AvA.blink-182.cz Plus44.blink-182.cz Box Car Racer Praha 2012 FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (195)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (126)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (170)
 


Celkem hlasovalo: 544
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
 » (Redakce, 7.11.16)

 » viete mi povedat, ci tie
jeho knihy budu ...
(valter, 6.11.16)


 » (Důša, 6.11.16)

 » (LIBas, 21.8.16)

 » Album California je
naslapena,pro me za ...
(papuc, 28.6.16)


.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
Přidej se k nám na FaceBooku! Přispěj nám na provoz webu Změň si vzhled blink-182.cz
13.08.2011 v 02:09 (cross), 7293x přečteno
Přečtěte si překlad první části otázek, které pokládali na facebooku fanoušci. Odpovídala trojice Tom DeLonge, Will Eubank a Gunner Wright. Celý tento rozhovor proběhl po premiéře filmu Love a přenos běžel online v 500 divadlech po celých Státech.
love premiereOtázka Tomovi: Co vyvolalo myšlenku udělat film doprovázený vaší hudbou?
Tom: Je tu pravděpodobně několik lidí, kteří nás teď sledují a vlastně ani doopravdy neví, co Angels & Airwaves skutečně je. A nejlepší cesta jak to charakterizovat, je super ambiciózní umělecký projekt, kde není jen kapela, ale je to nějaký soubor umělců, kde jsme vzali tyhle obří náměty o lidstvu a zkoušíme s nimi komunikovat různými médii. Tohle je náš první pokus, kde jsme chtěli vzít slovo "láska" a rozpitvat její význam a mluvit o lidském vědomí a vztahu. Věděli jsme, že jsme tohle s filmem museli udělat; věděli jsme, že musíme být větší než muzika samotná a naštěstí jsme našli Willa a mohli jsme ten velký nápad uskutečnit.

Will: Našel jsi mě; sice nevím, jestli jsi měl štěstí, ale našel. 


Otázka Willovi: Kde ses naučil stavět vesmírné stanice?
Tom: To chci taky vědět.

Will: Bylo to dost odříkání. S Markem Eatonem, který tu někde je. Já si jen vzpomínám, že jsme začali, když byli Dodgers v post-season (něco jako play off, jen v baseballe, pozn. redakce) a jakmile jsme to dokončili, tak už byli venku z post-season dalšího roku. Takže to byl fakt dlouhý proces. Ale jo, dost věcí jsme se během toho naučili. Dokonce jsem ani nevěděl, co je nastřelovací kladivo, ale po tom všem jich mám už devět.

Tom: Tohle je perfektní místo pro skočení ti do řeči a říct všem divákům: je tu opravdu jen málo lidí, kteří se podíleli na filmu, ale přesto nám pomohli. Právě jste viděli film s desátým nejmenším rozpočtem. Will, ten co postavil celou vesmírnou stanici, ten co film ucelil na příjezdové cestě svých rodičů. Občanská válka, kterou jste viděli na začátku, stvořil na dvorku.

Will: Je to ranč.

Tom: Je to velký dvorek. Ale v čase, co jsi na to měl, ti současně nepomáhalo víc než tři lidi. Ty, já ... No dobře, ty. Sorry. Já ne.

Will: Ne, můj malý brácha, Winchester, který je junior na střední škole, přišel domů ze školy a občas přitáhl kamaráda a ořezávali jsme kachle, protože na lodi jich je fakt hodně. Ani je nechci spočítat. Prostě jsme řezali každou kachli a nalepovali ji. Je to šílený. Pokud procházíte skrz celou loď ...

Tom: Okno vesmírné stanice je okno z pračky, krabice na boku lodi jsou pizza bedny, bedny na nářadí jsou prostě bedny na nářadí z Home Depot (obchod) nasprejované na bílo. Je to prostě tak, nemůžete se tím stresovat. Nedokážu postavit všechno, ale jde to o, že jsem to pojal umělecky. Pokud doopravdy v něco věříte a pokud věříte v potenciál komunikace, který je uvnitř vás, tak dokážete cokoliv. Zabralo nám to pět let a teď je tu v kině tolik Angels & Airwaves fanoušků, kteří to ví. Ale když se na ten film podíváte a víte, že na něm v danou chvíli pracovali pouze 3 lidi, je to velký příběh sám o sobě.

Will: Nepostavili jsme to ve velkém nahrávacím studiu, ale na dvorku, jak řekl Tom. Takže v podstatě, kdykoliv se schylovalo k dešti, vstal jsem - v tu dobu jsem neměl žádnou práci, takže jsme jen doma stavěl, zatímco můj táta doháněn k šílenství říkal "Stavíš vzadu vesmírnou stanici pro rockovou kapelu? To je prostě chaos." Ale probudil jsem se ve 3 ráno a slyšel jsem bubnování deště a zmohl jsem se jen na "Pane Bože!" Takže jsem vylítl ven a snažil se vylívat vodu z kulis, protože ...

