AvA.blink-182.cz Plus44.blink-182.cz Box Car Racer Praha 2012 FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (195)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (126)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (170)
 


Celkem hlasovalo: 544
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
 » (Redakce, 7.11.16)

 » viete mi povedat, ci tie
jeho knihy budu ...
(valter, 6.11.16)


 » (Důša, 6.11.16)

 » (LIBas, 21.8.16)

 » Album California je
naslapena,pro me za ...
(papuc, 28.6.16)


.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
Přidej se k nám na FaceBooku! Přispěj nám na provoz webu Změň si vzhled blink-182.cz
27.01.2015 v 06:23 (cross), 5675x přečteno
Dnes, resp. včera, Mark Hoppus a Travis Barker vydali prohlášení, že zakládající člen Tom DeLonge na "dobu neurčitou" opustil kapelu a že Matt Skiba z Alkaline Trio by jej měl nahradit na nadcházející show na Musink Festival. DeLonge na to krátce po tom reagoval postem na svůj instagram, "Nikdy neskončím v kapele," a nazval články vydané tiskem "divnými". V exkluzivním rozhovoru pro Rolling Stone, Hoppus a Barker vysvětlují tenhle zmatek, zpoždění alba i přetrvávající frustraci.

 
Zdá se, že je tu rozkol mezi vašim prohlášením, že Tom opustil kapelu a Tomovým statusem, že neskončil. Kdo má pravdu?
Hoppus: Vše je to pravda (smích). Provedu vás posledními dvěma lety historie blink-182: Poslední dva roky jsme pracovali se několika labely a zkoušeli jsme s nimi uzavřít dohodu, protože všichni tři jsme se dohodli, že chceme nahrát desku se společníkem. Travis má tenhle festival (Musink Festival), kde je spolu-vlastníkem a před několika měsíci se mě a Toma zeptal, jestli bychom tam hráli a my řekli 'Žádný problém.' Na konci prosince (december), dokončovali jsme naši dohodu s labelem a na Vánoce jsme ji všichni tři podepsali. Mluvili jsme o tom, kde budeme chtít nahrávat, které producenty budeme chtít využít, který den budeme chtít začít. To vše probíhalo přes e-mail. Myslím, že ani jeden z nás s Tomem nemluvil osobně měsíce, ale vše se hýbalo pozitivním směrem.

Zamluvili jsme si 5. leden (January), že půjdeme do studia. 30. prosince jsme dostali e-mail od Tomova manažera, kde stálo, že už nemá zájem o nahrávání a že chce dělat své jiné - ne-muzikální věci a že je na dobu neurčitou ze hry. Byl tu příval zpětných emailů a dotazy na vysvětlení věcí ohledně nahrávání a chystané show. Jeho manažer poslal další e-mail se slovy "Tom. Is. Out." (Tom je ze hry). Přímá citace. Tohle je přesně ten samý e-mail, který jsme dostali v roce 2004, kdy Tom na dobu neurčitou odešel tehdy.
 
 
Takže z tvého pohledu tu žádná nejednoznačnost není?
Hoppus: Absolutně. Vše, co jsme z jeho tábora slyšeli - z emailů jeho manažera poslané našemu produkčnímu týmu - bylo "Tom je na dobu neurčitou pryč. Na dohlednou dobu, Tom je pryč."
 
 
Jaká byla vase první reakce na tenhle e-mail?
Hoppus: Abych byl upřimný, nebyl jsem tak překvapený, protože jeho přístup byl takový, že nebyl nadšený a nezajímal se. Dokonce když jsme mluvili o nahrávání a datech, věci byly drženy v pozadí. Blink měli začít nahrávat album před dvěma lety a pak to bylo "My potřebujeme label", protože to byl pro nás signál, že Tom nechtěl utratit své vlastní peníze na rozběh. Dokonce naši manažeři říkali 'My do toho pro začátek dáme peníze.' Respektovali jsme, že Tomův tábor byl neústupný v otázce labelu. Bylo posláno kvantum e-mailů, ve kterých bylo velkými písmeny napsáno "MY POTŘEBUJEME LABEL."
 
