AvA.blink-182.cz Plus44.blink-182.cz Box Car Racer Praha 2012 FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (195)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (126)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (170)
 


Celkem hlasovalo: 544
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
 » (Redakce, 7.11.16)

 » viete mi povedat, ci tie
jeho knihy budu ...
(valter, 6.11.16)


 » (Důša, 6.11.16)

 » (LIBas, 21.8.16)

 » Album California je
naslapena,pro me za ...
(papuc, 28.6.16)


.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
Přidej se k nám na FaceBooku! Přispěj nám na provoz webu Změň si vzhled blink-182.cz
28.01.2015 v 13:54 (El), 3433x přečteno

Blink-182 včera zřejmě na internetu způsobili velké pozdvižení, a to ve chvíli, kdy se objevilo prohlášení, že by zpěvák a basák Mark Hoppus společně s bubeníkem Travisem Barkerem pokračovali dál bez spolupráce třetího člena – zpěváka a kytaristy Toma DeLonga. Po tomto prohlášení DeLonge vyvěsil na sociální sítě příspěvek, v němž tvrdil, že v žádném případě neopustil kapelu („Miluju Blink-182 a neodcházím“). Následně se v časopise Rolling Stone objevil rozhovor s Barkerem a Hoppusem, v němž tito dva členové kapely DeLongovo tvrzení označili za falešné. V tu chvíli se už mezi fanoušky objevovala vlna znechucení, stejně jako malicherné hašteření, u něhož média nevěděla, co dělat se svými články, když najednou DeLonge zveřejnil svoje postoje a názory na internetu mezi všechny fanoušky.Hoppus nedávno mluvil s Jasonem Pettigrewem, aby upřesnil některé budoucí akce, vytvořil časový harmonogram a ujistil fanoušky Blink-182 o své věrnosti. Povzbudivé je to, že během celého rozhovoru ani jednou slovně nezaútočil nebo nevrhl špatné světlo na DeLonga – přítele, se kterým Blink založil před více než dvaceti lety.

Asi bychom si měli ujasnit, že Matt Skiba bude hrát s tebou a Travisem jen na Musink Festivalu 22. března. Nad vším dalším ale visí otazník.

Nevíme, co bude po Festivalu. Ještě nikdy jsme s Mattem nehráli, takže je moc brzo na to říct, co bude potom. Jsme optimističtí a taky nadšení z toho, že bychom mohli s Mattem nějakým způsobem dál pokračovat. Je dobrý přítel, skvělý kytarista a úžasný zpěvák. Má hodně pozitivní přístup. Naše přátelství trvá už snad… patnáct let?  Zatím ale nemáme nic dalšího naplánovaného, ale jsme plní naděje a nadšení.

Tom zavěsil na svůj Twitter příspěvek – předtím, než ho zase smazal – ve kterém mluvil o nahrazení Travise.

V lednu 2013 Travis nejel na australské turné, protože se necítil na to, aby letěl letadlem. Tohle byla situace, se kterou jsme počítali, že může nastat. Když jsme s turné souhlasili, Travis řekl „Budu dělat všechno, co je v mých silách, abych dokázal do letadla nastoupit, ale když to nepůjde, potřebujeme záložní plán.“ Když se turné blížilo, Travis zavolal mně i Tomovi a řekl „Ještě nejsem připravený, nevím, jestli budu schopný letět. Měli byste vzít záložního bubeníka.“ S Travisovým souhlasem jsme s sebou na turné vzali Brookse Wackermana.

Nicméně, v průběhu turné se Travis a pořadatel dostali na Twitteru do docela kontroverzní diskuze, což bylo hodně stresující. Tom byl rozrušený, já taky, protože se to všechno dělo, když jsme byli na turné, které probíhalo hodně dobře. Všechno už mělo být v pohodě. Pořadatel řekl, že Travis vlastně od začátku neplánoval jet do Austrálie, a cítil se být podvedený. Samozřejmě, že takhle to nebylo.

