AvA.blink-182.cz Plus44.blink-182.cz Box Car Racer Praha 2012 FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (197)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (127)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (171)
 


Celkem hlasovalo: 548
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
 » (Redakce, 7.11.16)

 » viete mi povedat, ci tie
jeho knihy budu ...
(valter, 6.11.16)


 » (Důša, 6.11.16)

 » (LIBas, 21.8.16)

 » Album California je
naslapena,pro me za ...
(papuc, 28.6.16)


.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
Přidej se k nám na FaceBooku! Přispěj nám na provoz webu Změň si vzhled blink-182.cz
31.01.2015 v 09:15 (cross), 2696x přečteno
Více informací o odchodu Toma DeLonga z blink-182 odkryl Travis Barker. Během interview pro Kevin & Bean Barker zmínil více detailu o nečekaném přerušení působnosti DeLonga v kapele a taky o tom, proč mu tohle odmítli sdělit osobně nebo aspoň přes email.

26. ledna (januára) bylo uveřejněno, že DeLonge na dobu neurčitou opustil blink-182, a to již po druhé. Poprvé se tak stalo v roce 2005, kdy Tomův manažer informoval Marka Hoppuse a Travise Barkera, že DeLonge je ze hry. Podle Barkera, DeLongův poslední odchod je odrazem toho, co se stalo před 10 lety.
 
"Byli jsme domluveni, že zahrajeme na téhle show. Plánovali jsme to od konce října (Októbra). Měli jsme vše domluvené. Bylo to pevně dané, blink byli headlinery v neděli večer. Potom den před Silvestrem jsme obdrželi email ve kterém stálo, že si Tom bere volno a neví na jak dlouho. Mohlo to taky být navždy. Více než pravděpodobné, že to bude navždy a že nebude dělat nic okolo blink, tedy koncerty, nahrávání. A my jsme byli rozhodnutí jit 5. ledna do studia. Manažeři už ho měli pronajaté, vybavení bylo už taky nastěhováno. Všichni byli už nedočkaví na to vlítnout. A tohle je snad po čtvrté, co se to stalo."
 
Barker dodává, "Tohle je přesně to, jak se to zhroutilo před 10 lety. Žádný telefonát od Toma. Vždy to byl jen jeho management se slovy 'Neotravujte Toma. Tom je pryč. Nechte ho napokoji.'"

Mluvili jste s ním během dobrého období? "Zrovna jsme se vrátili domů z úžasného evropského turné. Byli jsme headlinery v Reading a Leeds, taky jsme hráli v Las Vegas. A ... Tom žil v San Diegu, já v L.A. ... a Tom se mi ozval a řekl 'Hej, budu v L.A., zajděme si na večeři. Nikdy jsme spolu na večeři nebyli, prostě jen ty a já, bude to skvělý, probereme co nového,' a já si říkal, že je to super, bylo to mimo koncerty. A potom o dva měsíce později tohle."

 
"Udělali jsme pak (po mé letecké nehodě) album (Neighborhoods) a on si neposlechl žádný z mixů," říká Barker. "Neodsouhlasil žádný mix nebo cokoliv, co bylo nahráno na desku. To je pro mě divný ... Já bych rozhodně neudělal takovou prasárnu jako teď on. Stáhl bych se a přál ti to nejlepší."

Můžete se považovat stále za přátele? "Není to tak, že někoho nesnáším. Nemám s nikým problém. Rozhodně je pořád můj kamarád, on prostě jen nechce hrát v téhle kapele."
 
Takže mu přeješ vše nejlepší? "Naprosto. Vždycky jsem dělal spoustu věcí mimo blink, nahrával se spoustou umělců, a pořád miluju blink a je to moje priorita číslo jedna. Chápeš, nad vším jiným, co dělám. Ale je to tak, že když nemáš tu samou vášeň udělat z toho taky svou prioritu, ztěžuje to vystupovat dohromady jako tři lidi, když jeden se moc nezajímá."
 
Mluvili jste někdy s Markem o tom, že byste chtěli, aby Tom opustil kapelu? "Ne, nikdy to tak nebylo. Byl jsem tady (u Kevin & Bean) možná 10x a vy jste se mě ptali 'Tak jak to jde s blink?' a já tu seděl a odpovídal 'Joo, zrovna nahráváme' (smích), takže pro mě a myslím že i pro Marka je to teď velká úleva. Nemusíme už víc lhát."
 
 
Barker taky reagoval na DeLongův tweet, že byl před rokem málem vyhozen z kapely. Barker uvedl, že se věci vyhrotily, když se on a australský promotér dostali do slovní přestřelky, protože by Barker neletěl do Austrálie na tour blink-182. Barker, který přežil leteckou nehodu, se od té doby vyhýbá letadlům. "Tomovi se nelíbil způsob, jak jsem s promotérem mluvil. V té době jsem už byl doma sklíčený, zklamaný ze sebe, že jsem nemohl nastoupit do letadla. Měl bys mít nějaký respekt a sympatie."

Po Musink Festivalu, jaká je budoucnost blink-182 s Mattem nebo s někým jiným? "Právě teď to vidím tak, že máme Matta Skiba z jedné z mé oblíbené kapely, je skvělý. Hodně se na tu show s ním těším. Takže teď je to přesně jako tehdy v Austrálii, bude hrát s námi, nepřemýšlíme o tom, co bude později. Já s Markem chceme opravdu hrát. Máme Matta, který je skvělý. Je to vzrušující. Teď je v kapele energie."

Ale líbí se mi, že to fakt vypadá, že pro Toma chceš to nejlepší. "Přeju to nejlepší každému, nemám nepřátele, nemám nikoho, komu bych přál něco špatného. Každému přeju to nejlepší. Život je příliš krátký na to, abys přemýšlel o špatných lidech nebo někomu přát něco zlého. Hodně lásky a štěstí všem."

Celý rozhovor si můžete poslechnout na Loudwire.com.
 

Komentářů: 1 | RSS |
Komentář ze dne: 05.02.2015 20:25:30     Reagovat
Autor: Gnolík     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Barker je pán
A za to ho uznávám! :)

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je čtvrtek/štvrtok)

    

Design: cross, POET | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2006-2013 | Přihlásit se