AvA.blink-182.cz Plus44.blink-182.cz Box Car Racer Praha 2012 FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (197)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (127)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (171)
 


Celkem hlasovalo: 548
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
 » (Redakce, 7.11.16)

 » viete mi povedat, ci tie
jeho knihy budu ...
(valter, 6.11.16)


 » (Důša, 6.11.16)

 » (LIBas, 21.8.16)

 » Album California je
naslapena,pro me za ...
(papuc, 28.6.16)


.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
Přidej se k nám na FaceBooku! Přispěj nám na provoz webu Změň si vzhled blink-182.cz
16.08.2014 v 20:26 (cross), 6896x přečteno
Tak je to za námi. Bohužel za námi, bohudík úspěšně za námi. Lidem z Conspiracy Concerts a organizátorům Rock for People se povedlo to, co předchozí dva roky jiným ne. Jak vše proběhlo z mého pohledu?

Má příprava na koncert začala už v pondělí, kdy jsem měl konečně čas řešit dárek pro kapelu. Výrobu jsem však řešil za pět dvanáct a po půl dni lítání a telefonování po Ostravě se ve mně probouzelo zoufalství, že nakonec nestihnu takovou banální věc. Když se konečně podařilo najít vhodné rámařství, byly obavy z toho, že se vše do pátku nestihne. Stihlo. Dalším trnem v patě byla jízda vlakem - objednání jízdenky jsem samozřejmě nechal na poslední chvíli. V čase, kdy jsem plánoval jet, byly vlaky plné - naštěstí o půl jedné ráno se uvolnilo jedno místo. A z vedlejšího kupé jsem u Prahy mohl slyšet repertoár cestujících fanoušků (šlo o vagón číslo 6 v Regio Jet s odjezdem z Ostravy 12:53).

Na hlavním nádraží v Praze jsem se setkal s prvními lidmi a odebrali jsme se před Tipsport Arénu. Tady proběhl sraz s dalšími fanoušky. A pak už se začaly dít konečně zajímavější věci. Telefonát od Roberta Vlčka z Conspiracy, abych byl se třemi vyvolenými po sedmé hodině přítomen vevnitř u vchodu 31. Vstup do arény byl vzhledem k dárku pro kapelu trochu problematický, ale pár telefonátů vše vyřešilo. 
blink-182 prague
Již před sedmou jsme se dostali na smluvené místo, kde nervozita (aspoň u mě) rostla, ruce se třásly a neustále jsme pozorovali dveře, odkud by mohl Robert přijít. Zhruba o čtvrt na osm se dveře otevřely a dle pozdějšího výrazu v obličeji jsem si říkal, že je něco špatně. Kapela měla zpoždění a kdyby se protáhlo na 45 minut, tak bude Meet&Greet zrušeno. Nervozitu ze setkání vystřídala daleko horší nervozita z nesetkání. V domluvený čas - 19:40 - se dveře otevřely znovu už s nadějnější větou: "Tak se posuneme trochu dál." Vlezli jsme za ony plechové dveře a ještě nějakou minutku počkali. Pak jsme se dali do pohybu (prý nás tam bylo celkem 17, já v tu chvíli neuměl počítat) a seřadili se za plentou na chodbě. Brněly mi konečky prstů, huba od ucha k uchu, hrozná nervozita. Bylo nám vysvětleno pár pravidel - např. že musíme přistupovat po dvojicích, podepsat si můžeme nechat jen jednu věc, vyfotit se pouze po dvojicích, atd. Po chvíli jsme spatřili jako prvního Travise, potom i zbytek party - Toma s Markem. Jejich crew jim zřejmě vysvětlovala tyto pravidla, na která se kluci stejně vykašlali. Mark s Travisem šli z jedné strany, Tom šel pokecat na druhou. 
blink-182 prague mark hoppus
Došla řada na Čondru, kterému jsem řekl, ať hlavně nezapomene dát Markovi Chelsea dres Petra Čecha, který byl s věnováním a také podepsaný (samozřejmě na to zapomněl a musel jsem ho nakopnout). Mark byl hodně překvapený a dokonce se ptal, jestli je to fakt pravé (Mark Hoppus je velkým fanouškem tohoto týmu). Po chvíli došel za mnou, podal mi ruku a já mu předal dárek v podobě pamětní desky. Po dotazu naší dvorní fotografky Peťky ohledně pořízení fotografie začal ihned pózovat i s dárkem a tuto chvíli mi tak navždy zvěčnil(a). Poté jsem ho poprosil o podpis na připravený plakát. Měl jen černý fix, tak jsem mu podal bílý. V tu chvíli se na scéně objevil i Tom, který začal svým černým fixem podepisovat plakát na černém pozadí. Řekl jsem mu, ať použije taky bílý fix a podal mu jej. Takže mám na plakátu 2x Toma, 1x Marka a Travis použil tolik oblíbený černý fix také, ovšem na světlejší místo. 
blink-182 prague
Co se týče focení, pravidlo "fotí se pouze ve dvojici" naprosto vymizelo a kluci se ochotně fotili s kýmkoliv a v jakémkoliv počtu. U Toma nesměly chybět různé pózy doprovázené šklebením. Travis působil velice přátelský a při společné fotce mě (i ostatní) automaticky chytl za rameno. Čas vyhrazený pro osobní setkání byl samozřejmě krátký, protože každý by chtěl určitě minimálně den :) Při odchodu byly vidět jen spokojené výrazy a všichni v tu chvíli museli (nebo by měli) děkovat především Robertovi, který tuto životní příležitost zařídil. Tomu patří ještě další extra poděkování z mé strany, jelikož mi během koncertu uschoval batoh včetně plakátu a já si konečně (snad poprvé za život) mohl koncert naplno užívat, protože jsem měl prázdné kapsy a na zádech maximálně nalepené ostatní fanoušky :)
blink-182 prague
Setkání proběhlo během hraní první předkapely Gnarwolves, o kterou jsme tedy přišli. Sice jsem je chtěl vidět, ale v této situaci není prostor na žádnou lítost :) A Wilhelm Scream jsem po vystání fronty na vodu už slyšel. Je to hudba, kterou můžu, vystupovali sebevědomě a určitě dokázali publikum (alespoň vpředu) rozehřát. Když začalo půl hodinové chystání stage pro blink-182, všimli jsme si, že v zadní části haly ukazují digitální hodiny špatně - jedna minuta trvala zhruba tři. 

