AvA.blink-182.cz Plus44.blink-182.cz Box Car Racer Praha 2012 FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (197)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (127)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (171)
 


Celkem hlasovalo: 548
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
 » (Redakce, 7.11.16)

 » viete mi povedat, ci tie
jeho knihy budu ...
(valter, 6.11.16)


 » (Důša, 6.11.16)

 » (LIBas, 21.8.16)

 » Album California je
naslapena,pro me za ...
(papuc, 28.6.16)


.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
Přidej se k nám na FaceBooku! Přispěj nám na provoz webu Změň si vzhled blink-182.cz
24.04.2015 v 15:24 (El), 3812x přečteno
V nedávném rozhovoru pro Alternative Nation Matt Skiba, frontman skupiny Alkaline Trio, otevřeně promluvil o tom, jaké to bylo dočasně nahradit Toma DeLonga v Blink-182. Zmínil také možnost, že by Blink mohli na novém albu pracovat právě s ním. Je ale v tuto chvíli členem kapely? A jak je na tom s DeLongem - nemůžou si příjít na jméno?

Když jsem minulý měsíc mluvil s Travisem, s nadšením mi popisoval, jak v kapele všechno skvěle klape a dokonce naznačoval, že byste společně jako Blink-182 mohli vydat album. Co si o tomhle nápadu myslíš ty?

Nápad je to určitě skvělý, mluvili jsme o tom spolu. A jsem příjemně překvapený, že se vám o tom Travis zmínil. Pro mě to představuje něco, co bych dělal moc rád. Kluky z Blink znám asi patnáct let, stali se z nás dobří přátelé. Hraní songů, které jsem nenapsal s Markem a Travisem, není úplně ono, takže jít do toho s nimi a vytvořit nové písničky, to by bylo úžasné.

Vnímáš teď sám sebe jako stálého člena kapely?

Myslím, že je moc brzo na tohle odpovědět. Teď se chystám na několikaměsíční turné s Alkaline Trio. Blink ještě potřebují nějaký čas, protože jsou tady věci, které mezi sebou musí vyřešit, předtím, než začneme prohlašovat, že jsem stálý člen kapely. Tedy aspoň já tak nějak doufám. Pokud spolu řešíme nahrávání nového alba, tak si myslím, že to znamená, že jsme uzavřeli určitou dohodu. Ale uvidíme, až čas ukáže.

Je teď mezi tebou a Tomem DeLongem nějaká zlá krev?

Ne, vůbec jsem teď s Tomem nebyl v kontaktu. Ale vždycky jsme byli přátelé a měli spolu dobrý vztah. Já za něj jen zaskakuji v kapele, na koncertech, není v tom nic osobního. Mark a Travis mě požádali, jestli bych s nimi hrál, já jsem samozřejmě souhlasil. Toť vše, nic proti Tomovi. V minulosti jsme spolu jezdili po turné a z té doby s ním mám jen dobré zkušenosti a vzpomínky. Takže mezi námi žádná zlá krev není, nebo aspoň ne z mé strany.

Pokud jste to ještě nepostřehli, Tom DeLonge vydal dvacátého dubna album To The Stars, které údajně obsahuje písně prvotně napsané pro Blink-182.


Komentářů: 2 | RSS |
Komentář ze dne: 25.04.2015 17:53:16     Reagovat
Autor: Hans     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Matt
Matt je sympaťák, na nic si nehraje a to je dobře. Alkaline trio poslouchám taktéž a je těžký říct, kdo je lepší, jestli Tom nebo Matt. Každý má jiný styl. Tom je (byl) u zrození Blink 182 a nikdo ho asi stoprocentně nahradit nemůže, ale proč to prostě nezkusit...co můžou ztratit. Já osobně Toma nezatracuju, on je skvělý muzikant a asi dobrý člověk (vztahy si musí vyřešit jedině oni) a na co sáhne (muzikantsky) to se mu povede a má to příběh - viz. jeho demo ( u mě vedou skvělý riff v "An Endless Summer" a bláznivá (textem :-D ) "Golden showers in the Golden state". Každopádně já jsem pro novou desku i v této sestavě.

Komentář ze dne: 25.04.2015 20:52:34     Reagovat
Autor: checitto     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: ...
celkem bych bral, aby to nový album udělali... pak ho porovnám s to the stars... páč můžu mít proti Tomovi hodně, ale favorit je jasný :-P

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je úterý/uterok)

    

Design: cross, POET | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2006-2013 | Přihlásit se