AvA.blink-182.cz Plus44.blink-182.cz Box Car Racer Praha 2012 FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (197)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (127)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (171)
 


Celkem hlasovalo: 548
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
 » (Redakce, 7.11.16)

 » viete mi povedat, ci tie
jeho knihy budu ...
(valter, 6.11.16)


 » (Důša, 6.11.16)

 » (LIBas, 21.8.16)

 » Album California je
naslapena,pro me za ...
(papuc, 28.6.16)


.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
Přidej se k nám na FaceBooku! Přispěj nám na provoz webu Změň si vzhled blink-182.cz
30.09.2011 v 09:52 (P☂ET), 6162x přečteno
Včera jsme vás informovali, že bubeník blink-182 Travis Barker byl vyzpovídán v pořadu Zane Lowe pro BBC Radio. Zde si můžete interview poslechnout a přečíst překlad.

Aktualizace 10:55 - Překlad interview.Travis mluví o turné, albu Neighborhoods a také o songu Wishing Well.

První část

Zane: Ahoj Travisi
Travis: Jak se máš?
Zane: Já se mám dobře a co ty?
Travis: Já taky dobře.
Zane: Co teď děláš? Pořád jsi na turné?
Travis: Jojo, pořád na turné. Ještě dva týdny.
Zane: Bavíte se tam dobře s Manchester Orchestra a ostatními kapelami?
Travis: Jo jsou tady Manchester Orchestra, Rancid, Matt and Kim, My Chem, je to super.
Zane: To je super. Album Neighborhoods je venku a už nějakou dobu je streamováno na internetu. Jste spokojeni s reakcemi lidí, kteří mohli album už slyšet online?
Travis: Jo, máme velice pozitivní odezvu. Fanoušci mají konečně nový materiál.
Zane: Myslíš si, že se tohle album hodí mezi ostatní vaše alba?  I když album v roce 2003 bylo také odlišné od předchozích, přemýšleli jste, jak budou lidi reagovat?
Travis: Víte, když jsem v místnosti s Tomem a Markem a začneme psát, tak citím, že je to blink a nikdy nemůžeme být nic jiného, i kdyby jsme se snažili. Víš co tím myslím.
Zane: Jo.
Travis: Prostě to příjde samo, když jsme my tři spolu.
Zane: Ta chemie mezi vámi vám asi psání desek ulehčuje. Vím, že všichni tři vymýšlíte nápady, pracujete na nich a pak je dokončíte jako kapela. Takhle bylo Neighborhoods napsáno?
Travis: Jo, Tom už měl nějaké nápady z dřívějška, některé songy se zase třeba odvíjely o beatu, který jsem napsal. Dělali jsme svou věc a pak jsme to dávali dohromady, když jsme se sešli. Několikrát jsme nahrávali všichni tři v jednom studiu v Los Angeles a bylo to skvělé. Víte, je tam od všeho trochu. A je to trošku více experimentální oproti minulému albu. Máme ten luxus, že máme vlastní studia, ale nic není lepší, než když jsme všichni 3 v jedné místnosti.
Zane: Chybělo ti to od rozpadu?
Travis: Víš, když jsme psali minulou desku, tak jsme chtěli mít vlastní studio, abychom rozvíjeli naše nápady. Teď je máme, ale oboje má něco do sebe.
Zane: Jak jsi řekl, máte volnost objevovat nové věci a je jednodušší dělat kompromisy.
Travis: Přesně.
Zane: Teď budeme hrát 6. písničku z alba - Wishing Well. Co nám můžeš říct konkrétně o psaní této písničky? Protože se zdá, že je to světlejší část alba, ale text už zase směřuje jiným směrem.
Travis: Jo, tohle je zrovna jedna z písniček, kterou jsme napsali, když jsme byli všichni tři v jedné místnosti. Skoro na konci nahrávání alba. Miluju Wishing Well.


Druhá část


 
Zane: Na koncertech jste už hráli nové věci než vyšlo album. Ale to se tak úplně nepočítá, ne? Dokud to není oficiální a nemůžete to přidat k ostatním deskám.
Travis: Jo, není nic lepšího než jít a hrát nové věci. Na minulém turné to bylo super, ale nic se nevyrovná hraní nových věcí pro lidi, kteří na to čekali věčnost. Takže na téhle tour je to fakt super, když hrajeme čtyři nové písničky.
Zane: Jaké čtyři nové písničky teď v Americe hrajete?
Travis: Hrajeme After Midnight, Up All Night, Ghost On The Dancefloor a Heart's All Gone.
Zane: Dokázal by si teď zahrát celé album? Kdyby tě někdo požádal na nějakou promo akci. Dokázal by jsi to nebo jsi neměl čas nacvičit celé album?
Travis: Nezkoušeli jsme celé album, protože jsme odjížděli hned po nahrání alba, tak jsme vybrali 4 nové songy, které budeme hrát živě a ani jsme ještě nevěděli, že budeme hrát všechny 4. Ale když jsme začali zkoušet, byla to fakt zábava, tak jsme rozhodli, že budeme hrát tyhle 4 písničky. Nemůžu se dočkat, až budeme hrát příští léto v Evropě a snad budeme hrát víc nových věcí z tohoto alba.
Zane: Zní to jakože nahrávání tohoto alba bylo zábavné, ale také to zapříčinilo problémy, protože jste odložili celé turné a dokončovali jste album na poslední chvíli. Neměli jste dostatek času ve studiu nebo proč? Protože, vím že taková rozhodnutí nejsou lehká.
Travis: Chtěli jsme do Evropy s novým albem.
Zane: Proč byl tlak tak velký?
Travis: Bylo to těžké, všichni jsme dokončovali svoje věci. Já koncertoval s Lil Waynem. Tom koncertoval s Angels And Airwaves. Hoppus dělal svoji TV show. Bylo to první album za více než 7 let, tak jsme to prostě nechtěli uspěchat.
Zane: Byli jste fakt pod velkým tlakem. Museli jste se vypořádat s hodně věcmi. Za tu dobu od sebe jste se věnovali jiným věcem, které jsou teď pro vás stejně důležité a teď navíc jste spolu nahrávali album, které stojí na tom, čeho jste dosáhli. Bylo by normální kdybyste jste si během nahrávání řekli, že jste si vzali až moc velké sousto. Stalo se to někdy? Řekli jste si někdy, že toho máte až moc?
Travis: Víš, byl jsme na turné a volal jsem Markovi. Řekl jsem mu ať mi pošle cokoliv co má, protože jsem měl den volna a chtěl jsem nahrávat. Měli jsme hodně starostí, ale byli jsme i nadšení, že jsme zase ve studiu. Bylo to tak, že jsme si museli dát pauzu od ostatních věcí.
Zane: Takže album Neighborhoods začíná písničkou Ghost On The Dancefloor.... Tak tohle mi zní jako blink. 7 let od posledního alba. Myslím si, že se hodně lidí bálo jak to bude znít. Pop-punkové album nebo se bude ubírat jiným směrem? Výsledek je mix všech 3 individualit v blink...
 

Údajně by měla být ještě třetí část, ale zřejmě ještě nebyla odvysílána. Až tu bude, dáme vám vědět.

Komentářů: 1 | RSS |
Komentář ze dne: 30.09.2011 12:51:18     Reagovat
Autor: Kristin182AVA     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
Je fajn keď po dlhej dobe počujem niečo aj od Travisa :) .... lebo väčšina interview je rozhovor s Tomom a Markom...ale mňa zaujíma aj Travisov názor ... takže super :)

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je neděle/nedeľa)

    

Design: cross, POET | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2006-2013 | Přihlásit se