuli ovšem další 4 lidé - 2 piloti [Sarah Lemmon (31), co-pilot James Bland (52)] a Travisův asistent [Chris ‘Little Chris ‘ Baker (29)], Travisův bodyguard [Charles Still (25)]. Tato událost ovšem způsobila i to, že spolu trio Tom, Mark a Travis začali opět komunikovat a návrat blink-182 na sebe nenechal dlouho čekat.
 
Vzpomínka: 19.11.2008, Ve středu všeho co se v poslední době stalo, Tom, Travis a já jsme spolu mluvili. Zezačátku pár telefonátů a pak před pár týdny jsme se na pár hodin všichni setkali. Byly to skvělé a velmi pozitivní rozhovory. Obnovili jsme svoje přátelství po 4 letech nemluvení. Je to dobrý. Zřejmě první otázka, která napadne spoustu lidí, je "Znamená to návrat blink-182?". Odpověď neznáme. Nemluvili jsme o tom. Teď je pro nás dobré, že se můžeme spolu vídat a nechat minulost minulostí. Události posledních 2 měsíců nahradily všechno, co se předtím stalo. Život je tak krátký.
 
Oficiálně se dali blink-182 znovu dohromady 8.2.2009. V tu dobu mi v hlavě zotročený leprikon začal přikládat do kotle, až se mi z uší kouřilo a závity se začaly roztáčet. Co bylo důvodem? Myšlenka založit web věnovaný přímo kapele blink-182. O týden později jsme učinili finální rozhodnutí a zaregistrovali si adresu blink-182.cz (Věděli jste, že správně se název kapely píše opravdu s pomlčkou? Sám Hoppus to nedávno potvrdil.). Ihned jsme informovali naše fanoušky a dle očekávání, setkali jsme se i s negativními ohlasy. Spousta z návštěvníků nechápala, proč zakládat další web, když přece ava-plus44.com funguje ... Důvodem bylo mimo jiné i to, že na blink-182 tam prostě nebylo místo.
 
Vzpomínka: 8.2.2009, "Blink 182 is back", Mark Hoppus na Grammy Awards
 
blink-182.czDoménu jsme tedy měli registrovanou, ale web ještě spuštěn nebyl - po zadání adresy se pouze zobrazil obrázek s upoutávkou. Mezitím, co naše psychika zažívala utrpení, naše žaludky naopak ze stresu nezažívaly. Monitor neustále ozařoval naše vyšperkované obličeje poznamenány únavovou deformací. Dřeli jsme na tom přes měsíc a 21.3.2009 dostali redaktoři konečně svolení se jít osprchovat, aby v 7 hodin ráno přestřihnutí pásky na oslavu spuštění blink-182.cz nemělo opačný efekt - tedy odliv návštěvníků. 
 

 
 
Vzpomínka: 21.3.2009, Po měsíci neúprosného sekýrování, psychického nátlaku a šikanování mých kolegů (a na pokraji mého nervového zhroucení) jsme konečně přivedli na svět naše další dítě - www.blink-182.cz.
 
Blink-182 jeli hned v létě na tour a této příležitosti jsme věnovali vlastní web na adrese summer09.blink-182.cz, kde jsme uveřejňovali videa ze všech koncertů jejich re-union tour. Za osm, respektive sedm měsíců od spuštění blink-182 webu, jsme 15.10.2009 dosáhli celkové návštěvnosti 100.000; 29.12.2010 pak padla hranice 200.000. Ještě měsíc předtím jsme však řešili krizi, kdy hrozilo ukončení naší činnosti. Nyní už vím, kde byl ten pravý problém - můj bič zůstal ležet ve skříni pod nánosem prachu, čehož redaktoři využili a vedli bohémský život. Nyní mám už bič nový, přímo na zakázku. Nicméně 23.3. letošního roku jsme zrušili, nebo lépe řečeno - přestěhovali web ava-plus44.com na staro/novou adresu - ava.blink-182.cz & plus44.blink-182.cz. Nyní tak jsou všechny informace na jednom místě. A navíc také máme web věnovaný chystanému koncertu v Praze - praha.blink-182.cz.
 
