AvA.blink-182.cz Plus44.blink-182.cz Box Car Racer Praha 2012 FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (195)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (126)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (170)
 


Celkem hlasovalo: 544
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
 » (Redakce, 7.11.16)

 » viete mi povedat, ci tie
jeho knihy budu ...
(valter, 6.11.16)


 » (Důša, 6.11.16)

 » (LIBas, 21.8.16)

 » Album California je
naslapena,pro me za ...
(papuc, 28.6.16)


.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
Přidej se k nám na FaceBooku! Přispěj nám na provoz webu Změň si vzhled blink-182.cz
08.08.2014 v 09:32 (cross), 3210x přečteno
Dánský server Rockfraks.net přinesl rozhovor s Markem Hoppusem. V něm se dozvíte informace o chystaném albu, o Markově novém projektu, se kterým se také chystá nahrát desku, ale i odpověď na otázku týkající se +44.

Mark HoppusMůžeš nám na začátek říct, kde na zeměkouli se zrovna nacházíš a co teď děláš?
Právě jsem na anglickém venkově na naší farmě a předtím, než jsem došel na telefon, jsem uklízel své nářadí. Protože jsem včera sbíral med z mého úlu, takže jsem vše vyčistil a dnes uklidil.
 
To zní skvěle! Lidi teď docela mluví o nadcházejícím blink albu. Kdysi tu byla zmínka o tom, že začnete v úvodu tohoto roku. Jak daleko jste zatím došli?
V podstatě jsme na začátku toho všeho. Začali jsme nahrávat na začátku roku, ale událo se pár osobních věcí v našich životech, což nám nedovolilo být ve studiu. Takže namísto toho tam vlezeme ke konci roku. Zatím máme nápady na písně a fakt se na nahrávání těšíme, raději mít tu desku dřív než později.
 
Plánujete nahrávat více tradičním způsobem, tedy se všemi členy ve stejné místnosti nebo odděleně, tak jako u Neighborhoods?
Doufejme, že budeme všichni spolu. Zrovna na konci léta se stěhuju zpátky do Los Angeles a potom budeme všichni v Jižní Karolíně. Takže už pro nás bude o dost snazší být ve stejnou dobu na stejném místě.

Je příliš brzo na otázku, zda do toho chcete zahrnout producenta?
Myslím, že když budu mluvit za všechny, tak ho chceme. Podle mě potřebujeme nezaujatý názor. Ale finta je v tom, že to musí být někdo, koho všichni známe a respektujeme. To vždy byl přesně ten důvod, proč byl Jerry (Jerry Finn, producent Enema Of The State, Take Of Your Pants and Jacket a blink-182) roky náš producent. Byl to skvělý přítel, který nás všechny miloval a my naprosto respektovali jeho názory jako textaře, producenta a technika. Jerry z nás dostal unikátním způsobem to nejlepší a bude těžké tohle najít zase v někom jiném.

Když se zaměříme na vaše poslední album Neighborhoods, bylo docela odlišné od těch předchozích. Když se nad tím zpětně zamyslíš, proč tomu tak je? Je to tím, že dospíváte, že jste se dostali přes pop-punk nebo jaký je podle tebe důvod?
Podle mě je to prostě přirozený vývoj skladatele. Začali jsme základním punk-rockem nebo pop-punkem a to bude v našich srdcích navždy. Jádra blink-182 songů jsou melodická a chytlavá, ale chceme to jádro dělat taky jinak, než jen pokaždé nahrávat stejnou desku, protože pak už je to takové vyčpělé. Chceme něco jiného a vyzkoušet další nápady. Tom má fakt rád kapely jako The Police, Coldplay a U2, prostě tenhle velký, obrovský, expanzivní stadium rock - velké věci a podobně - zatímco já jsem spíš hodně do indie rocku, oplzlé kytary a rychlé songy. No a pak Travis, ten se motá kolem všeho, od heavy metalu, hip hopu a old school rocku. A pak z toho všeho vytvoříme písně. Když jsme spolu a začneme dělat na songu, tak je to fakt skvělý.

Jo, taková propojená různorodost na Neighborhoods by mohla být slyšet. Nicméně, netuším, jestli jsi v obraze, ale švédská pop-punk kapela Future Idiots přehráli tuhle desku ve vlastním podání, a to v "klasickém blink stylu". Slyšel jsi to?
Oh, cool! Ještě jsem to neslyšel. Ale je to cool nápad, musím na to mrknout, je to úžasný.

