AvA.blink-182.cz Plus44.blink-182.cz Box Car Racer Praha 2012 FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (197)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (127)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (171)
 


Celkem hlasovalo: 548
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
 » (Redakce, 7.11.16)

 » viete mi povedat, ci tie
jeho knihy budu ...
(valter, 6.11.16)


 » (Důša, 6.11.16)

 » (LIBas, 21.8.16)

 » Album California je
naslapena,pro me za ...
(papuc, 28.6.16)


.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
Přidej se k nám na FaceBooku! Přispěj nám na provoz webu Změň si vzhled blink-182.cz
29.06.2012 v 15:14 (cross), 5930x přečteno
Společnost ticketportal reaguje aktualizací svého prohlášení, a to kvůli větě: "Na závěr důrazně žádáme zástupce sítě Tickteportal, aby o celé kauze informovali věcně, komplexně, bez předsudků a pravdivě.", jež ve své zprávě uvedla agentura Punx Not Dead s.r.o. Dále informuje o koncertech G3 a All Time Low a také zjistíte, kolik peněz se ze vstupenek na Prague City Festival celkem vybralo.

Společnost Ticketportal byla společností PUNX NOT DEAD s.r.o. prostřednictvím jejího tiskového prohlášení ze dne 26.6.2012 vyzvána, aby o celé kauze informovala „věcně, komplexně a bez předsudků“. Vzhledem k tomu, že takto formulovaná výzva vyznívá jako obvinění společnosti Ticketportal z toho, že informace, které doposud veřejně prezentovala, nebyly věcné, komplexní a bez předsudků“, považujeme za nutné se k celé věci znovu souhrnně vyjádřit.

Společnost Ticketportal setrvává na svém předchozím prohlášení, dle kterého prodej vstupenek pouze zprostředkovává a jedná při prodeji vstupenek jménem na účet pořadatele akce. Toto tvrzení je z věcného i právního pohledu zcela správné a přesně popisuje skutečné postavení společnosti Ticketportal jak ve vztahu ke společnosti PUNX NOT DEAD s.r.o., tak ve vztahu k zákazníkům.

Společnost Ticketportal převzala ve vztahu ke společnosti PUNX NOT DEAD s.r.o. pouze závazek vyvíjet činnost směřující ke zprostředkování distribuce, rezervací a prodeje vstupenek, mimo jiné na akci Prague City Festival 2012. Společnost Ticketportal tak není a nikdy nebyla odpovědná za zajištění konání akce Prague City Festival 2012 jako takové. Pořadatelem akce Prague City Festival 2012 byla výhradně společnost PUNX NOT DEAD s.r.o., která sama a v plném rozsahu odpovídala za její organizační i finanční zabezpečení a je bohužel nucena nést sama a v plném rozsahu též odpovědnost za nezdar této akce.)

Za prodej vstupenek na Prague City Festival 2012 společnost Ticketportal inkasovala od konečných zákazníků částku v celkové výši 6 621 484,- Kč. Tuto částku v celé své výši převedla na účet společnosti PUNX NOT DEAD s.r.o. Vedle této částky společnost Ticketportal poskytla společnosti PUNX NOT DEAD s.r.o. ze svých vlastních prostředků částku ve výši 1.027 843,- Kč, a to ve víře, že tyto dodatečné prostředky umožní společnosti PUNX NOT DEAD s.r.o. akci Prague City Festival 2012 uskutečnit.

Vzhledem k výše uvedeným skutečnostem společnost Ticketportal konstatuje, že odpovědnost za vracení vstupného zákazníkům leží na společnosti PUNX NOT DEAD s.r.o. Ohrazujeme se též proti tomu, aby vracení vstupného přímo společností PUNX NOT DEAD s.r.o. bylo z její strany prezentováno jako vstřícný krok učiněný ve vztahu k zákazníkům až poté, kdy společnost Ticketportal oznámila, že sama vstupné vracet nebude. Odpovědnost za vracení vstupného zákazníkům leží na společnosti PUNX NOT DEAD s.r.o. jak z pohledu právního (což sama společnost PUNX NOT DEAD s.r.o. ve svém prohlášení uznává), tak bezpochyby i z pohledu morálního.

Dalším významným tématem, ke kterému považujeme za nutné připojit své stanovisko, je otázka konání vystoupení skupiny G3 v pražské Tipsport Aréně (plánované datum 31.7.2012) a skupiny All Time Low v pražském Paláci Akropolis (plánované datum 31.8.2012).