Co říct závěrem? Jakobych slyšel z nejrůznějších koutů dvou republik zvolání: 'Hurá, konečně závěr!'. Během celé existence našich webů jsme vám mimojiné přichystali spoustu soutěží, kde hodnota výher přesáhla několika tisícovou hranici. Po celou dobu se také snažíme o pohodovou atmosféru jak mezi redakcí (redaktoři to museli podepsat vlastní krví, samozřejmě dobrovolně povinně), tak mezi vámi a dovolím si říct, že se nám to daří. Snažíme se držet pravidla, abychom vám přinesli nové informace vždy v co nejrychlejším čase. A dovolím si říct, že ... :) Jen vsuvka - kdo došel ve čtení až sem a nezavřel to už po prvních větách, ať mi pošle do komentářů srdíčko nebo pusu. Samozřejmě i kluci, přeci jen je tohle léto zima. A pokračujeme dál: Poslední dobou nám dává ale zabrat jedna myšlenka ... Co sakra ještě přidat na web? P☂ET už chodí na pravidelné návštěvy k psychologovi. Naše stránka je největší databází o blink-182, Angels & Airwaves, Plus 44, Box Car Racer, ... na českém i slovenském internetu a my neustále doplňujeme nejrůznější sekce na našem webu (právě jsem se poplácal po rameni).
 
 
Naší prioritou je vaše spokojenost. Chceme, abyste se sem rádi vraceli a abyste měli vše jak na zlatém podnose. Potěší nás každý nový návštěvník. Pokud máte tedy facebook a nejste ještě v naší FB stránce, přidejte se. Pokud tam již jste, přiveďte tam, prosím, své kamarády. Takto nám můžete prokázat protislužbu za naše snažení.
 
 
 
Děkujeme! Jsme vaše nejaktualizovanější a nejpřátelštější česká a slovenská fanstránka!

Komentářů: 30 | RSS |
Komentář ze dne: 05.08.2011 17:45:47     Reagovat
Autor: Phate [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
Na tenhle web chodim už od začátku, sice moc nepřispívám, ale je to jedna z mála stránek kde sem denně:) A fakt se Vám klanim pánové a děkuju za skvělou práci co celý ty roky odvádíte!:)

Komentář ze dne: 05.08.2011 17:55:36     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re:
Poslední dny zatláčím jednu slzu za druhou ... :) Díky! :)

Komentář ze dne: 05.08.2011 18:17:59     Reagovat
Autor: Travis_182 [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
pamatuju si ten nejstarší web to je hustý jak dlouho už sem chodim,to sem byl jěště teenager,ale teď už sem starej koko. :D
jinak když sis to přál tak za to dočtení :-*

Komentář ze dne: 05.08.2011 18:19:09     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re:
Jojo, už je to nějaký ten rok ... v té době mi bylo ... no o 5 let míň než teď :D A díky! :D

Komentář ze dne: 05.08.2011 18:32:02     Reagovat
Autor: Delonge     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
:D co dodat :D netusim :D chcelo by to tricko tohto webu :D osobne by som ho nosil s hrdostou :D Blink je skratka zivotny styl :D

Komentář ze dne: 05.08.2011 18:42:11     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re:
Nejspíš tu ta možnost bude :)

Komentář ze dne: 05.08.2011 19:20:57     Reagovat
Autor: ká     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
♥dočetla:D
s tím trikem to je dobrej nápad!a přidávám se k pochvalám, jen tak dál:)

Komentář ze dne: 05.08.2011 20:05:52     Reagovat
Autor: P☂ET     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re:
díky moc, budeme se snažit :)

Komentář ze dne: 05.08.2011 19:50:57     Reagovat
Autor: myso [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
Ja môžem len zopakovať to, čo som písal, keď hrozilo, že to tu skončí: O blink-182 a vedľajších projektoch viem toľko koľko viem hlavne vďaka tomuto webu. V posledných dňoch je tu neskutočne veľa noviniek, crossov bič musí riadne plieskať a keďže som dočítal dokonca tak posielam pusinku :-*, srdiečko ♥ a hlavne (už niekoľký krát ale vždy veľmi rád) veľké ĎAKUJEM(e) za všetko čo cross & co. pre nás urobili a ešte určite urobia ;-)

Komentář ze dne: 05.08.2011 19:53:54     Reagovat
Autor: P☂ET     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re:
To bych řekl, mám záda úplně odkrve.. :D taky děkujeme moc myso :)

