AvA.blink-182.cz Plus44.blink-182.cz Box Car Racer Praha 2012 FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (195)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (126)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (170)
 


Celkem hlasovalo: 544
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
 » (Redakce, 7.11.16)

 » viete mi povedat, ci tie
jeho knihy budu ...
(valter, 6.11.16)


 » (Důša, 6.11.16)

 » (LIBas, 21.8.16)

 » Album California je
naslapena,pro me za ...
(papuc, 28.6.16)


.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
Přidej se k nám na FaceBooku! Přispěj nám na provoz webu Změň si vzhled blink-182.cz
21.08.2013 v 22:37 (cross), 10118x přečteno
Blink-182 plánují vydat další desku na konci jara nebo na začátku léta roku 2014. Řekl to Mark Hoppus magazínu Kerrang! Zároveň doufá, že kapela vkročí do studia začátkem příštího roku. Čtěte dále uvnitř.
Aktualizace: Přečtěte si překlad celého rozhovoru! Dozvíte se, co dělá Tom ve volném čase a že Mark vydá nové písně!

Dosažení 21 let (plnoletosti v Americe, pozn. red) je v Americe něco velkého, znamená to, že se můžete legálně opít. Blink-182 konečně dosáhli tohoto věku a my jsme si sedli s Markem Hoppusem, abychom probrali těch 21 let vrcholů a pádů a zeptali jsme se ho – „Co bude dál?“

Letošní srpen/august dosáhli blink-182 dvaceti jedna let. Pro basáka Marka Hoppuse tento mezník znamenal, že v pop-punkové skupině strávil oficiálně více než polovinu svého života. Takže cítí se kvůli tomu starý? „Ne, mít 21 je skvělý,“ směje se Mark, za kterým Kerrang přijel na jeho farmu na anglickém venkově.

„Nemyslím si, že se budu cítit starý, dokud kapela nedosáhne 23 let, protože v textu What’s My Age Again? je ‚Nikdo tě nemá rád, když ti je 23…‘ (Nobody likes you when you’re 23)." Takže jak kapela slaví dosažení plnoletosti, když jeden člen žije v UK a zbytek za Atlantikem? „Mluvili jsme spolu po telefonu a začali jsme plánovat nahrávání další desky …“ říká Mark. Oh, milujeme narozeniny!
mark hoppus

Než začneme kecat o muzice, co bys za posledních 21 let vyzdvihl?
„Většinu koncertů! Když se zamyslím nad milníky kapely, vybaví se mi naše poprvé, kdy jsme vyprodali klub Soma v San Diegu. Bylo tam podle mě 1500 lidí a když jsme to vyprodali, bylo to gigantický – nikdy jsme si nemysleli, že bysme to mohli udělat tak velké. Taky jsme hráli a vyprodali Madison Square Garden a potom jsme byli headlineři v Reading a Leeds. Když jsme hráli v Hollywood Bowl, byly tam fotky fakt velkých umělců a já byl jako „Nemůžeme nabídnout tolik na té samé stagei, co tihle lidi!“

A co naopak ty nejhorší okamžiky?
"Asi rozpad kapely. Ale z pádu se stala rostoucí věc. Tak zlé, jak to v té době vypadlo, to při zpětném pohledu už necítím. Bylo to víc rozhořčený a hořký než bylo zapotřebí, ale myslím, že pro všechny zúčastněné to tak potřeboval být."

Takže teď k novému albu … je v téhle době nahrávání jednodušší nebo těžší?
„Je to úplně něco jiného, než jak tomu bylo dřív. Když jsme začínali, všechno se nahrávalo na kazetu, takže jsi musel mít písně z 90 procent napsané ještě předtím, než jsi vlezl do studia. Teď, když máme vlastní studio, nahrávání zabírá o dost víc času a nabízí o hodně více možností být kreativní. Musíme si sami dát deadline nebo pak budeme ve studiu léta dělat hovno. Doufáme, že se do studia dostaneme příští rok a album vyjde na konci jara nebo začátkem léta. Ještě jsme nepřemýšleli nad žádnými novými songy.“