Tom: Protože byly zakryté jen plachtami.

Will: Jen plachtami, spustami plachet.

Tom: Gunner byl jako "Čemu jsem se to upsal?"

Gunner: Jsem jen herec.

Tom: Hrál jsi úžasně. 


Gunner WrightOtázka Gunnerovi: Bylo těžké hrát ve filmu, který se točil tak dlouho?

Gunner: No obvykle natočíš film tak za 3 měsíce, takže jo, čtyři nebo pět let bylo opravdovou výzvou. Ale dobrá věc na tom byla, že jsem to neměl s čím srovnávat. Tohle byl můj první film coby hlavní postava. S Willem jsme to spolu procházeli, Will jako režisér a já jako herec, takže jsme opravdu hráli čtyři - pět let.Otázka všem: Námětem filmu jsou lidské vztahy. Cítíte, že technologie postupuje lepší cestou k lidskému propojení nebo vztahy naopak zhoršuje?

Tom: To je skvělá otázka; má hlubokou myšlenku. Myslím, že to bude tak i tak.

Will: Chystal jsem se říct to samé. Když chceš někoho oslovit, je to snazší skrz Twitter nebo Facebook. Všechny tyhle věci pomáhají udržovat přehled o všech, pomáhá udržovat kontakt. Ale ztratíš všechny fyzické kontakty, protože si přivykneš tomuto digitálnímu světu.

Tom: Vše, co s Angels & Airwaves děláme, je že zkoušíme komunikovat o této velké myšlence, takže dnes večer technologie využíváme. Běží to živě, je tu 500 kin v různých městech a sledují nás. Takže s technologiemi jsme tohohle schopní.

Gunner: Sledujte tohle: děkuji. Technologie nám umožňuje poděkovat.

Tom: Sedíme v klubu v Bostonu a v místnosti je s námi jen pár lidí a když slyšíte hudbu co jste právě viděli a kdyžlove premiere tady taky sledujete film, je to tak blízké a hlasité, protože máme tyhle reproduktory. Být tu fyzicky je úplně jiné než být v kině, kde jste vy. Takže ještě jednou - myslím, že je to tak i tak. Myslím, že potřebujete tu blízkost; taky potřebujete tu intimitu, ale s technologiem jsme schopni to šířit dál.

Will: Jo, abych řekl pravdu, tak nic není jisté. Dříve, když jsme museli někomu zavolat, nemyslím na mobil, tak nám vypadlo spojení. Nebylo to tak jisté jako teď, kdy se můžete s kýmkoliv, kdekoliv a kdykoliv spojit.


Otázka Tomovi: Jaké bylo nejtěžší rozhodnutí, které jsi musel během natáčení udělat?

Tom: Jak perfektní otázka. Tohle je způsob mé práce: Zkouším vypilovat to, v čem jsem dobrý a v čem jsem naopak i špatný. Jsem hrozný na detaily a i má žena to může potvrdit, nicméně mám zase dobrý celkový nadhled. Vím, kudy chci jít. Snažím se být dobrý v hledání světla v lidech a když jsem ho našel ve Willovi, viděl jsem nekonečný potenciál. Ale cítil jsem se, jako když jedete 200 mil za hodinu, jen jsem potřeboval vydláždit cestu, abys na ni mohl vjet. Myslím si, že duševní utrpení tam nebylo. Prostě vím, že nejtěžší chvíle pro mě při natáčení bylo říct ano, protože jsem věděl, že jsem v mém vlastním srdci cítil, že jsme shromáždili tenhle tým, který by do deseti let mohl natočit film. To by mohlo být taky docela fajn, chápete "Love je jako tenhle 10 letý projekt". Ale ta nejhorší část byla říkat "Ne, musíme přestat." Ale vůbec to nejhorší ohledně tvého (Willova) a mého přátelství je to, že Will a já jsme oba velcí snílci a za posledních pár let jsem ho poznal. Mohl bych mu zavolat z mého domu, protože bych nemohl usnout a mluvil bych s ním na gauči s mobilem v ruce a začali bysme rozebírat myšlenku, proč tu jsme a důvod, co za tím vším je a co chceme sdělit v tomhle filmu a o všech filmech, co budou. Takže by to mohla být kombinace dvou snílků, nikdy neřekneš "ne". To je ten jevětší problém, takže jsme si stanovili hranice a řekli "Okay, 5 let by mohlo stačit."

Will: Lehce šílený, ale v tom dobrém směru.

Komentářů: 0 | RSS |
K tomuto článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je pondělí/pondelok)

    

Design: cross, POET | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2006-2013 | Přihlásit se