Komentář ze dne: 05.08.2011 20:02:37     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re:
Díky! :)
A ano, ještě chystáme nějaké projekty / věci :)

Komentář ze dne: 05.08.2011 19:56:15     Reagovat
Autor: Lukec     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:

Komentář ze dne: 05.08.2011 19:56:33     Reagovat
Autor: Lukec     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:

Komentář ze dne: 05.08.2011 21:29:43     Reagovat
Autor: oujea     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
sakra to ten čas letí :D Pamatuju si ještě první verzi stránek ava-plus44 a pak později jsem měl rád ty downloady nějakých videí. Myslim že to bylo jednou za tejden...

Komentář ze dne: 05.08.2011 22:22:10     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re:
Jojo, tak to bylo :) Nastínil jsem to i v tom článku :) I Audio Bootlegy tu byly :)

Komentář ze dne: 05.08.2011 22:36:45     Reagovat
Autor: ST     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
no jo, krásný časy. Pomatuju si jak se na webu objevily mp3 z We dont need to whisper - jj, to byl krásnej pátek tehdy :)

Komentář ze dne: 05.08.2011 23:41:32     Reagovat
Autor: P☂ET     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re:
Jo to byla paráda, počkej až tu naskočí jednoho krásného dne Neighborhoods :D

Komentář ze dne: 05.08.2011 22:47:00     Reagovat
Autor: marky182     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
diky moc celemu vedeniu stranky,od admina po moderatorov
na fore aj na stranke som stravil naozaj vela vela casu a nelutujem ani jedinu sekundu pretoze som si to naozaj uzival a vela som sa dozvedel,zabavil atd.
dakujem cross za tuto stranku :)

Komentář ze dne: 05.08.2011 22:50:24     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re:
Nemáš zač a taktéž děkujeme! :)

Komentář ze dne: 05.08.2011 22:47:47     Reagovat
Autor: AtTiCu5     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
Tie zaciatky boli doslova fascinujuce :D tyzdenne video hlasovania, good old days ;)

Komentář ze dne: 05.08.2011 22:50:52     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re:
Jojo :) Vzpomněl jsem si při tom i na to, jak jste mi aktuality prvně posílali a já je musel nahrávat přes FTP na web :D

Komentář ze dne: 06.08.2011 00:22:07     Reagovat
Autor: mho     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
S kludom si mozte povedat, ze ste prevalcovali konkurenciu...a co moze byt lepsi poci ze? :D...
ja len prajem vela entuziazmu aj do buducna, nech si o 5 rokov mozem precitat dalsi takyto sumar.. :)

Komentář ze dne: 06.08.2011 00:34:43     Reagovat
Autor: P☂ET     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re:
To jsem rád, že to slyším :) Díky moc. Jen detail - ještě aby se to projevilo v číslech...

Komentář ze dne: 06.08.2011 00:35:27     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re:
... WOW ... :) Díky :)

Komentář ze dne: 06.08.2011 00:38:43     Reagovat
Autor: Krny_Lofasik [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
Velkej respekt dřív jsem vždycky chodil na ... a říkal jsem si jak je to dobrej web a pak jsem narazil na váš web a od tý doby sem zpět na ... nevlezl tohle je 100x lepší každou chvíli je tu nějaká novinka či zajímavost a jsem za to rád protože mě to hodně zajímá tak doufám že vám to tu vydrží co nejdéle s hodně štěstí do budoucna

Komentář ze dne: 06.08.2011 00:40:28     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re:
Díky moc :) Hodilo by se více takových fanoušků :)

Komentář ze dne: 06.08.2011 00:43:36     Reagovat
Autor: P☂ET     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re:
Díky, budeme se snažit :)

Komentář ze dne: 19.08.2011 11:57:31     Reagovat
Autor: wasa     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: :-*
<3

Komentář ze dne: 19.08.2011 16:05:43     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re: :-*
:)

Komentář ze dne: 22.02.2012 10:42:51     Reagovat
Autor: Lucka     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: :-*
Skvělej článek a klobouk dolů ! :)

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je pondělí/pondelok)

    

Design: cross, POET | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2006-2013 | Přihlásit se