Začala hodina H, minuta M, sekunda S dne D. Kluci to nakopli klasicky songem Feeling This a Česká republika se konečně dočkala - blink-182 hráli v Praze. Lidé se dostávali do varu a já se spolu s Klárou a Čondrou snažil dostat o něco blíž. A jak se dalo čekat, samozřejmě vepředu byli fanou... návštěvníci, kteří při seberozjetější písničce prostě ... stáli. Což je v rámci možností v pohodě. Ale jak už to my, fanoušci, kteří chtějí na koncertě své nejoblíbenější kapely, této legendy, nechat duši, známe, většinou tento typ lidí nesnese, když se o ně někdo jen otře, nedejbože do nich žduchne. Určitě i vy pak znáte údery na ledviny, apod. Fuck off. Po pár minutách jsem se probojoval ještě o něco blíž - tentokrát jsem stál vedle fanouška (kterého tímto zdravím, měl holou hlavu, světle žluté tričko), který mi podle výrazu připadal, že při jakémkoliv vražení do něj mě na místě jednou ranou zabije. Ale ne - skoro pokaždé se jen usmál.

Snad po každém koncertu se všichni shodují, že Travis byl absolutně bez chyby, předvedl skvělý výkon a nešel to prostě jen odehrát. O to víc mě štvalo číst komentáře před koncertem, že to dělá jen pro peníze. Fuck off #2. Nejčastěji se lidé obávají výkonu Toma, ale včera dle mého názoru byl skvělý (ano, možná jde objektivita stranou), a když už bylo něco špatně, tak to je přesně to, proč mám(e) DeLonga rádi. A Mark ... Mark je opravdu hodně odevzdaný fanouškům, věčně usměvavý, ochotný, přátelský a často odchází ze stage jako poslední.

Určitě se najdou fanoušci, kteří byli ze setlistu zklamaní, resp. chtěli zahrát konkrétní píseň, jež nezazněla. Ale tak to prostě je - zavděčit se všem nedá a i přesto věřím, že byli nakonec všichni spokojeni. Nejvíce aktivní bylo publikum klasicky při I Miss You, What's My Age Again, All The Small Things, ale třeba i Always. V kotli to ale žilo snad při každé písni. Přesto si myslím, že si kapela zasloužila ještě o něco víc vděku, kdy např. na Tomovu meziřeč hala téměř nereagovala. Já byl se setlistem naprosto spokojený - Asthenia, Ghost on the Dancefloor, Violence, Dammit, Carousel, The Rock Show ... a tak bych mohl pokračovat. Jako velké plus hodnotím i hořící nápis Fuck, který byl oprášen z dřívějších tour.
Tento den mi nepokazila ani cesta zpět - půlnoční narvaný vlak, bez vody, místo u WC. S Patrikem jsme se rozhodli vystoupit a nakonec jsme to zakempili asi na 4 hodiny v KFC na Václaváku (kde jsme nebyli jediní takoví). Za celý život jsem v KFC nebyl dohromady tak dlouho. Po šesti hodinovém čekání jel konečně náš spoj a pak už zbývala jen 3,5 hodinová cesta.