 
Nahráli jste nějakou hudbu pro novou desku?
Hoppus: Mám pár věcí na disku v mém domě. Travis má nápady ve svém studiu. Jsem si jistý, že Tom má taky něco někde ve svém studiu. Byli jsme připraveni na to vlítnout 5. ledna. Tohle je přesně ta samá sekvence událostí, která se děla, když se blink-182 před deseti lety rozpadli. Měli jsme zabookované věci a dostali jsme e-mail od Tomova manažera, kde stálo "Tom je na dobu neurčitou pryč." Ale posledně, já a Travis jsme udělali krok zpět a řekli OK a drželi jsme huby. Ale všichni tři jsme souhlasili, že budeme hrát na téhle Musink show. Takže stejně jako minulý rok, kdy Travis nemohl do Austrálie a my jsme sehnali náhradníka, našli jsme náhradu za Toma na tuhle show.
 
 
Jaká byla vaše reakce na Tomovo prohlášení, že neskončil v kapele?
Barker: Myslím, že je jen zklamaný, protože jsme s Markem byli konečně upřimní. Předtím jsme ho vždy kryli. To bylo vždy "Jdeme nahrávat desku," potom "Tom odmítá jít do studia bez nahrávací smlouvy." Takže všichni udělali hromadu práce, aby byla smlouva a najednou není Tom součástí blink-182. Je těžké krýt někoho, kdo je neuctivý a nevděčný. Dokonce nemáš ani koule na tom zavolat svým kámošům z kapely a říct jim, že nejdeš nahrávat nebo dělat cokoliv související s blink. Máš na to manažera. Všichni by měli znát ten příběh, co za ním stojí a který trvá léta. Když jsme se dali dohromady po mé letecké nehodě, dali jsme se dohromady, já nevím, asi jen proto, že jsem skoro umřel. Ale on dokonce ani neposlouchal mixy nebo mastering. On se o to vůbec nezajímal. Proč se dali blink-182 zase dohromady je diskutabilní.

Hoppus: Jeho činy mluví hlasitěji než cokoliv, co se cítí nucen napsat na instagram. Snažili jsme se nahrát album po většinu času těch dvou let a souhlasili jsme s tím ,že půjdeme do studia a odhaduju, že se Tom cítil trapně, protože nechtěl s Blink nic dělat. Myslím si, že fanoušci to ví. Mrkněte na všechna naše sociální média a podívejte se, kdo mluví a promuje blink-182 nebo je natěšený z blink-182. Travis a já jsme byli připraveni nakráčet do studia 5. ledna. To mluví za vše.
 
 
Jaký je současný stav nového alba?
Hoppus: Soustředíme se na Musink Festival. Těším se na to, protože Matt je tak pozitivní a šťastný, když hraje. Když to tisk dnes vydal, bylo to jak když vám obrovská váha spadne z ramen. Konečně lidi ví, co se s naší kapelou děje. Uvidíme, co se bude dít. POsledně, co se tohle stalo, jsme s Travisem nic neříkali a založili jsme +44, což nebylo blink-182, protože jsme nehráli blink songy. Ale s Travisem jsme byli odhodláni chránit odkaz blink-182 a pokračovat v dělání toho, co jsme dělali poslední dvě dekády: dále hrát.
 
 
Je tohle trvalá pauza pro Toma, vidíte budoucnost jména blink-182 bez něj?
Hoppus: Jsou v tom jisté zákonitosti. Jak Tom poukázal, on technicky neskončil v kapele. Pak se to dostane k právníkům, což nechám na nich a manažerech. Chci prostě jít ven a hrát blink songy. Chci jít ven a hrát písně, u kterých jsme strávili 20 let našeho života. To je to, co Travis a já chceme dělat. Pokud to Tom dělat nechce, což zřejmě nechce, tak je to OK. Nemusí být trapný nebo zkoušet klamat tím, že tajně na blink pracuje. Lidi ví, o co jde. Notak, chlape.


