AvA.blink-182.cz Plus44.blink-182.cz Box Car Racer Praha 2012 FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (197)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (127)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (171)
 


Celkem hlasovalo: 548
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
 » (Redakce, 7.11.16)

 » viete mi povedat, ci tie
jeho knihy budu ...
(valter, 6.11.16)


 » (Důša, 6.11.16)

 » (LIBas, 21.8.16)

 » Album California je
naslapena,pro me za ...
(papuc, 28.6.16)


.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
Přidej se k nám na FaceBooku! Přispěj nám na provoz webu Změň si vzhled blink-182.cz
07.08.2014 v 21:55 (Stráža), 2124x přečteno

Časopis Alternative Press otiskl rozhovor se spoluzakladatelem firmy Macbeth - Tomem Delongem. Prozradil v něm informace o spolupráci s muzikanty či budoucích plánech, které mohou, ale také nemusí zahrnovat močení do bot.Jak začalo Studio Projects a čím se liší od ostatních spoluprácí?
Celá společnost vlastně začala jako Studio Projects. Všichni naši kamarádi byli muzikanti a umělci, takže to byli ti, s kterými jsme pracovali, protože nás vlastně i inspirovali. Studio Projects byl tak trochu způsob, jak dát dohromady dobrý tým za účelem vytvořit z Macbeth to, čím by měl jako značka být. Prostě jsme jen nehodili logo kapely na botu a neřekli hotovo, opravdu jsem těm klukům předvedli náš vývojový proces a pomohli jim dostat jejich umění do daných bot. A to dělá naše spolupráce výjimečné.

Jak vybíráte kapely pro Studio Projects a proč jste si vybrali zrovna – The Main, Sleeping with Sirens a Gasling Anthem?
U všech tří se to stalo velice přirozeně. To jsou nejlepší typy vztahů vůbec. Všichni reprezentují odlišnou část rock'n'rollu a nám se to velice líbilo. Měli zajímavé nápady a my byli nadšení přivést to k životu ve formě bot.

Jaký je designový proces Studia Projects?
U každé kapely je to jiné. Přichází to s jejich kreativním procesem, jak píšou, co je inspiruje, jejich plány atd. Některé kapely jsou vážně perfekcionistické, takže to dopadá tak, že se probíráme hromadou typů látek v backstage při jejich zastávce během tour nebo lítáme k nim domů, cokoliv je potřeba. Ostatní jsou více přes vizuální kontakt a mají představu o tom co chtějí a jak to má vypadat. Ale opírají se o nás pro naše technické zkušenosti. Všechny kapely v této nejnovější SP kolekci se skvěle zapojily do výrobního procesu.

Co je nejpřínosnější část Macbeth? Která část byla tou nejtěžší vůbec?
Mám firmu, kde můžu pracovat s mými přáteli a kreativními lidmi, kteří mě inspirují, tohle je asi ta nejlepší část. My dáváme boty na vaše nohy. To je celkem úžasný. Myslím tím, jakž takž umím hrát na kytaru. Kdo by si kdy pomyslel, že budu mít firmu s botami, nebo kdo by mi v tom také věřil? Jistě, má to svoje stinné stránky, tak jako všechno ostatní. Ta nejtěžší část je pravděpodobně dělání všech těch časových rozvrhů a tabulek. Nesnáším tyhle věci.

Jak rozděluješ svůj čas mezi hudbu a Macbeth?
Obě tyhle části jsou částí mého každodenního života. Je to různé a záleží jak se to vyvine a na čem kapely zrovna pracují. Moje nahrávací studio a designové studio Macbeth jsou v té samé budově, takže je pro mne lehké pracovat na obou frontách produktivně. Je to tak perfektní.

Nějaké bez ziskové akce na kterých právě děláte, nebo podporujete?
Právě teď jde velká finanční část z hlavních výrobků SP na Music Saved My Life skrze nadaci Hope For The Day. Je to něco, co je blízko naším srdcím a je to velmi důležité i pro kapely, což je super. Stále spolupracujeme s PETA a máme další naplánové projekty, které brzy spatří světlo světa. Také právě teď podporujeme jednoho z našich umělců, u kterého se v rodině objevila rakovina. Neziskovky byly vždy velkou částí mého života a je skvělé být schopen použít Macbeth jako nástroj.

Vyskytly se nějaké problémy při pokračování výroby bot bez „krutosti“?
Veganské materiály mohou být velice drahé, takže je dost těžké udržovat nízkou cenu pro naše fanoušky, ale snažíme se tvrdě jak jen můžeme, s každou novou kolekcí. Někdy, když začneme používat recyklované materiály na našich botách, vypadají opravdu dobře, nikdo by nepoznal rozdíl. Věděli jsme, že je to správná věc, protože mnoho z našich přátel a umělců jsou vegani, byl to jediný způsob jak autenticky reprezentovat naši značku.

Muzikantské spolupráce se staly velice plodnými v podniku s obuví. Co odlišuje Macbeth?
Je to v našem autentickém spojení s muzikanty. My všichni jsme muzikanti a chápeme to. Spali jsme na tour v rezavé dodávce, na parkovištích mezi koncerty, trávili noci ve studiích a zažili tu krásu spojení s fanoušky na stage. Nejsme jen nějací korporátní chlápci co sedí v kancelářích a snaží se jen mrsknout logo na naše výrobky, protože jsme si četli článek, kde stojí, že to je dobrý nápad. Žijeme a dýcháme pro kulturu a životní styl. Vytvořili jsme tím část naší celé značky – né jen z marketingové iniciativy. 

Nějaké plány do budoucna, se kterými se s námi můžete podělit? Nadcházející SP, nové styly nebo kampaně?
Právě testujeme způsob, jak by lidi mohli být schopni načůrat do boty, když jsou právě na stage, protože často nemáte čas prostě jít na záchod. Dělám si legraci. Vlastně právě na něčem možná pracujeme.Komentářů: 0 | RSS |
K tomuto článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je neděle/nedeľa)

    

Design: cross, POET | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2006-2013 | Přihlásit se