Po turné byl Tom pořád dost nervózní kvůli celé situaci, která mezitím vznikla - fanoušci hrozili žalobou, pořadatel byl naštvaný a vůbec všechno další. Ale spíš si jen vybíjel zlost. Vrátili jsme se z turné a Tom mi pořád volal a říkal „Můžeme nahradit Travise, můžeme cokoliv,“ ale tehdy si opravdu jen vybíjel zlost. Trvalo několik dní, kdy mi Tom volal a já jsem mu naslouchal a litoval ho. Potom jsem zavolal manažerovi a řekl mu „Tom je teď rozrušený, pořád mluví o nahrazení Travise, ale já s tím nesouhlasím. Tohle se nestane.“  A opravdu, po pár měsících mi Tom volal a říkal něco jako „Hey, víš co? Byl jsem jenom naštvanej. Byla to dost špatná situace, ale jasně že jsem nechtěl Travise vyhodit.“ Nemyslím si, že by to bral vážně. A to i v době, kdy jsem cítil, že je jenom naštvaný a potřebuje to nějak ventilovat.

Fanouškům jsi dal jasně najevo, že na Musink Festivalu budete. Nechápu, proč by to Tom neměl chtít podpořit.

Taky tomu nerozumím. Nemůžu mluvit za Toma – nekomunikovali jsme spolu už několik měsíců. Je to úplně to samé jako před deseti lety, když si dal neurčitě dlouho pauzu před show, kterou jsme měli domluvenu a před dalšími věcmi. Dostali jsme e-mail od jeho manažera, kde stálo, že Tom je teď mimo hru a nebude dělat věci, která plánoval. Nechápu, proč nemohl prostě přijít, odehrát jednu show a mít odděláno.

Travis je taky partnerem Musink Festivalu. O to divněji to na mě působí, že někdo nechce podpořit úsilí přítele, se kterým byl na stejné lodi tak dlouho a tolik toho s ním prožil.

I pro mě je to zvláštní, stejně jako pro Travise. Upřímně si myslím, podle toho, co všechno jsme už od Tomova manažera slyšeli, a podle toho, co už Tom udělal, že Tom už nechce být v Blink. Je to očividné. Je to v pořádku. Ale člověka dost zmate, když mu chodí e-maily od lidí, kteří říkají „Tom je dočasně mimo hru, Tom tohle dělat nebude, Tom nechce nahrávat, nechce jet na turné, nechce dělat nic,“ a v tu samou dobu slyší „Nikdy jsem skupinu neopustil. Jenom jsem řekl, že už to nebudu dělat.“

Zajímavá životní situace: Jak chceš udělat, aby bylo vše zase v pořádku? Chtěl bys Toma ve svých plánech, hrát pro fanoušky a být součástí nového alba Blink? Nebo ses nad to povznesl?

Věc se má tak, že jsme zkoušeli Toma zapojit [během fungování kapely], ale byl to těžký boj dotáhnout něco s kapelou dokonce za poslední dva roky. Všechno, od smlouvy k novému albu až po hraní koncertů a snahy dostat Toma do studia. Snažili jsme se poslední dva roky. Idální stav byl právě před dvěma lety, když jsme řekli, že půjdeme do studia a začneme pracovat, ale nikdy se to nestalo. Myslím, že tyhle dny a zbožná přání jsou pryč.

Kdyby ti za dvě hodiny od této chvíle zavolal a řekl „Máš pravdu, pojďme to všechno udělat,“ řekl bys „Super,“ nebo „Musím jít, mám někoho na druhé lince?“ Spálil „most dobré vůle“?

Pro mě osobně by bylo hodně těžké věřit někomu v situace, jako je tahle, protože takové rozhovory jsme vedli už mnohokrát. Vždycky všichni souhlasili a říkali „To je to, co teď uděláme“ a „půjdeme do studia tenhle den a přesně tehdy odstartujeme turné“ nebo cokoliv jiného, ale nikdy se to nakonec nestalo. Nevím, jestli bych tomu ještě dokázal věřit.