Tom napsal na instagram "Zřejmě byly tyto zprávy 'sankcí' z kapely. Fungujeme špatně?-Ano. Ale, Ježiši ..." Jak si tohle interpretujete?
Hoppus: Prohlášení z tisku z dneška je na 100 procent ode mě a Travise a stojíme si za tím, že je to na 100 procent pravda. Není v tom žádný dvojsmysl.
 
 
Bylo divné vidět protichůdný pohled na vaše prohlášení?
Barker: Je to pro mě jen směšné. Myslím si, že teď je prostě v šoku, že byl konečně tomu vystavený. Pravda je venku. Nemyslím si, že ví, jak se s tím vypořádat, tak říká 'Neskončil jsem v kapele. bookuju blink koncerty jak jsme říkali.' Ty nejsi bookovací agent. Všichni víme, že je to lež. Nechceš si potřásat s rukou dospělého člověka a dělat něco, co on nechce, ale vzmužit se a říct "Jo, nechci hrát s těmahle lidma. Poslední dva nebo tři roky jsem říkal, že s nimi nahraju desku a budu dělat blink koncerty když budu potřebovat peníze."
 
 
Když Tom zítra řekne, že chce zpět a že vy tři byste měli začít nahrávat nové album, bude vítán?
(Dlouhá pauza)
Barker: Mark je ten sladší z nás, takže mu přenechám odpověď. (smích)
Hoppus: Travis, já a celá blink-182 organizace jsme po celá léta vyhověli všem věcem, které chtěl Tom zkusit. Tom volá v říjnu (Oktober) 2013 a říká 'Chci nahrát vánoční EP.' Já žiju v Londýnu a o pět dní později jsem v letadle do Los Angeles, abysme nahráli co chtěl. Udělali jsme vše, co jsme mohli Tomovi dát, cokoliv řekl, že potřebuje. Byly to léta utlačování a musím vám říct: je ponižující být v kapele, kde se musíš za jednoho člověka neustále omlouvat. Takhle to bylo po dlouhou dobu.

Když tom konečně řekl 'Nechystám se jít do studia nebo hrát tuhle show,' byla to tak trochu obrovská úleva, protože to konečně řekl. Ale hned na to řekne 'Neskončil jsem v kapele,' to prostě není pravda. Je to falešné. Já si přeju, aby Tom dělal cokoliv, co ho dělá šťastným a přestal držet blink-182 zpět od toho, s čím všichni souhlasíme a co děláme: hrajeme show, nahráváme hudbu, pokračujeme v tomhle odkaze a užíváme si to, že to děláme.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?

Tom u mě tak klesnul, že ne! (Počet hlasů: 26)
(4.78 %)
Tom mě sice naštval, ale budu. (Počet hlasů: 195)
(35.85 %)
Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (Počet hlasů: 27)
(4.96 %)
Rozhodně ano! (Počet hlasů: 126)
(23.16 %)
Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (Počet hlasů: 170)
(31.25 %)


Celkem hlasovalo: 544Komentářů: 4 | RSS |
Komentář ze dne: 27.01.2015 17:29:38     Reagovat
Autor: hhhhhhhh     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
proč v názvu článku je "Konec Blink 182" když podle obsahu článku Blink 182 nekončí?

Komentář ze dne: 27.01.2015 19:18:38     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re:
Začal jsem to překládat v 5 ráno a spěchal do práce, tak jsem to tam šoupnul, neměl jsem moc čas nad tím uvažovat.

Komentář ze dne: 27.01.2015 20:39:54     Reagovat
Autor: luciakanky [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re: Re:
klubúk dole a vďaka za námahu :)

Komentář ze dne: 28.01.2015 09:52:29     Reagovat
Autor: tutanXamon     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: SKODA
Velka vdaka za preklad, to v prvom rade ;)
Velka skoda (nasral ma) za Tomov pristup a ze sa chova ako tupec, ale co uz... ked to ma robit na silu a s nechutou tak veru radsej nech to nerobi vobec... aj ked bolo fajn ich vidiet a pocut zase spolu.

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je středa/streda)

    

Design: cross, POET | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2006-2013 | Přihlásit se