AvA.blink-182.cz Plus44.blink-182.cz Box Car Racer Praha 2012 FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (195)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (126)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (170)
 


Celkem hlasovalo: 544
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
 » (Redakce, 7.11.16)

 » viete mi povedat, ci tie
jeho knihy budu ...
(valter, 6.11.16)


 » (Důša, 6.11.16)

 » (LIBas, 21.8.16)

 » Album California je
naslapena,pro me za ...
(papuc, 28.6.16)


.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
Přidej se k nám na FaceBooku! Přispěj nám na provoz webu Změň si vzhled blink-182.cz
18.09.2013 v 20:26 (Zdenda), 3855x přečteno
MTV udělalo s blink-182 rozhovor, během kterého se mluvilo hlavně o návratu kapely k labelu a o novém materiálu. Překlad rozhovoru společně s videem naleznete uvnitř článku


 

Blink-182 měli několik jednání. Některé z nich byly tradiční, kde si kapela a její management sedli s obchodními zástupci několika labelů (poprvé od odchodu od Interscope v minulém ruce) a dalšími lidmi, kteří nebyli přímo v zasedací místnosti.

blink-182 MTV

"Tato vystoupení, které jsme odehráli, jsou obchodní jednání," směje se Tom DeLonge. "Myslíme na to, jak být velcí, takže jsme svolali několik obchodních jednání. Tohle je nejjednodušší způsob, jak to udělat."

"Když nejsme na tour nebo zrovna nepracujeme přímo spolu, protože bydlíme tak daleko od sebe, tak spolu většinou komunikujeme přes textové zprávy nebo email; práce začíná, až když se všichni tři sejdeme v místnosti a tahle tour je o tom," dodává Mark Hoppus. "Vracíme se k rutině hrát hudbu a vídat jeden druhého, jednat s labely, když jsme zde v New Yorku. Právě teď plánujeme dalších 18 měsíců blink-182."

Těchto 18 měsíců určitě přinese novou hudbu Blink — Hoppus řekl, že předběžný plán je "demo později tento rok, být ve studiu brzy příští rok" — i přesto, že si své EP Dogs Eating Dogs v roce 2012 vydali sami, přemýšlejí o tom, že se znovu spojí s labelem kvůli nadcházejícímu albu. Samozřejmě za jejich podmínek.

"Potřebujeme teď skupinu lidí, abychom měli nějakou zodpovědnost, protože Bůh ví, že nejsme moc dobří na vedení velkých projektů," řekl DeLonge. "Ale pokuď jde o napsání pořádného hitu a chování se, jako by nám bylo 14, tak to zvládáme opravdu dobře. Takže si myslím, že naše možnosti jsou široce otevřené; být u labelu by mohla být pro nás ta nejlepší věc."

"Pamatuji si, když jsme vytvářeli to EP. Bylo několik momentů, kdy Mark řekl 'Tohle je skvělý; rozhodneme se a může se to stát zítra!' Nemusíme dostat souhlas, abychom napsali album," pokračuje. "Tak to chodí u labelu. Řeknete, že chcete dělat hudbu a oni pak musí jít na zasedání, aby zjistili, jestli na to mají prachy a jestli se jim to vejde do jejich plánu vydání ... to je jedna věc, kterou nechceme. Nechceme se zamknout do nějaké skříňky."

A to zahrnuje překročit hranice tradičního plnohodnotného alba; blink-182 si stále nejsou jistí, jestli jejich nová hudba bude samostatný single, EP a nebo celé album. Ale to je něco jiného, na co se snaží přijít na těchto "jednáních". A jakmile přijdou na řešení, tak nové věci začnou přicházet rychle a zběsile. 

"Jakmile začneme, začne se to hýbat," řekl DeLonge. "Je to jako malba; musíte začít s prvním tahem štětce, poté se svléknout, poté svléknout tu druhou osobu, vytlačit malé výkaly, začít je rozmazávat ...nebo aspoň tak maluji já."
 


Komentářů: 0 | RSS |
K tomuto článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je pondělí/pondelok)

    

Design: cross, POET | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2006-2013 | Přihlásit se