AvA.blink-182.cz Plus44.blink-182.cz Box Car Racer Praha 2012 FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (197)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (127)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (171)
 


Celkem hlasovalo: 548
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
 » (Redakce, 7.11.16)

 » viete mi povedat, ci tie
jeho knihy budu ...
(valter, 6.11.16)


 » (Důša, 6.11.16)

 » (LIBas, 21.8.16)

 » Album California je
naslapena,pro me za ...
(papuc, 28.6.16)


.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
Přidej se k nám na FaceBooku! Přispěj nám na provoz webu Změň si vzhled blink-182.cz
07.08.2011 v 22:07 (cross), 7363x přečteno
Přečtěte si překlad rozhovoru pořízeného 3.8.2011 z DenverMetromix s Tomem DeLongem, kde se rozpovídá o blink-182, Angels & Airwaves, ale i o sobě. V rozhovoru vzpomíná také na to, kdy se poprvé po rozpadu viděl s Markem Hoppusem i Travisem Barkerem a navíc to, co byla první věc, kterou jim řekl.

 
 
 
Zde je seznam věci, které čekají DeLonga: (rozhovor je necelý týden starý, proto je zde zmíněno i HCV, pozn. redakce)
5.8.2011 s blink-182 zahajuje letošní Honda Civic Tour společně s My Chemical Romance.
10.8.2011 s jeho kapelou Angels And Airwaves zahrají živě na premiéře filmu Love v kinech, který vznikal posledních 5 let a premiéře singlu a klipu Anxiety.
27.9.2011 blink-182 vydají jejich album Neighborhoods, které bude první za posledních 8 let a od jejich návratu v roce 2009.
11.11.2011 (Nebo 11/11/11 jak rád píše DeLonge) Angels And Airwaves vydají kompletní Love projekt - dvojalbum a film.
 
To je všechno? Ne ještě se pracuje na dokumentu, který zachycuje vznik Neighborhoods, ale Tom zatím nechce prozradit jakékoliv detaily.
Tom: Ani nevím jak je to naplánované, jak smutné, co? Za poslední roky toho bylo fakt moc, občas zapomínám.
 
Přes všechen blázinec, 35-ti letý zpěvák a kytarista zněl jako odpočatý a šťastný člověk.
 
Právě jsem viděl trailer k Love a úplně mě to ohromilo. Vypadalo to jako "2001" dohromady s "Civil War"
Tom: Vytvářeli jsme ten film s velice omezenými prostředky - jen naše vášeň a výdrž nám dopomohla k výsledku a předčilo to naše očekávání. Proto nám to trvalo 5 let. Ale dokázali jsme vytořit něco opravdu skvělého s rozpočtenm $500,000. Víte, nemáte šanci natočit válečné scény s takovým rozpočtem a navíc natočit vesmírné scény. A k tomu speciální efekty. My to dokázali, protože máme fakt skvělé lidi, kteří z minima vytáhnou maximum.
 
Byl film zamýšlen jen na jedno promitání nebo jste ho plánovali dostat i do kin?
Tom: Oboje. Mluvili jsme s hodně společnostmi a vybrali jsme si tu nejlepší nabídku. Máme možnost vystupovat a ještě do toho promítat film. Navíc film bude v 500 kinech, což bysme s jiným distributorem bychom tohoto nedosáhli. Nemají na to prostě peníze. Nezávislá filmová scéna je na tom fakt špatně a stejně tak nezávislá hudební scéna
 
Plánujete to vydat i na DVD?
Tom: No určitě, všechno to začne 11.11.2011 společně s dvojalbem Love. Pro více informací můžete jít na AngelsAndAirwaves.com
 
Viděl Mark s Travisem tvůj film?
- Ne, to ne. Ale ani spoustu z mých přátel ho nevidělo. Nevím, co by si o tom mysleli. Jsme všichni v blink tak jiní, je těžké říct, jestli je to jejich šálek kávy. Ale vím, že by mě podpořili a chtěli by to vidět. V blink se všichni navzájem fakt podporujeme.
 