Společnost PUNX NOT DEAD s.r.o. se ve svém tiskovém prohlášení dovolává toho, aby společnost Ticketportal uvolnila ve formě záloh část tržeb, které za prodej na zmíněné akce inkasovala od konečných zákazníků, přičemž uvolněním těchto záloh podmiňuje konání zmíněných akcí. Ohrazujeme se proti tomu, aby odpovědnost za konání či nekonání uvedených akcí byla touto cestou přenášena na společnost Ticketportal. Částky, které by společnost Ticketportal měla ve prospěch společnosti PUNX NOT DEAD s.r.o. uvolnit, nepřesahují částku 350.000,- Kč (v případě koncertu G3), resp. 150.000,- Kč (v případě koncertu All Time Low). Nejedná se tedy o částky, které by byly zásadním způsobem schopné ovlivnit způsobilost pořadatele akcí obdobného rozsahu takovou akci uspořádat.

Důvodem, proč společnost Ticketportal uvedené částky doposud neuvolnila, je právě obava z toho, že společnost PUNX NOT DEAD s.r.o. nebude schopna ani přes tuto finanční injekci předmětné koncerty uskutečnit, což by v důsledku znamenalo to, že se rozšíří okruh zákazníků, kteří budou nuceni domáhat se vracení vstupného vůči společnosti PUNX NOT DEAD s.r.o. (s ohledem na poslední vyjádření této společnosti patrně v insolvenčním řízení), o zákazníky, kteří si již zakoupili vstupenky na koncerty skupin G3 a All Time Low. V zájmu ochrany těchto zákazníků tedy společnost Ticketportal vyzvala společnost PUNX NOT DEAD s.r.o. k tomu, aby jí poskytla ujištění o tom, že disponuje dostatečnými finančními prostředky pro zajištění toho, aby koncerty skupiny All Time Low a G3 proběhly řádně a ve stanovených termínech, a že tyto prostředky nebudou do doby konání těchto koncertů použity k jiným účelům. Žádné takové ujištění však společnost Ticketportal od společnosti PUNX NOT DEAD s.r.o. doposud neobdržela. V případě, že záruky v tomto směru společnost Ticketportal od společnosti PUNX NOT DEAD s.r.o. obdrží, je připravena výše zmíněné zálohy obratem vyplatit.

Jakýkoli jiný postup bychom považovali za jednání ke škodě našich zákazníků, neboť v případě, že by společnost Ticketportal vyplatila zmíněné částky společnosti PUNX NOT DEAD s.r.o. a koncerty by se přesto neuskutečnily, nebyla by společnost Ticketportal schopna vracení vstupného zákazníkům garantovat. Zákazníci, kteří si již zakoupili vstupenky na koncerty skupin G3 a All Time Low by tak pouze rozšířili řady těch, kteří se budou s nejistým výsledkem domáhat vracení vstupného vůči společnosti PUNX NOT DEAD s.r.o. Naopak finanční částky, které společnost Ticketportal od zákazníků inkasovala a které zůstávají v její dispozici, bude společnost Ticketportal samozřejmě bez zbytečného prodlení zákazníkům vracet v případě, že by se výše uvedené akce neuskutečnily.Komentářů: 8 | RSS |
Komentář ze dne: 29.06.2012 19:20:37     Reagovat
Autor: checitto     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
tak na tohle už musím reagovat. To, že PUNX NOT DEAD s.r.o. jsou mrdky, co udělaly regulérní tunel na tisíce zákazníků, mi nikdo nevyvrátí. Na druhou stranu, stejný mrdky jsou i ticketportal, kteří v případě jednoho festivalu na zákazníka serou s tím, že peníze poslali punx not dead, ale u dalších koncertů je budou držet a slibovat jejich zaslání podmíněné uskutečněním koncertů? V jednom případě za nic nemůžou a jsou jen zprostředkovatelé a v druhém chtěj o něčem rozhodovat? kua to přijde jen mně, jak si během plus minus dvaceti řádků dokážou neskutečně protiřečit? Prostě tohle je možný jen v tý naší vykurvený republice, zloděj křičí chyťtě zloděje. Peněz zpět za lístky se stejně nedočkáme, kdyby ty kurvy zlodějský chtěly zdechnout všechny. Nejhorší je, že po týhle zkušenosti můžem asi zapomenout na to, že by blink ještě někdy přijeli do ČR. Checitto
PS za nevhodná slova se omlouvám, slušně to vyjádřit neumím, tohle prohlášení mě prostě vytočilo

Komentář ze dne: 29.06.2012 21:44:56     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re:
V prvním případě (PCF) uvolnili prachy + přidali mega od sebe proto, že doufali, že se festival uskuteční.
V druhém případě (G3 + ATL) uvolní peníze až tehdy, co se pořadatel zaručí, že případně bude moct vrátit peníze.

