AvA.blink-182.cz Plus44.blink-182.cz Box Car Racer Praha 2012 FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (195)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (126)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (170)
 


Celkem hlasovalo: 544
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
 » (Redakce, 7.11.16)

 » viete mi povedat, ci tie
jeho knihy budu ...
(valter, 6.11.16)


 » (Důša, 6.11.16)

 » (LIBas, 21.8.16)

 » Album California je
naslapena,pro me za ...
(papuc, 28.6.16)


.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
Přidej se k nám na FaceBooku! Přispěj nám na provoz webu Změň si vzhled blink-182.cz
21.03.2015 v 08:05 (El), 3793x přečteno
V Roxy to Mark, Travis a Matt pěkně rozjeli. Aneb Blink-182 with Matt Skiba v akci. Ti drsnější z Vás by řekli „Blink-182 v akci.“ A jak to vlastně je? Bude Matt Skiba dalším právoplatným, stálým a relativně dlouhodobým členem kapely Blink-182? To momentálně nikdo z nás neví. Nicméně pokud chcete vědět, jaký názor na to má jedna malá, blonďatá a věčně nespokojená členka týmu blink-182.cz, směle pokračujte ve čtení. V opačném případě najeďte myší do pravé horní části obrazovky a klikněte na křížek.

Dle mého skromného značně neodborného názoru hráli Blink-182 se Skibou moc dobře! Hned první písnička, kterou jsem slyšela – Feeling This – mě absolutně dostala. Pokud jste ještě neměli tu čest, tak tady to je (hned první píseň):

Mně se to zkrátka líbí. To je ta nejzásadnější věc, kterou byste měli vědět. A vím, že existuje nespočet lidí, kterým se vystoupení v Roxy nelíbilo. A jejich názor jim neberu, nemám důvod. Stejně jako nemůžeme nikoho nutit, aby měl rád Blink-182 (s Tomem), SUM 41 nebo třeba the Transplants, nemůžeme ani nikoho nutit, aby měl rád Blink-182 s Mattem.

Líbí se mi to. Ale ano, rozhodně to nejsou staří Blink-182. Tom má velice specifický hlas, tak jiný než většina zpěváků a než Matt. Ano, má úplně jiný hlas než Matt. A na kytaru taky nehraje jako Matt. Jak jsem slyšela už od několika lidí: „S Mattem to zní jako Blink za dob Enemy.“ A dle mého mají pravdu. Problém je v tom, že pokud to bez Toma nejsou Blink-182, pak by to logicky neměli být Blink-182 ani s Travisem. Protože Travis přišel do kapely až po Scottovi (Raynor) – jednom ze zakládajících členů téhle kapely.

Nejsem si úplně jistá, za čím si přesně stát. A nemám ani tak striktně vyhraněný názor jako někteří jiní fanoušci. I když někteří to umí hezky vystihnout:

Copyright by Čondra

Blink s Mattem mi opravdu zní úplně jinak než s Tomem. Ale nestojím si za názorem, který prezentují někteří z Vás: „Tohle pro mě nejsou Blink-182, takže si to nebudu ani pouštět.“ Jen mě asi opravdu trochu mrzí, že pokud by Skiba zůstal v kapele s Markem a Travisem, jmenovali by se dál Blink-182. Důvod toho, proč mě to mrzí, Vám demonstruji na jednoduchém příkladu (který je celý od hlavy až k patě smyšlený):

Píše se takhle rok 2015 a Blink-182 se rozpadají. Úplně. Žádný „indefinite hiatus“ ani „Tom is out.“ Blink-182 jsou pryč a za čtyři, pět, deset let se už nevrátí. Je konec. A v tom se vynoří nějaká banda výrostků, jeden má potapetovaný celý tělo, na pravém předloktí nápis „Stay strong“, na levém „Dum spiro spero“ a na prsou srdíčko s „mum“. Druhý z nich nosí emo patku, piercing ve rtu, maluje si černý linky a váží dvacet kilo i se všemi zlatými náramky (zlatými proto, že je alergický na všechny ostatní kovy, punker jeden). A třetí na veřejnosti nemluví, takže nikdo ani neví, jestli umí anglicky, jestli má jazyk, a jestli tu čepici pořád nosí proto, že je plešatý, nebo proto, že je to prostě cool. A tihle tři se rozhodnou, že se budou jmenovat Blink-182. Bylo to slavný, lidi to milovali, je to volný a nemusí si lámat hlavu… paráda. Jejich muzika zní jako The Madden Brothers zkřížení s PSY. Jak by se Vám, fanouškům, líbilo tohle? Kdyby Blink-182 byli po těch letech někdo úplně jiný? Kdyby si někdo urval kus slávy, která je s tímhle jménem spjatá? A evidentně schválně. Protože kapela, kterou si založíte, se může jmenovat jakkoli. Jakkoli! A ne, „Blink-182“ není něco jako „Lucie Bílá“, že by se tak chtěl jmenovat každý druhý (jako každá druhá rádoby zpěvačka v České republice, jejíž vlastní jméno je Hana Zaňáková nebo třeba Květa Teplá).