Tenhle den byl vrcholem mé "kariéry" na webu. Po 8 letech psaní článků a novinek jsem se konečně dočkal. Je to asi ta největší pocta, které se může adminovi stránek ve většině případů dostat. Kdybych se před x-lety rozhodl stránku zrušit (o čemž jsem uvažoval), do smrti bych si to teď vyčítal. Stejně tak, jako jsem teď nadosmrti vděčný Robertovi, který udělal vše pro to, aby splnil sen nejen mně, ale ještě dalším tisícům lidem. A několika vyvoleným, kteří měli tu čest poznat kapelu osobně. Od nás to byl Čondra, kamarádka Petra (paramorefans.cz), Klára (která jela s námi do Berlína a jede i do Stuttgartu) a nakonec i Tomáš Horák (autor pamětní desky).

Několik fotek ze setkání najdete na našem Facebooku.

Závěrem chci ještě jednou poděkovat organizátorům Rock for People a hlavně Robertovi. Děkujeme!

EDIT: Tour manažer druhý den odnáší naše dárky z hotelu do autobusu Marka Hoppuse :) Foto: Lukin
blink-182 prague gifts from us


Komentářů: 13 | RSS |
Komentář ze dne: 16.08.2014 23:08:39     Reagovat
Autor: J.L.     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Já vím...
... Že to zní divně, ale já se málem rozbrečel, když jsem je tam viděl :') Jasný, nebylo to DOKONALÉ, ale bylo to nejlepší co nám mohli přivést. Já byl nadšený. Od svých 5 let (přelom tisíciletí) kdy jsem viděl poprvé videoklip All the Small Things na MTV (tehdy ještě kanál o hudbě...) jsem prostě věděl, že oni mě budou provázet celým životem. Celou jejich diskografii mám poslechnutou, že to už ani iTunes nestíhá zapisovat (Ok, to přeháním :D). A teprve teď, do třetice všeho dobrého, jsem je konečně mohl vidět na vlastní oči!!! Asi jen ti nejzarytější fanoušci pochopí :).

PS1: PŘESNĚ! Ty vole, co tam ty lidi/návštěvníci dělali? Někteří vypadali, že znají jen songy z Evropy 2 nebo co?! FUCK OFF! A přišel jsem na koncert a ne do kina, abych tam jen stál a civěl! FUCK THIS PLACE! I HATE YOU ALL!!!

PS2: Nejlepší recenze na včerejší koncert. Na netu, hlavně na českých mediálních žumpách zas jedou své, známe to. A komentáře pod tím radši ani nečíst...

PS4: Ooopss, jsem to s psaním z

Komentář ze dne: 16.08.2014 23:20:45     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re: Já vím...
Ahoj, fanoušci tě určitě chápou :) Před dvěma lety v Berlíně jsem měl taky slzy v očích, včera jsem je několikrát zavřel a jen zpíval s nimi :)

Ad PS1: Taky jsem měl občas ten pocit no ...
Ad PS2: Nebral bych to jako recenzi, o samotném koncertu se moc nevyjadřuju. Jen jsem chtěl sepsat, jak to vše probíhalo kolem, abych si to mohl za pár let přečíst a zase připomenout. A protože jsem si myslel, že by to mohlo zajímat i jiné :)
Ad PS4: Koment se ti ořízl, je tu nastavené nějaké omezení, ale upozornění ne :-\

Komentář ze dne: 17.08.2014 11:30:49     Reagovat
Autor: J.L.     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re: Re: Já vím...
Ehh, jen jsem chtěl napsat, že jsem to s psaním přehnal :D Očividně.

Splnil se mi letitý sen, pro mě budou Blinkáči ti "the best, forever and ever".

A na závěr bych chtěl jen říci:

"Na ná na ná na ná na ná ná ná..."


Komentář ze dne: 17.08.2014 00:13:10     Reagovat
Autor: Travis_182 [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
Tak po úspěšném zájezdu do Berlína který proběhl tady díky vám, jsem měl konečně druhou možnost je vidět na živo, ale tentokrát na domácí půdě.
Musím říct, že právě setlist mě osobně nadchnul samozřejmě by mohlo být víc songů, ale ona už ta hodina a půl v tom kotly vzala hodně sil :D
Taky bych řekl, že letos jsou ještě v lepší formě než byli právě před dvěma lety v tom Berlíně. :)
Ale co tady nebylo tak vychytaný byl prodej předmětů, žádnej stánek Macbeth, FSAS nebo Keep a Breast, to měli Němci lepší.
Crossy tebe jsem potkal na wc, asi si z nervozity že půjdeš za kapelou musel :D, strašně ti to závidím, ale zároveň i přeju za ten čas a úsilí co tě tohle stálo a stojí.
Dream came true :))
btw, já jsem Radek jak jsem se tě ptal na FB ohledně toho dresu pro Marka :))

