AvA.blink-182.cz Plus44.blink-182.cz Box Car Racer Praha 2012 FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (197)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (127)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (171)
 


Celkem hlasovalo: 548
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
 » (Redakce, 7.11.16)

 » viete mi povedat, ci tie
jeho knihy budu ...
(valter, 6.11.16)


 » (Důša, 6.11.16)

 » (LIBas, 21.8.16)

 » Album California je
naslapena,pro me za ...
(papuc, 28.6.16)


.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
Přidej se k nám na FaceBooku! Přispěj nám na provoz webu Změň si vzhled blink-182.cz
17.12.2012 v 19:55 (cross), 6044x přečteno
Osmnáctý den prosince roku 2012. Tento den má (či měl) patřit dalšímu milníku v éře Angels & Airwaves a blink-182. Obě kapely přidávají do své diskografie po jednom EP - AvA dokonce dvojitém. Jelikož žijeme v době internetu, nahrávky se na internetu objevily opět o něco dříve. 

Spousta fanoušků dychtivě odpočítávala týdny, dny, hodiny, posléze minuty a sekundy, než si pustí novou hudbu doufajíc, že půjde spíše o balzám pro uši.

angels airwavesZačnu projektem Angels & Airwaves. Jakmile jsem si všiml komentářů typu "Je to fake? Doufám, že ano."  věděl jsem, že něco není v pořádku. Vždy se samozřejmě najdou lidé, kterým se nově vypuštěná skladba nelíbí. V případě AvA to většinou bylo spíše naopak. Nyní se objevovaly stále další a další komentáře, kde se lidé pídili po tom, jestli jde opravdu o slibované oficiální EP. To samé se odehrávalo na všech ostatních fanstránkách po celém světě. 
Tvrdím, že každý si má názor udělat sám. Diary byla pro mne skvělým počinem, je to příjemná píseň, dokonale může nést břemeno toho, že byla věnována vzpomínce dlouholetého kamaráda Crittera. Od ostatních písní z první části EP jsem očekával něco trochu akčnějšího, lyrického a klasického "Tomova stylu". Při jejich poslechu jsem stále čekal na Tomovy vokály ... ale ty nepřicházely. Ono instrumentálky Angels & Airwaves nejsou špatné, na relax jsou ideální. Při Reel 5 (New Blood) si vybavím ihned film Love. Pokud budete pročítat nejrůznější diskuze, právě tahle je občas také označována za povedenou. Reel 6 mi připadá taková ... ne moc zapadající, spíše surová. Přiznám se, že remixy ještě naposlouchané nemám (bohužel je teď hektické období). Zde fanoušci vypichují zejména Young London.
Zaujal mě názor fanynky Lolly, který bych zde rád parafrázoval. Ta si naposlouchala bývalé kapely nového bubeníka Ilana a usoudila, že zní podobně jako nové EP. Tom zřejmě vkládal většinu svého úsili do blink-182 a vypadá to, jakoby na AvA neměl čas. Doufejme, že se alespoň nevyplní skeptický názor - že se AvA brzy rozpadne, protože Critter měl na ni opravdu velký vliv.

blink 182Dogs Eating Dogs. Myslím, že tohle je přesný opak toho, co bylo dosud popsáno. Už po několika minutách se setkáváme s názory, že je nahrávka skvělá, že to je to, na co čekali. Opravdu nebudu rozepisovat řeči (kecy) typu: "Ale to nejsou ti blink, kteří tu byli v době Enema, atp.". Ne, nejsou to oni a nikdy nebudou. Mohou se maximálně přiblížit, ale stejně už znít nebudou. A za to jsem já osobně rád. Nebavilo by mě poslouchat pořád to samé dokola (tomu tak například v mém případě bylo u kapely Billy Talent). Ano, některým se nelíbí, že do písně Little Pretty Girl byl přizván Yelawolf, který spolupracuje s Travisem a vydali také své EP. Třeba mu chtěli Mark s Tomem vyjít vstříc a povolili mu do desky zasáhnout jinak než jen svými výkony za bicími. Myslím, že EP splnilo to, co kluci předesílali - folk, punk rock, love song ... Máme tu den, kdy známě obě nahrávky dvou různých kapel. Můžeme porovnávat, můžeme filtrovat své dojmy. Doufejme, že obě skupiny čeká dlouhá budoucnost a že další řadová deska Angels & Airwaves se ponese v duchu, který my fanoušci máme rádi. Spousta fanoušků chtěla raději něco skvělého od blink-182, tak to tady máte.
Nenechte se ovlivnit něčím, co se ve vašich očích nepovedlo. Pokud máte rádi obě kapely, nezanevřete ani na jednu a poslouchejte je i nadále. Je Tom jako Tom?
tom delonge


Komentářů: 4 | RSS |
Komentář ze dne: 17.12.2012 21:58:36     Reagovat
Autor: cer.mi [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
Dobré zamyšlení nebo spíš shrnutí dojmů z obou EP. Já osobně si taky myslím, že EP měl v režiji hlavně Ilan.. Remixy mě osobně nijak nenadchly (asi zde je nejvíc cítit vliv mladého bubeníka) a také jsem čekal, kdy v Reel 5 a 6 uslyším nějaké vokály - škoda, protože jak píšeš: Diary je super :-)
EP blink-182? Jednoznačně krásná věc! Jsem rád, že se blink posouvají tvorbou někam dál a my do poslední chvíle (ne)víme, co od nich čekat. Žádné zklamání z toho, že tam jsou prvky AvA nebo Dogs Eating Dogs zní jako +44 necítím. Ano je to pravda, ale je to i zcela logické.. Tom, Mark i Travis mají (měli) další kapely a projekty atd, tak je jasné, že se do společné tvorby promítne. Je to naškodu? Z mého pohledu vůbec ne.
K závěrečné otázce Tom je prostě Tom, s AvA dělá něco jiného než s blink-182, ale pořád je to on a jeho texty riffy atd.
Verdikt (sice moc brzký, ale zkusím to, třeba se to změní): Dogs Eating Dogs 85%, Stomping The Phantom Break Pedal Diary + Reel 5 a 6 65%, zbytek 25%.

Komentář ze dne: 17.12.2012 23:17:39     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re:
Díky za názor. Spousta lidí začne hledat v blink-182 prvky AvA / +44. Ale když to tam prostě pasuje a líbí se to všem, proč by to tam být nemohlo? :) Pro mě Dogs Eating Dogs překonalo všechna očekávání. Při poslechu uveřejněných ukázek jsem si říkal, že je škoda, že vypustili tolik materiálu (minuta a půl z písní mi přijde hodně), že mě to už nepřekvapí. Ale povedlo se jim to a tímhle u mě ukázali, že tu pořád pro ně místo je.

Komentář ze dne: 17.12.2012 22:47:53     Reagovat
Autor: pirklosik     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
pokud se nepletu, tak Tom v jedné promo ukázce říkal, že ty 2 nový songy budou prací nové krve v kapele, neboli nového člena Ilana. :-) Jinak remixy si myslím, že dělal také on, podle toho, v jakých hrál kapelách.

Komentář ze dne: 17.12.2012 23:17:54     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re:
To mi něco říká! Asi jsem to taky kdysi četl :)

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je pondělí/pondelok)

    

Design: cross, POET | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2006-2013 | Přihlásit se