AvA.blink-182.cz Plus44.blink-182.cz Box Car Racer Praha 2012 FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (195)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (126)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (170)
 


Celkem hlasovalo: 544
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
 » (Redakce, 7.11.16)

 » viete mi povedat, ci tie
jeho knihy budu ...
(valter, 6.11.16)


 » (Důša, 6.11.16)

 » (LIBas, 21.8.16)

 » Album California je
naslapena,pro me za ...
(papuc, 28.6.16)


.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
Přidej se k nám na FaceBooku! Přispěj nám na provoz webu Změň si vzhled blink-182.cz
25.04.2012 v 19:33 (pirklosik), 6702x přečteno
Před několika dny, se na serveru Banter Zine objevilo zajímavé video, kde Tom Delonge zodpovídá pár zajímavých otázek. Pokud vás zajímá, například, jak by Tom ojel ovci, nebo byl u odstartování vesmírné rakety, čtěte dále.


Jmenuju se Thomas DeLonge, jsem z Kalifornie, narozen ve znamení střelce, mám rád dlouhé procházky po pláži, skateboarding, hraní na kytaru a hraju v Angels and Airwaves, hudebním uměleckém projektu a rockové kapele.

A jsem fešák. Docela… ďábelský

Otázka: Jak zatím pokračují vaše projekty?

Tom: Zatím dobrý. Bylo to hodně práce nacpané do několika týdnů. Byl jsem…měli jsme asi 13 show během 14 dní, takže to je fakt těžký, ale dostal jsem se přes to. Takže v pohodě.

Otázka: Nedávno vyšel song “surrender“, můžeš nám o něm něco říct?

Tom: Jo, “surrender“ je jedna z prvních písní které jsme napsali pro album LOVE Part II. Je to o tom, jak mladí po celém světě oslavují navzdory všemu negativnímu, všem zvěrstvům co se dějí, je to o snaze najít způsob jak si utvořit nějaký pozitivní náhled na život kolem sebe, bez ohledu na okolnosti. A taky se tam opakuje „já se nevzdám“, což je opravdu… má to velký význam společně s filmem. Je to o někom, kdo je uvězněný ve vesmíru. Když jste uvěznění ve vesmíru, myslím si, že byste se neměli vzdávat. Vraťte se na Zem tak brzy jak to jen půjde, Jakkoliv.


Otázka: Takže ten chlápek je uvězněný ve vesmíru.

Tom: Jo, ve vesmíru. Prostě se musí dostat zpátky na zem. Musí pro ten cíl něco dělat.

Otázka: A co byla nejdivnější věc, co jsi kdy viděl?

Tom: Víš, možná ne nejdivnější ale spíš nejdrsnější věc co jsem viděl, byla raketa, která startovala do vesmíru na Floridě. Bylo to cool. Stáli jsme v řadě na pláži, měli jsme otevřené dveře od auta, slyšeli odpočítávání, deset, devět, osm, sedm, šest přes celou cestu jako kdyby to bylo míle vzdálené rádio, obloha se rozzářila a raketa odstartovala. Bylo to fakt cool.

Otázka: Viděl jsi něco, co by se mohlo vyrovnat vzletu rakety do vesmíru?

Tom: Teď není vidět moc raket, jak startuje do vesmíru … Není. Viděl jsem našeho basáka několikrát nahého ale … ale to není to samé.

Otázka: Pracujete na filmu Poet Anderson. Můžeš nám ho nějak přiblížit?

Tom: Jo, jsou dva filmy, na kterých pracujeme. Poet Anderson a Strange Times. Strange Times vyjdou první. Ale letos vypustíme nějaké informace a zajímavosti o Poetu Andersonovi. Mějte oči otevřené, až to přijde.

Otázka: Takže lidi by měli sledovat facebookovou stránku…

Tom: Facebook je nejlepší způsob jak nás následovat a vědět co děláme.

