AvA.blink-182.cz Plus44.blink-182.cz Box Car Racer Praha 2012 FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (197)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (127)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (171)
 


Celkem hlasovalo: 548
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
 » (Redakce, 7.11.16)

 » viete mi povedat, ci tie
jeho knihy budu ...
(valter, 6.11.16)


 » (Důša, 6.11.16)

 » (LIBas, 21.8.16)

 » Album California je
naslapena,pro me za ...
(papuc, 28.6.16)


.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
Přidej se k nám na FaceBooku! Přispěj nám na provoz webu Změň si vzhled blink-182.cz
22.09.2011 v 11:12 (P☂ET), 2154x přečteno
Přečtěte si překlad rozhovoru s Markem Hoppusem o blink-182. Zapomeňte na prdící vtipy a taky na rozpad. Jsou tu zpět, dospělejší a s novým temnějším albem. A jsou zase přátelé.


Ahoj Marku, ty a zbytek blink jste nahráli nové album Neighborhoods v odlišných studiích. Máme tedy předpokládat, že vztahy jsou stále trochu napjaté?

“Oh ne! Bylo to tak, že jsme si vyměňovali nápady, nahrávali jsme základy písniček, pak si je Tom vzal k sobě do studia v San Diegu a já s Travisem do L.A. a tam jsme na nich všichni pracovali. Pak jsme se ještě ten týden, nebo později, potkali. Potom jsme poslouchali své nápady a bavili se o nich."

Není to trošku... divné?
“To je to napětí co v blink potřebujeme. Myslím, že je to pro nás takhle lepší. Můžeme takhle spolu pracovat a objevovat všechny naše nápady. V minulosti, když jsme byli všichni v jedné místnosti, jeden nahrával a ostatní jen tak seděli a čekali. Takhle nám to umožňuje prozkoumat kdykoliv a kdekoliv každý nápad, který máme. Jeden z nás má nápad, druhý něco navrhne, že by změnil. Toto napětí dělá to, že Blink zní jako Blink.

Rozpad kapely byl určitě hořký pro všechny. Litujete toho, že se to stalo?
"Myslím, že to bylo nezbytné, aby se to stalo.. Bylo to opravdu hořké a ošklivé, spoustu nepřátelství. Ale museli jsme si tím vším projít. Myslím, že jsme všichni o Blink, o nás zjistili, kdo jako kapela opravdu jsme."

To zní velice filozoficky. Takže jaký máš teď vztah s Tomem?
“Je to teď jiné. Tom a já jsme stále velcí přátelé, ale začali jsme jako teengaři, kteří jezdili na turné v dodávce za jediným účelem a to hrát hudbu co nejhlasitěji a co nejrychleji. Nyní jsme dospělí muži s rodinami. Stále milujeme koncertování a hrání hudby rychle a nahlas, ale jsme teď úplně jinde, než předtím. Nejsme v dodávce 24 hodin denně. Můžeme si dát pauzu, být s rodinou a pak jet na koncert a dělat všechny ty blbosti.

Pořád ty stejné vtipy i když ti bude teď 40 let?
“Lidé nám říkají, že nové písničky zní více dospěle, což je asi pravda, ale snažili jsme se držet dál od slova "dospělí", protože, když vyšla Enema Of The State, tak všichni říkali, že to jsou dospělejší blink. Ale určitě texty jsou temnější, než obvykle. Navíc si myslím, že písničky mají složitější strukturu a zároveň jsou lépe napsané.Přemýšleli jste někdy, že budete taková ta kapela, co nepíše nová alba a jezdí na turné jen pro peníze?
“Ne, nikdy. Kvůli tomuto jsme odložili turné. Chceme zůstat živí a aktuální. Nechceme být jedna z těch kapel, která koncertuje furt s tím stejným. Pro mě a i ostatní členy kapely by to nebylo tak vzrušující jako teď. Věřte mi, když jsme odložili turné, tak lidé křičeli "Jen hrajte staré věci, nám to nevadí", ale my stojíme pevně na zemi a řekli si, že tak to bude lepší jak pro nás, tak pro lidi na koncertech."

Co ti chybělo nejvíc, když měli blink pauzu?
“Myslím, že mi chybělo co navzájem s Travisem a Tomem přinášime do blink-182, chybělo mi to napětí mezi námi. ta kreativita, ty odlišené věci, které každý do kapely přinášíme. Jsme všichni velice odlišní. A pokaždé když jsem napsal nějaký song mimo blink-182, tak jsem musel přemýšlet: "Jak by tohle Tom zahrál na kytaru?" Nikdy neuhádnu, jak to udělá. Takže tahle výměna nápadů mi opravdu chyběla."

Jaký je to pocit, když čtete, že máte obrovský vliv na celou generaci kapel?
“Je to velká čest. Když nám lidé říkají, že jsme jakýmkoliv způsobem ovlivnili jejich kapelu, tak je to super. Snažíme se najít svůj vlastní zvuk a přitom už inspirujeme jiné kapely, to je obrovský kompliment."

Komentářů: 0 | RSS |
K tomuto článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je úterý/uterok)

    

Design: cross, POET | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2006-2013 | Přihlásit se