Je pilotní singl 'Up All Night' odpovídající ukázka toho, jak bude nová deska blink znít?
- Ne tak úplně, protože je dost různorodé. Je tu pár songů ve stylu 90. let, několik experimentálních věcí, pár jich zní jako naše nezávislé vedlejší projekty. Pokud vezmeš vše co děláme jako individuální umělci, dáš to do velké plechovky, zamícháš a vysypeš, tak tohle vše tam je.
 
Řekl bych, že návrat zpět k sobě po tolika letech, co jste spolu nehráli - vaše styly hraní jsou všechny pravděpodobně trochu odlišné, že? A taky jste asi teď lepší hudebníci.
- Jo to jsme. Jsme lepší hudebníci, lepší textaři a myslím, že i lepší účinkující. A lepší v komunikaci. Všichni jsme pořád ve stádiu změny, ale v tom dobrém slova smyslu.
 
Vraťme se k rozpadu kapely v roce 2005, nebo pauzy nebo jak to chceš nazvat - pamatuješ si tu chvíli, kdy jsi poprvé po tomhle viděl Marka a Travise?
- Ano, pamatuju. Bylo to po Travisově letecké nehodě. Vylezl jsem a setkal jsem se s oběma v Travisově domě. Bylo to smutný, bylo to nepříjemný, ale taky vzrušující - všechno tohle v jednom dechu.
 
Pamatuješ si tu první věc, co jste si řekli?
- Myslím si, že to bylo něco jako lehký úsměv, ve smyslu "Čau.". Jakože "Co se děje?" (smích) Bylo to zvláštní. Vzpomínám si, že jsem se konkrétně zeptal "Co jste se chlapi za tu dobu o sobě naučili?". Pamatuju si tu otázku. "Řeknu vám, co jsem se naučil o sobě." Pamatuju si, že jsem to řekl.
 
A jaká byla odpověď?
- Ah ... no ... osobní.
 
Docela fér. Tvé 'druhé já' Boomer je zpátky a dělá kampaň 'Boomer Loves Boobies' pro boj proti rakovině prsu. Nedávno jsi prozradil, že jsi byl loni na léčbě rakoviny kůže. Souvisí tyto dvě věci spolu?
- Jo, souvisely. Keep-A-Breast.org je pod mou střechou, společně s ostatními společnostmi a mým studiem. Byla mi diagnostikována rakovina kůže, bylo to na levé straně hrudníku - což je teoreticky tak trochu prso. Muži mohou mít rakovinu prsu, ale ta má byla rakovina kůže. A Keep-A-Breast už i sponzorovali blink tour, takže to dávalo smysl něco s nimi podniknout.
 
Stál za spojením tímhle s Boomerem nápad, aby to vypadalo vesele?
- Asi jo. Tahle postava si drží čestné místo v srdcích pravých blink fanoušků.
 
Jaká mezi vámi třemi na pódiu teď panuje chemie? Viděl jsem nějaká videa z roku 2009 a vypadalo to, jakobyste s Markem spolu zase po staru žertovali a dělali si srandu ze sebe navzájem.
- Jo, pořád to tu je. A nikdy nezmizí. Myslím, že hrajeme teď o něco líp. Tehdy až tak ne, protože jsem byl taaak opilý. (směje se) Už tak moc nepiju, přestávám. Je to nová věc, je to moje nové 'já', je to nový den.
 
Je fakt skvělý, že jsi dokázal udělat film, který je na úrovni a vysvětluje všechny ty velké myšlenky - a zatímco jsi dělal tohle, pustil ses ještě do Boomera a jedeš na Blink tour. Zdá se, že máš teď z obou těchto světů to nejlepší.
- To mám. Mám jít a chovat se jako idiot, rozbíjet věci, hrát hlasitě a rychle a potom se vrátit zpět a stát se prestižním poetou v mé druhé práci. Je to dost práce a odříkání, ale cítím se totálně umělecky spokojený.

Komentářů: 2 | RSS |
Komentář ze dne: 07.08.2011 22:18:06     Reagovat
Autor: myso [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
Thanx za rozhovor strýco cross.
Nedivil by som sa, keby im Tom vtedy povedal: Naučil som sa o sebe, že som bol vtedy pako :-)

Komentář ze dne: 07.08.2011 22:21:18     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re:
Dík patří i poetovi ;)

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je úterý/uterok)

    

Design: cross, POET | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2006-2013 | Přihlásit se