Tak to budu muset s otázkou, co si o tom myslíš, počkat na příště. Když už byla řeč o vašem starším stylu, co si v téhle době myslíš o nejstarších deskách Chesire Cat a Dude Ranch? Užíváš si je ještě a zahrnuješ skladby z nich do setu?
To je fakt ... to je zajímavé, protože se díváš zpětně na obrázky sebe samého před 15 lety, nosíš divný oblečení, máš idiotský sestřih a přemýšlíš, proč jsi takový byl. Ale taky se zpětně ohlížíš na jiné věci, jako jsou skvělé vzpomínky a s některými dobrými skladbami je to stejné. Když hrajeme třeba Carousel nebo Dammit - Carousel hrajeme od prvního dne, co jsem potkal Toma - byl to první song, který jsem před 22 lety napsal a pořád je zábavný ho hrát. Všechny tyhle písně jsou skoro jako tetování, kdy každý z nich nese svůj význam, určitou vzpomínku a má taky historii.

Někteří lidi se taky ptali na +44 a přestože vím, že jsi zdůraznil, že blink byli ti hlavní, jak se věci mají teď? Lítají tu nějaké myšlenky o další budoucí nahrávce +44?
Zrovna teď ne, ale to album miluju. +44 deska byla velmi unikátním okamžikem v mém životě a je v ní hodně emocí - spoustu hledání sám sebe zasazené do textů - a nahrávání jsme si užívali, stejně jako koncertování. Takže miluju to, právě teď ještě nemám plány udělat další album, ale tím neříkám, že tomu tak nikdy nebude, protože to byla fakt sranda a někdy bych to velmi rád udělal znovu.

Hodně lidí v Dánsku spekuluje o tom, kdy zahrajete tady. Máte koncert kousek odsud v Hamburgu na Crash Festu (22. 8.), kam vyrazíme - co můžeme očekávat od tohoto vystoupení?
Přivážíme nějaké věci z minulosti spolu s novějšími. Myslím, že jsme poskládali fakt skvělý set. Je tu něco z každé desky a taky cool nápady, jako například fakt skvělá světelná show a taky překvapení. Fakt si to chceme užít.

Četl jsem krátce o nové kapele, kterou začínáš - Nothing And Nobody a zajímalo by mě, jestli je blink-182 pořád tvoje hlavní priorita?
Ano, blink je vždy mé číslo jedna a priorita a s blink jsem získal to největší uspokojení v životě, když nepočítám rodinu. Takže to bude vždy to místo, kde budu sdílet obrovský podíl mé energie, kreativity a lásky. Taky tu bývá období nečinnosti, když Tom, Travis a já děláme jiný věci, takže s kámošem Chrisem jsme začali pracovat před více než rokem na nějakých písních. A jakmile skončíme tohle tour, budou tu tři měsíce volna, než blink zaleze do studia. Takže s Chrisem, doufáme, dáme během té doby dohromady nahrávku. Bude to prostě fun projekt v období, co bude blink v nečinnosti.

Jak vidíš, že se to vyvine? Bude tam prostor pro tvůj oblíbený špinavější, více kompaktní indie rock?
Myslím, že jo, ale je tu i dost elektronická část, protože Chris je mistr kláves, syntetizátorů a taky kytar, a komunikujeme s různými bubeníky. Takže budoucnost toho projektu je široce otevřená, ale vždy to bude něco odděleného a mimo blink, co děláme jen pro zábavu ve volném čase.
 
S docházejícím časem a otázkami, zakončím to se standardní otázkou, kterou je vždy zábavné pokládat. Konkrétně jaká muzika tě teď dostává, co bys doporučil našim čtenářům?
Měli by mrknout na kapelu Hop Along, taky Paws z Glasgow a ještě i nové album od Cloud Nothings. Všechno to jsou kapely produkující skvělý materiál!
 
Naprosto s tebou ohledně Cloud Nothings souhlasí a Paws si poslechnu. Vypadá to, že vše co přichází ze Skotska je skvělý! Takže otázky došly a čas téměř taky. Nechám tě uzavřít rozhovor s čímkoliv, co bys chtěl říct.
Díky za rozhovor a doufám, že si všichni užijí Crash Fest. A taky doufám, že si někdy brzy v Dánsku zahrajeme!

Komentářů: 2 | RSS |
Komentář ze dne: 09.08.2014 22:25:28     Reagovat
Autor: myso [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
Díky za rozhovor, cross. Takže album opäť odklad... už sme si zvykli :-) Aspoň turné nepreložili. Ešte mi nedá nezareagovať na Future Idiots - Mark o tom ich albume povedal v čase keď vyšlo, že si ho ide okamžite vypočuť, a teraz že ho ešte nepočul :-D

Komentář ze dne: 10.08.2014 09:37:23     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re:
U Future Idiots jsem se taky pozastavil :D Měl jsem pocit, že jsem to četl už před dávnem v nějakém jiném rozhovoru :D

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je neděle/nedeľa)

    

Design: cross, POET | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2006-2013 | Přihlásit se