AvA.blink-182.cz Plus44.blink-182.cz Box Car Racer Praha 2012 FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (197)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (127)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (171)
 


Celkem hlasovalo: 548
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
 » (Redakce, 7.11.16)

 » viete mi povedat, ci tie
jeho knihy budu ...
(valter, 6.11.16)


 » (Důša, 6.11.16)

 » (LIBas, 21.8.16)

 » Album California je
naslapena,pro me za ...
(papuc, 28.6.16)


.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
Přidej se k nám na FaceBooku! Přispěj nám na provoz webu Změň si vzhled blink-182.cz
06.10.2014 v 21:07 (zedzetzed), 3285x přečteno
Tom DeLongem zastupující tentokráte Angels and Airwaves, hovoří nejen o novém singlu, ale i o smrti svého přítele a otce.

Na první desce Angels and Airwaves od roku 2011, chtěl Tom DeLonge znít, jak sám říká, „trochu přímočařeji“. „Byl jsem schopnej sednout si s Ilanem,“ říká a odkazuje tak na bubeníka Nine Inch Nails Ilana Rubina, „a říct:OK, jak vytvoříme něco, co odbočuje od toho, co lidi čekaj od Angels and Airwaves?‘“

Dáli se vnímat song „Paralyzed“, který kapela uvedla jako první z LP, jako nějaké měřítko, tak nový směr je tvrdý, těžký a hlasitý. „Textově je to o spánkový paralýze.“, vysvětluje frontman a skladatel. „Myslím, že jsme potřebovali něco, za čím by se otočili a vrhli fanoušci z vod post-hardcoru a punk-rocku, který by tam někde mohli číhat ještě z mých dřívějších let.“

Projekt však bude obsahovat mnohem více, než punk rock. 31. října začne DeLongův label To the Stars vypouštět hudební videa, animace, komiksy, novelu a film, které dohromady tvoří doprovod pro multimediální počin jménem Poet Anderson: The Dream Walker. Samotné album, jednoduše pojmenované The Dream Walker, vyjde krátce poté. Během telefonátu, kde jsme hovořili o „Paralyzed“, Delonge dále povídal o neobyčejném pozadí příběhu a smrti producenta a inženýra Jeffa Newella, přítele, kterého často označoval jako pátého člena kapely.

Jedná se o první album Angels and Airwaves, které jste dělali po smrti Jeffa Newella. Jaké to bylo pracovat bez něj?

Bylo to těžký – byl to můj hrdina. Říkal mi „neohrožený vůdce“, protože jsem pomáhal i tam, kde toho lidi nebyli schopný. Povětšinou se mnou seděl a rozebíral sebemenší detaily všech věcí, který jsem se snažil dělat, a pochopit to, a mluvit se mnou o tom, a rozšiřovat to, a opravdu jsem se díky tomuhle cítil jako tvůrce toho, čeho jsem se snažil dosáhnout. S ním to byla fakt neuvěřitelná cesta. Když poslouchám ty ostatní nahrávky Angels and Airwaves, většinou se přistihnu, jak mi sem tam vytrysknou slzy, protože to byl někdo, kdo tu pro mě opravdu byl v týhle důležitý části mýho života.

Na co jiného se ještě těšíš ohledně této desky?

Je na ní fakt zajímavá písnička pojmenovaná „Tunnels“. Byla to první písnička, kterou jsme napsali a já k ní napsal celej text až po refrén o zpochybňování náboženství. No, a rok a půl později na to – a asi dva, tři měsíce zpátky – mi zemřel táta. Tu noc kdy zemřel, jsem se probudil ze spánku s neskutečnou energií. Nejde to popsat, snad jako kdyby do mě někdo vpíchnul litry metamfetaminu a extáze s elektřinou. Moje srdce mi buší snad milion kilometrů za hodinu a něco je se mnou v místnosti, ale nemůžu přijít na to co. Sáhnu po telefonu, jenomže na něm nic. A mimochodem, zrovna pár hodin předtím jsem se s tátou rozloučil v hospicu.

Tak si lehnu a snažím se tak půl hodiny znovu usnout, ale nemůžu, protože jsem doslova sjetej. Najednou mi zavibruje telefon, tam se ozve sestra z hospice a říká: „Zavolejte mi, prosím.“ Tak jsem jí zavolal, a ona mi povídá: „Váš otec před půl hodinou zemřel.“ Byl to ten nejšílenější pocit, jakej jsem zažil. Bylo to tak nadpřirozený, že se mi doslova změnil můj život, protože to bylo fakt silný. Potom co jsem se vrátil, jsem napsal refrén k tomuhle songu o pochybnostech Boha. V tom songu je to takhle v kontrastu. „Tunnels“ zní trochu jako Motown, nebo jako trochu folkově, ale zároveň fakt velce. Je to úplně jiný oproti songům, co jsem kdy udělal. Pravděpodobně je to jedna z dvou nejlepších písniček, který jsem během mý kariéry vytvořil.


Komentářů: 2 | RSS |
Komentář ze dne: 07.10.2014 08:03:59     Reagovat
Autor: AvAc     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: David...???
David vraj opustil AvA... :/
http://instagram.com/p/t1kDsUq6mj/?modal=true

Komentář ze dne: 07.10.2014 14:37:30     Reagovat
Autor: AvAc     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: hm
Aaron Rubin's 2 cents on the new song 'Paralyzed':
"To clear some things up I co-produced/engineered/mixed this track not Ilan. Every song on this album is different song wise and production wise. This one fits into the more "raw"/rough around the edges category. The concept of dreams was really touched upon with "scene changes" and dichotomies. For example, a light floaty verse with distorted vocals into a heavier chorus with light ambient vocals against a chaotic intro, reintro and outro. In this lies the nightmares vs dreams, awake vs asleep themes with the concept of sleep paralysis. The more you listen the more I hope you'll latch on to the little details.
This song isn't the direction of the album necessarily, but just one cog in a pretty diverse machine. We strived to make this album different from other AVA albums but still familiar. Whether you enjoyed it or not, thanks for listening and stay tuned for more.
Aaron"

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je pátek/piatok)

    

Design: cross, POET | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2006-2013 | Přihlásit se