Na jednu stranu nechápu, proč někdo novou sestavu odsuzuje jen proto, že „bez Toma už to není Blink-182.“ Na druhou stranu, Plus 44 tvoří (mimo jiné) taky Mark a Travis, a nejsou to Blink-182. Takže pokud v nové sestavě zůstane Matt Skiba, proč se, kluci zlatí (Marku a Travisi), chcete držet názvu Blink-182?

Proslavila se skupina díky těm pěti písmenům, třem číslicím a jednou super úžasnou pomlčkou, anebo je máme rádi proto, jací jsou zpěváci, hudebníci, lidé, showmani, tátové od rodin, borci, kteří si dokážou dělat srandu sami ze sebe, podepisují se fanouškům, dělají vtipy o prdech a píšou skvělý songy? Jasně. Pokud si změní jméno na něco nového, třeba Poop-821, určitě se najde spousta lidí, kteří nejsou skalními fanoušky, a kteří, až uslyší v rádiu moderátora říkat „Tohle byli Poop eight twenty-one,“ nebudou vědět, která bije. Takže de facto ztráty z řad posluchačů budou. Ale stadion i klub vždy prodají. Protože ono na těch random něco-jako-fanoušcích ani nezáleží. Ti si nekoupili a nikdy ani nekoupí lístek na koncert, originál CD nebo tričko s Boomerem nebo nápisem „Who the Fuck Is Matt Skiba?“

Zdroj: instagram.com/matttskiba

A správnému fandovi bude trvat asi jednu vteřinu, než si zapamatuje, že Poop-821 je skupina, kterou miluje. Anebo nenávidí. Protože ve chvíli, kdy se tihle tři přejmenují, už si opravdu můžete začít dělat o něco objektivnější názory o tom, zda se Vám jejich písničky líbí nebo ne. Dokud ale budete brát Matta, Marka a Travise jako trojici, která se snaží navázat na sestavu s Tomem DeLongem, pak budete vždy srovnávat nesrovnatelné. A hlavně budete slyšet něco, co není pravda. Matt nechce být jako Tom.  „…A Matt se bude snažit dělat to po svém. Nepůjde na pódium s tím, že chce být jako Tom. Půjde tam a bude sám sebou, jako člen Blink, chápeš?“ řekl v nedávném rozhovoru Mark Hoppus.


Komentářů: 2 | RSS |
Komentář ze dne: 21.03.2015 10:09:35     Reagovat
Autor: myso [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
Ja si myslím, že výmena člena kapely určite nie je dôvodom na zmenu jej názvu. Stalo sa to už x-krát v minulosti, napr. SUM 41 sa po odchode Dava tiež nepremenovali na SUM 42 a rovnako to bude podľa mňa aj teraz, keď odišiel Stevo, zoženú bubeníka a keď sa dá Deryck dokopy, budú naďalej vystupovať ako SUM 41. Na Slovensku je ukážkový príklad Inekafe, tí menili zostavu hádam častejšie ako nespokojný tréner futbalového tímu :-D. Tom sa rozhodol, že sa chce venovať iným veciam, Blink začína novú éru, ale stále pod názvom blink-182.

Komentář ze dne: 21.03.2015 21:33:49     Reagovat
Autor: luciakanky [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re:
Máš pravdu, ale mnou napríklad odchod Dava zo Sum41 nezamával, Sum41=Deryck, on píše piesne, texty, produkuje albumy. Ak by zo sum41 odišiel Deryck tak by to bol problém. No a Inekafe...:D Inekafe=Vratko, ak by dokázal Vratko naraz hrať na gitare, base a bicích tak by nikoho nepotreboval :D aj z rozhovorov s bývalými členmi mám taký pocit, že ostatní členovia sú len do počtu, takže 182 zmena gitaristu a 41 zmena bubeníka v IK mnou už vôbec nehne. Keď sa Vratko rozhodol, že ide za pilota, tka navrhol vtedajším členom, že môžu hrať bez neho a odmietli to.
Blink-182 vnímam inak, je to skupina 3 rovnocenných ľudí, aj keď Tom je/bol podľa mňa mozog skupiny. Ale stále sú tam dve tretiny tej skupiny, tka nevidím problém, že zoberú k seba niekoho iného a budú pokračovať pod značkou blink182, snáď Tom už väčší blbec nemôže byť a nebude kvôli tomu robiť problémy, ale bolo by fajn keby nový blink182 nahrali aj dáke nové piesne :)

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je pondělí/pondelok)

    

Design: cross, POET | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2006-2013 | Přihlásit se