Otázka: Říkáte, že kapely jako Radiohead nebo Pink Floyd ovlivnili hudbu Angels and Airwaves. uvidíme i nějaké jiné vlivy?

Tom: Jo, v příštích pár měsících vypustíme hudbu k filmu, která se odvíjí od natáčení filmu. Myslím si, že lidi uslyší úplně jiný zvuk, než jaký od AVA znají. Za prvé tu nebude žádný zpěv, všechno bude instrumentální. A hodně, víte…hodně ručně vytvořených analogových samplů, odlišné typy bubnů a basy. Doufám, že se vám to bude líbit, tady v Evropě.

Otázka: Okay,vzali jsme pár otázek z facebooku, na které se ptají fanoušci. Ptá se, kdybys byl ve vlaku a zamával na ovci a ona by ti zamávala zpátky, co bys udělal?

Tom: Musel bych se dostat z toho vlaku, přijít k té ovci, a zeptat se co tím myslí. Nejspíš bych obejmul a políbil tu ovečku a případně jí ojel (směje se Tom) Sorry. Jen jsem odpovídal na otázku, ptali jste, se co bych dělal. Ted už vím, co bych udělal.

Otázka: Potřeboval jsi někdy na stagi na záchod?

Tom: No jasně! Jednou se mi chtělo strašně čůrat a musel jsem si sundat kytaru uprostřed písničky a utíkat na záchod. Nevěděl jsem, jestli to zvládnu, nevím, jestli jsem nesnědl něco špatnýho. Bylo mi jako kdybych roztával. Pak jsem běžel zpátky. Měl jsem pár takových momentů posledních 20 let. … ano, odpověď je ano.

Otázka: Další dotaz je od Johnyhho. Ptá se, co tě inspirovalo k tomu, abys všechno risknul a dělal hudbu?

Tom: Ani nevím. Hudba je jedna z těch věcí co děláš, když jsi mladší a po čase tě lidi začnou pozorovat a ty v tom prostě musíš pokračovat. Nebylo to jako, že bych musel všeho nechat… Víš, měl jsem zaměstnání před tím, než jsem dělal tohle, rozvážel jsem beton a písek, bylo to fakt strašný. Ale jednou věcí jsem si teď jistej, měl bys následovat svou touhu a dělat to, co miluješ. Pro mě je to teď snadný říct, protože jsem se v tom našel, ale je to tak. Všechno co jsem se kdy naučil je, že musíš dělat to, co miluješ, tvrdě pracovat a uskutečnit to. To vám slibuju.

Otázka: Když jsi začal hrál s Blink, byl jsi docela mladý, zajímalo by mě, jestli jsi si plánoval že budeš jednou hrát takovou hudbu a dělat filmy?

Tom: Ne, nikdy jsem si nemyslel, že bych dělal na tak ambiciózních uměleckých projektech jako třeba filmech. Ale můžeme se podívat, proč jsem tak skončil. Jsem druh velmi ambiciózního člověka, který udělá to, co si vezme do hlavy. Rozhodně jsem ale takový sebevědomí neměl, když jsem byl mladší, to prostě přijde s časem. Pokaždé když uděláš něco, co funguje, tak získáš trochu víc jistoty.

Otázka: Takže úspěch s Blink ti pomohl k tomu, co děláš teď …

Tom: Jo, myslím, že každý úspěch v životě ti dá ambice pro dělání dalších věcí, myslím, že je to důležité.

Rozloučení

Tom: Jak je?  Jsem Tom DeLonge z AVA, sledujete Banter Zine, možná že na sobě nemáte kalhoty, to je fér, takhle byste se tady na to měli koukat. Mír ať vás provází.

video s rozhovorem

Děkuji za pomoc při překládu osobám: Kate von Tee, Kybernet


Komentářů: 0 | RSS |
K tomuto článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je pondělí/pondelok)

    

Design: cross, POET | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2006-2013 | Přihlásit se