Travis a já jsme byli připravení na další turné a nahrát nové album. Tom s vámi dokonce dělal rozhovor: Nejočekávanější alba roku 2015, kde řekl „Jo, plánujeme se vydat do studia. Našli jsme nového partnera pro album.“ Všechno tohle říkal a potom, když přišel čas, abychom na tom začali pracovat a zavřeli se ve studiu, vyrazili na turné nebo cokoliv jiného, přišel nám jen e-mail od jeho manažera, kde stálo, že Tom je teď dočasně mimo. Vím, že je to pro lidi matoucí, ale úplně stejně matoucí je to i pro nás, protože Tom si stojí za tím, že Blink-182 miluje. Myslím, že jeho činy za něj mluví lépe než to, co prohlašuje na internetu. A mimochodem, tohle je vážně cool. Travis ani já jsme nebyli naštvaní, vzteklí nebo cokoliv jiného. Tom byl upřímný aspoň v jednom bodu, když jsme dostali e-mail od jeho manažera, který tvrdil, že nechce nahrávat. Tahali jsme ho do studia vážně dlouho, abychom začali pracovat. Jeho věta „Nebudu to dělat,“ je úplně stejná jako „Ok, konečně jsi to řekl nahlas. Teď se pohněme dál: Ty si dělej, co chceš, a my dokončíme to, co děláme nejradši. Což je Blink.“

Nejdříve se naštve a zuří, potom couvne. Proč?

Netuším. Upřímně, vážně nevím. Myslím si, že Tom prostě nechce dělat Blink. Nemyslím si, že by ho to bavilo. Asi má rád ten pocit, když je na pódiu, ale všechno ostatní ho nebaví. Ale tohle je jen můj názor a postřeh z minulých, co já vím, tří let?

Proč jste vybrali právě Skibu?

Začali jsme řešit, jak uděláme, aby celá show proběhla v pohodě a tak, jak má. Travis a já jsme si spolu sedli a nemohli jsme přijít na nikoho dalšího. Neexistoval nikdo, u koho bychom alespoň přemýšleli o tom, že jej oslovíme. On byl prostě perfektní. A Matt se bude snažit dělat to po svém: Nepůjde na pódium s tím, že chce být jako Tom. Půjde tam a bude sám sebou, jako člen Blink, chápeš?

Budete hrát i nové songy?

Ne, žádné nové písničky tam nebudou. Ještě jsme ani nedokončili set list. Rád bych hrál takový balík starších songů, nějaké novější, a prostě si to užil. Miluju Blink: Chci pořád hrát v Blink, chci pořád hrát songy téhle kapely. Mám rád tohle dědictví, to, kde jsme začínali a kam teď směřujeme. Cítím teď velkou úlevu. Všechno už je venku a každý může dělat to, co dělat chce.


Komentářů: 3 | RSS |
Komentář ze dne: 28.01.2015 14:39:26     Reagovat
Autor: Tomáš182     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Kapela
Na jednu stranu mám radost z toho, že to Mark a Travis nechtějí zapíchnout, vykašlat se na to. Nicméně bez Toma to nebudou staří Blink, které mám tak rád a vydal jsem se kvůli nim do Prahy, i když jsem si to v tu chvíli hodně rozházel na jiném místě s jinými lidmi...

Kdyby přijel Mark a Travis s novým členem do Česka hrát pod názvem Blink-182, tak nejdu na Blink, ale na Marka a Travise...

Komentář ze dne: 28.01.2015 16:12:35     Reagovat
Autor: Hans     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re: Kapela
Asi tak nějak, ale na 99 procent nepřijedou..to spíš uplně skončej..bohužel..

Komentář ze dne: 29.01.2015 09:28:22     Reagovat
Autor: tutanxamon     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: komu verit
Ja fakt neviem sice komu verit, lebo Tom vyzera ze sa vie dobre vyhovarat ale pravdu maju Travis a Mark. Kazdopadne Tom sam povedal ze Blink ma koli prachom a bude sa hlavne venovat AVA. Takze skoda.. ale ak budu Travis a Mark pokracovat, tak nech si zmenia nazov kapely a kludne hraju dalej, myslim si ze to bude stale dobra muzika :) aj ked uz bohuzial bez Toma :(

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je pondělí/pondelok)

    

Design: cross, POET | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2006-2013 | Přihlásit se