AvA.blink-182.cz Plus44.blink-182.cz Box Car Racer Praha 2012 FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (197)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (127)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (171)
 


Celkem hlasovalo: 548
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
 » (Redakce, 7.11.16)

 » viete mi povedat, ci tie
jeho knihy budu ...
(valter, 6.11.16)


 » (Důša, 6.11.16)

 » (LIBas, 21.8.16)

 » Album California je
naslapena,pro me za ...
(papuc, 28.6.16)


.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
Přidej se k nám na FaceBooku! Přispěj nám na provoz webu Změň si vzhled blink-182.cz
27.09.2015 v 18:15 (El), 3248x přečteno
Ve dnech, kdy Mark Hoppus zveřejňuje na svém instagramovém účtu fotky z nahrávacího studia, kde společně s Travisem Barkerem a Mattem Skibou vytváří nové písničky pro Blink-182, se Tom DeLonge svěřil webu radio.com s důvody, kvůli kterým údajně kapelu opustil.

„Jsou věci, které o mně lidé prostě nevědí, protože nejsem člověk, který by o tom musel pořád někam psát. Třeba to, že jsem docela dlouhou dobu budoval několik společností a že jsem se o tomhle odvětví hodně vzdělával. Za posledních patnáct let jsem si osvojil dovednosti týkající se toho, jak zpeněžit umění. Vytvořil jsem platformu, díky které můžou Kanye, Nine Inch Nails, nebo třeba Pearl Jam zpeněžit svoje umění, fankluby, prodej lístků, všechno, co se jich nějak týká," říká DeLonge a pokračuje:

„Nacházím se teď v životní fázi, kdy mám hlavu plnou vědomostí a užitečných věcí. A je rozhodně lepší využít všechno, co jsem se naučil, k vytváření něčeho dalšího – tedy k tomu, co dělám teď. Je to lepší než stát na pódiu a hrát pořád jedny a ty samé songy dokola. I když je to skvělá zábava, hlavně s pyrotechnikou, lasery a dalším vybavením – miluju to. Jenže k tomu, abych se cítil dobře, jsem nikdy nepotřeboval, aby mi ostatní věnovali svou veškerou pozornost… Jasně, miluju, když jsem středem zájmu, ale potřebuju vytvářet nové věci. To je něco, co mě dělá tak nějak vnitřně spokojeným, myslím si.“

„Dostal jsem se do velice zvláštního bodu mého života. Je mi třicet devět let. Kdybych měl i dál dělat to, že se na rok zavřu do studia, abych tam psal a nahrával songy, které potřebuju dalších osm týdnů zkoušet, protože je budu hrát na šestiměsíčním turné, kdybych byl umělecky limitovaný těmito dvanácti songy, tak bych se v padesáti letech ohlédl za tím, co jsem vytvořil a řekl si něco jako „Sakra, miluju všechno, co jsem udělal, fakt bych si přál, abych vedle toho mohl dělat ještě něco dalšího.“ Uvědomil jsem si to, takže prostě padlo rozhodnutí nečekat do padesáti, nepřát si, ale…. udělat to hned. Rozhodl jsem se pro tuhle variantu, protože mi to dalo možnost být daleko víc s mojí rodinou. Dalo mi to možnost inspirovat další umělce. Umožnilo mi to využít moje další dovednosti, které jsem v minulosti získal. Lidi vytvářejí komiksy, píšou knihy, natáčejí filmy… A já vytvořil systém, který ty lidi shromažďuje.“

Poslední prohlášení, které Tom poskytl, se poměrně vylučuje s jeho předešlými. Pamatujete například na „Stačilo by pár telefonů, abych se vrátil“? Budeme Blink-182 vídat už navždy jako trojici Mark, Travis a Matt, nebo se Tomovi po starých časech zase jednou zasteskne?

Celý rozhovor pro radio.com si můžete přečíst tady.


Komentářů: 0 | RSS |
K tomuto článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je pátek/piatok)

    

Design: cross, POET | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2006-2013 | Přihlásit se