Čemu teda nerozumíš?

Komentář ze dne: 30.06.2012 09:40:31     Reagovat
Autor: Checitto     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re: Re:
spíš nechápu, že nevidíš ten dost hrubej rozpor, vezmi si vyjádření k PCF - my nic, my jen zprostředkovatelé, my všechno přeposlali, nemůžeme vracet a ani to po nás nemůžete požadovat, ale u jiných koncertů zadržují peníze, pokud se koncert neuskuteční? Je jedno jesi jsou PUNX NOT DEAD mrdky nebo ne, pokud je smlouva mezi nimi a ticketportal postavena tak, jak to ticketportal prezentuje v případě PCF, tedy že jsou čistě jen zprostředkovatelé bez další odpovědnosti, tak nemají žádný právní nárok zadržovat ty peníze...

Komentář ze dne: 02.07.2012 10:49:37     Reagovat
Autor: Delonge     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re: Re: Re:
Zadrzuju peniaze voci PND az po skusenosti s PCF ;) tak to treba chapat ... si rozhorceny pretoze patris do tej skupiny ktorym ticketportal uz pomoct sam o sebe nevie ... zaroven sa ale ocividne snazia uchranit aspon tich na tie zvisne dva koncerty ( ak sa neuskutocnia peniaze vratia zakaznikom ) v opacnom priapde prebehne vsetko rovnako ako pri XYZ dalsick akcii. Preto si myslim ze nieje dovod z niecoho obvinovat ticketportal.

Komentář ze dne: 29.06.2012 23:31:27     Reagovat
Autor: dowpants     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: stejně je to banda zmrdů
Je to úplně jedno v kterém směru, v té naší pseudorepublikové žumpě je toto možné. Prachy nejsou, je nám líto - férově na místě blink už bych sem ani nezamýšlel někdy ještě jet. A ten Bořek nebo jak se jmenuje je zralý na lynč, všechno to věděl celou dobu, a kdyby chtěl dřív, tak to samozřejmě přeorganizuje, ten s náma krásně vyjebal - ukázkově Kožený style, vyšlo mu to pěkně, můj názor je ten, že podle toho kolik lidí si nechalo vyměnit lístky loni (včetně mě), tak mu bylo jasné že z toho bude pěkný balík, tak prostě ještě pozval simple plan, lostprophets, AAR, New Order a další známé jména aby ještě sehnal co nejvíc platících lidí, někde sem dokonce viděl akci, lístek na PCF na dva dny za 648 korun nebo co, prostě do poslední chvíle tahat z lidí love a pak najednou sorry bejby. Welcome to CZECH :)

Komentář ze dne: 30.06.2012 01:16:31     Reagovat
Autor: yes     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re: stejně je to banda zmrdů
Ty si jako myslíš že se všema kapelama si u pivka plácl a řekl: hele tak přijedte 29. na festák zaplatíme vám potom ok? ani hovno jestli si někdo přiště troufne pořádat koncert blink tak ty sem ještě s úsměvem pojedou,protože si řeknou: jo no ty nám tenkrát vyplatili miliony a vubec jsme tam nemuseli jet! to je bomba třeba to tak bude i příště,,tak zase klidni názory ,ale nadruhou stranu nevěřim že prostě 6 milionu zmizelo mezi kapely ,,podle mě by jsme měli podat hromadnou žalobu jak na Ticketportal ,tak na Punx not death tak i na borka samotnýho !

Komentář ze dne: 12.07.2012 19:00:22     Reagovat
Autor: Prasík     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Si dělají srandu???
Tohle je fakt na zabití. Já nemám na to jen tak vyhazovat 800 kč, kdy se mi za chce. Co udělat nějakou skupinu a postavit se jim, tohle mu nemůže projít.

Komentář ze dne: 12.07.2012 20:48:20     Reagovat
Autor: Prasík     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Si dělají srandu???
Tohle je fakt na zabití. Já nemám na to jen tak vyhazovat 800 kč, kdy se mi za chce. Co udělat nějakou skupinu a postavit se jim, tohle mu nemůže projít.

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je středa/streda)

    

Design: cross, POET | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2006-2013 | Přihlásit se