Komentář ze dne: 17.08.2014 00:23:22     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re:
:D Jo na WC jsem šel 2x, podruhé ale jen vyhodit papírový pytel : ))
A díky moc :)

Komentář ze dne: 17.08.2014 01:02:27     Reagovat
Autor: Ammy     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: peklo
Já se chci vyjádřit jen k té 'strnulosti' davu - byla jsem ve druhé řadě a během akce se moc hýbat opravdu nešlo. Ještě nikdy jsem na koncertě nezažila takovou tlačenici, že bych nebyla schopna pohnout rukou. Byla jsem ráda, že ta jedna může zůstat nahoře a dávat najevo alespoň nějaký pohyb. Lidi faktřvali..bolestí.
Jo, a obávám se, ze návštěvníci znající 2 písničky jsou všude...
Jinak asi nejpozitivnější koncertový ohlas, co jsem četla! :) /na musicserveru mě fakt dostalo, když napsali,že Tom se oblékl jako bezdomovec :D Achjo./

Komentář ze dne: 17.08.2014 11:59:29     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re: peklo
Ammy: Četl jsem poté nějaké komenty a viděl i videa, jak vepředu lítaly ty vlny namačkaných lidí, takže asi máš pravdu :) Nicméně občas bylo opravdu něco bez reakce a to mě mrzelo :-\

Já četl zatím jen 2 ohlasy, a soudit někomu oblečení na koncertě? WTF? Neřeknu, kdyby to byla Lady Gaga, která na tom staví svou show, tak tam asi hodnocení připadá v úvahu ...
Ani nevím, jestli se mi něco jiného teda číst chce : ))

Komentář ze dne: 17.08.2014 17:36:24     Reagovat
Autor: Scoo     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: ozvucenie
neviem ci sa to len mne zdalo, ale to ozvucenie nebolo nic moc, bol to sice moj prvy ich koncert v hale, ale na festakoch je to o dost lepsie

inak vsetko ok vratene playlistu

to stretnutie crossovi s kapelou v dobrom zavidim, to by prebilo aj to horsie ozvucenie :)

Komentář ze dne: 17.08.2014 20:30:23     Reagovat
Autor: Centurion     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
Ja byl vepredu naproti Toma a byl to vetsi masakr nez v Berline. A verte ze pokud lidi chvilema stali, tak lapali po dechu a nabirali sily. Ja byl zbity jak pes. Ne ze si neslo ani zazpivat, ale kolikrat jsem ani nevnimal, co hrajou za pisen, kdyz jsem zapasil s davem. Kazdou chvili jsem tam nekoho sbiral ze zeme. Ale stalo to za to videt Toma na 5 metru. Ale 2x po sobe v kotli to asi nedam. Stuttgart bude asi z tribuny. :-) Holt uz nejsem nejmladsi.

Komentář ze dne: 18.08.2014 10:24:05     Reagovat
Autor: Travis_182 [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
Zajímalo by mě, jaký byli podmínky mít tu možnost navštívit kapelu osobně? Nebo jak někdo věděl v kolik má bejt u jakýho hotelu aby se s nima vyfotil osobně :D

Komentář ze dne: 18.08.2014 10:28:43     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re:
Nevím, jestli je "podmínky" to pravé slovo. Spíš to bylo v první fázi ocenění za několikaletou práci na web. Kontaktoval mě Robert Vlček a snažil se to pro mě zařídit (viz článek). Potom jsem už jen vybral některé lidi :)

Ten hotel se vždycky nějak někdo dozví a pak už je to jen o tom stát tam pár hodin a čekat :)

Komentář ze dne: 18.08.2014 10:55:16     Reagovat
Autor: Travis_182 [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re: Re:
Tím jsem nemyslel zrovna tebe, tys to měl za odměnu to je mi jasný a s tím souhlasím :)) spíš jsem viděl plno různejch fotek lidí co se tam dostali:) No pokud vím tak na autobuse byl hotel Four Season, ale už jsem nevěděl jestli jezděj po koncertě večer nebo až druhej den :D

Komentář ze dne: 18.08.2014 11:18:09     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re: Re: Re:
4 lidi tam byli skrz mě, další skrz Roberta, byli tam členové kapel, nejspíš i jejich kamarádi a 4 Sparťani :)

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je sobota/sobota)

    

Design: cross, POET | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2006-2013 | Přihlásit se