AvA.blink-182.cz Plus44.blink-182.cz Box Car Racer Praha 2012 FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (195)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (126)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (170)
 


Celkem hlasovalo: 544
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
 » (Redakce, 7.11.16)

 » viete mi povedat, ci tie
jeho knihy budu ...
(valter, 6.11.16)


 » (Důša, 6.11.16)

 » (LIBas, 21.8.16)

 » Album California je
naslapena,pro me za ...
(papuc, 28.6.16)


.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
Přidej se k nám na FaceBooku! Přispěj nám na provoz webu Změň si vzhled blink-182.cz
20.06.2013 v 13:13 (cross), 6053x přečteno
Na punkovém serveru DyingScene.com se objevil žebříček deseti punkových kapel, resp. jejich členů, u kterých dle slov autora můžeme být překvapeni, jaký vlastně mají majetek. Na seznamu se objevili i blink-182. A na jakém pozici se umístili? Čtěte uvnitř článku.


10. Na nejnižší příčce se objevil Mark Ramone s 2 miliony dollarů. Vypadá to, že nevidí jediný cent ze stovek tisíc prodaných Ramones triček. 
9. Na devátém místě je Lars Frederiksen (10 milionů $), dlouholetý kytarista kapely Rancid. Jako spousta dalších hudebníků, i on chová velkou lásku k tetování.
8. Tim Armstrong (13 milionů $) - spoluzakladatel Rancid, Operation Ivy, Transplants a Hellcat Records má určitě svůj zasloužený podíl na trhu punku. Gretsch (výrobce hudebních nástrojů, pozn. redakce) vytvořil signaturu Tim Armstronga, za což má Tim určitě taky nějaké peníze.
7. Davey Havok (20 milionů $). Frontman kapely AFI byl kdysi chudý hardcorový zpěvák, ale v současnosti je to moderní rocková hvězda. Tvrdá elita se vysmívá tomu, když AFI někdo nazývá punkem, ale prodávání alb je jejich business a zdá se, že jim jde dobře.
6. Ian Mackaye (25 milionů $). Nejvíce známý jako vokálista kapely Minor Threat a vokálista/kytarista Fugazi. Je také spoluzakladatelem labelu DIY. Ian během let nashromáždil docela velkou sumu peněz.
5. Billie Joe Armstrong (55 milionů $). Řeč je o Green Day, což je mainstreamová kapela. 55 milionů tedy není překvapivé číslo. Rozmlacování kytar na pódiu se už nezdá tak hrozné, když si uvědomíte, kolik si jich může koupit.
4. Dexter Holland (65 milionů $). Frontman kapely The Offspring má bakalářský titul v biologii a magisterský titul z molekulární biologie na University of Southern California. Tenhle chlápek není idiot. Jsem si jistý, že dělá na milionech dalších věcech, o kterých ani nevíme. Ale pozice v čele kapely a založení společnosti na pálivé omáčky jsou docela podstatné ukazatele na to, že k hodnotě jeho jmění můžeme připojit hodně nul.


A konečně se dostáváme na finálovou trojku. Všechny tyto příčky obsadili členové blink-182.

3. 2. a 1. Blink-182
blink 182
A za co pravděpodobně podle serveru kluci utrácí?
Barker: Tetování; ne za letenky
DeLonge: Natáčení Angels & Airwaves filmů
Hoppus: Lístky na fotbal; cokoliv, za co Britové utrácí (aktuálně žije v Londýně)

Není překvapením, že členové blink-182 vydělávají balík. Vedle jejich úspěšné hlavní kapely mají všichni také vedlejší hudební projekty, které jim získaly ještě více popularity (některé víc než jiné) a nepochybně víc prachů. A nezapomínejme na jejich angažovanost ve filmu a/nebo v televizi - Barker ve své vlastní reality show "Meet The Barkers", Hoppus měl show na Fuse a DeLonge má své Angels & Airwaves filmy. Mark a Tom jsou spoluvlastníci dvou společností - Atticus a Macbeth Footwear (Hoppus však své podíly v minulosti už prodal, poznámka redakce) a Hoppus dělá spoustu vedlejší produkce ostatním kapelám. V podstatě bohatnou. Mark Hoppus a Tom DeLonge má odhadovanou hodnotu zisku 60 milionů dollarů (necelá 1,2 miliardy korun) a Travis Barker se blíží k 85 milionům (1,7 miliardy). Komentářů: 0 | RSS |
K tomuto článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je pondělí/pondelok)

    

Design: cross, POET | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2006-2013 | Přihlásit se