Brzy jedete na US tour – začnete po něm psát?
„Jo. To děláme vždy až když jsme všichni tři spolu v jedné místnosti. Protože když nejsme na tour, Tom žije v San Diegu, Travis je zase v Los Angeles a já v Londýně, takže to spolu moc nenamluvíme. Ale když zalezeme společně do jednoho pokoje, všechno začne klapat a užíváme si to. Tehdy začínáme psát písně a všechno propojovat. Pravděpodobně si navzájem představíme nápady, když budeme mít zkoušky na tour, pak možná na zvukových zkouškách, v šatnách, a tak.“

Je tour pořád taková zábava, jako bývala?
„Jasně, že je. Je to odlišné, než jak tomu bylo dřív. Dřív jsme jezdili na tour dodávkou, spali jsme u lidí na podlaze nebo v dodávce a vydělali si 50 babek za show. Ale všechno to byla fakt sranda, nikdo z nás se dokonce nestaral ani o to, že spíme na krajnici. Teď je tour víc pohodlná, hrajeme velké show a máme se skvěle. Takže je to jiný, ale pořád tak skvělý.“

Co se chystáš dělat sám?
„Minulý měsíc jsme spustili Hi My Name Is Mark značku oblečení, takže na tom makám a spolupracuju s různými umělci. Můj technik (a co-producent desky Neighborhoods) Chris Holmes a já jsme před pár měsíci začali dělat na písních. Měl jsem nějaké nápady a kolem blink se zrovna nic nedělo, tak jsme se rozhodli dát dohromady a dělat něco zábavnýho. Máme asi sedm nebo osm songů v různém stádiu rozpracování. Ještě jsem pro tenhle projekt nevybral jméno, stále to řešíme. Je to jako kytara smíchaná s elektronikou … momentálně. Budu tam já i on zpívat. Zřejmě na konci tohoto roku / brzy na začátku příštího něco vypustíme ven."

A jak jsi v kontaktu s Travisem a Tomem? Jak se mají?big foot tom delonge
„S Travisem si často smskujeme a s Tomem si píšeme emaily. Travis se právě vrátil z turné s Tranpslants. Přesněnevím, o co jde, ale na něčem pracoval ve studiu, když se vrátil. Jako to on vždycky dělá. Travis moc neodpočívá – potřebuje se udržovat vytížený. Co jsem naposledy slyšel od Toma, tak to, že šel lovit Yettiho. S bandou přátel si půjčili karavan a pak odjeli do severní Karolíny, kde byl Sněžný muž kdysi spatřen. Nemyslím si, že teď pracuje na AvA. Podle mě se soustředí na nalezení Yettiho a na psaní filmů.“

Než půjdeš, jsou tu nějaké plány ohledně UK tour v tom tvém nabitém kalendáři?
„Fakt ještě o tom nemůžu nic říct, ale jsme natěšení, až se sem vrátíme … příští rok.“
 

Komentářů: 5 | RSS |
Komentář ze dne: 21.08.2013 22:54:39     Reagovat
Autor: mike     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: AVA???
Ešte nepremýšlali o žiadnom novom songu? :O a to potom čo tom dal na Instagram je text pre AVA, nie? :D lol

Komentář ze dne: 21.08.2013 23:09:46     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re: AVA???
To spíš byla od Toma jen taková sranda :) Kterou třeba pro prdel nahrají, ale asi to nebude myšleno jako "seriózní" song, který by se měl objevit na další desce. I když fanoušci by se za to určitě nezlobili :)

Komentář ze dne: 22.08.2013 12:32:40     Reagovat
Autor: Kuba, rockandpop.cz     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re: Re: AVA???
Taky si myslím, že to byl od Toma jen vtípek :D Před deseti lety by se to na desku možná dostalo, ale teď už těžko :) A nebo to budou hrát jen na koncertech..

Komentář ze dne: 22.08.2013 22:16:12     Reagovat
Autor: myso [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
Super článok, díky moc. Síce ako ich už pár rokov poznám, tak veľmi tým termínom neverím :-), ale som rád, že niečo chystajú. A teším sa už na americké turné, dúfam, že dajú nejaké nové veci z Dogs Eating Dogs.

Komentář ze dne: 22.08.2013 23:28:54     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re:
Taky díky :)
A třeba se už z minulosti poučili - přeci jen po reunion to bylo více hektické. Teď, pokud si fakt sednou do studia, tak by to stihnout mohli :)

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je neděle/nedeľa)

    

Design: cross, POET | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2006-2013 | Přihlásit se