AvA.blink-182.cz Plus44.blink-182.cz Box Car Racer Praha 2012 FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (197)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (127)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (171)
 


Celkem hlasovalo: 548
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
 » (Redakce, 7.11.16)

 » viete mi povedat, ci tie
jeho knihy budu ...
(valter, 6.11.16)


 » (Důša, 6.11.16)

 » (LIBas, 21.8.16)

 » Album California je
naslapena,pro me za ...
(papuc, 28.6.16)


.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
Přidej se k nám na FaceBooku! Přispěj nám na provoz webu Změň si vzhled blink-182.cz
28.10.2016 v 15:18 (Gordy), 2097x přečteno
Když Tom DeLonge v minulých týdnech mluvil o svém UFO projektu To the Stars, připravoval fanoušky na to, že se chystá něco velkého. Že nepřeháněl, dokazují leaknuté e-maily Johna Podesty – šéfa probíhající prezidentské kampaně kandidátky Hillary Clinton a, shodou okolností, také velkého nadšence do UFO.

Nezisková organizace WikiLeaks (která se specializuje na uveřejňování významných a utajovaných vládních či korporátních dokumentů, pozn. redaktora) nedávno zveřejnila e-mailovou konverzaci mezi Tomem DeLongem a zástupci předních hollywoodských studií. Mezi nimi nechybělo studio Scott Free Productions, které založili Ridley Scott (režisér filmu Marťan) a Allison Shearmur (producent filmu Rogue One). Další studio, které si s DeLongem dopisovalo, je Imagine Entertainment vedené Ronem Howardem. Kromě nich se objevila také konverzace s Netflixem, Amazonem nebo serverem VICE News. Všechny e-maily se týkaly jediné věci – knihy Toma DeLonga a A. J. Hartleyho „Secret Machines: Chasing Shadows“. Údajně se jedná o první z devíti plánovaných novel, které se snaží osvětlit fascinující záhady ohledně UFO.

„Všichni lidé, se kterými jsem v kontaktu, nechápou, že stojím v čele projektu, který je zákulisně podporován,“ píše DeLonge.

Nedávno uveřejněné e-maily mezi DeLongem a Podestou ukázaly, že studia Scott Free a DreamWorks (Steven Spielberg) byly v kontaktu s DeLongem již předtím. Kytarista také zmiňuje vícedílný non-fiktivní dokument stanice Netflix, pro který DeLonge udělal s Podestou rozhovor. Dodává ale, že než by se vydali vstříc VICE, HBO, Netflixu nebo Amazonu, museli by nejdříve dokončit práce ve studiu.

„V příštích dvou týdnech se setkám se zástupci VICE News,“ píše zakladatel skupiny Blink-182. Amazon a Netflix, jak zmiňuje DeLonge, jsou momentálně dvě největší filmová studia v Americe a pracují na nejprestižnějších show. „Společnost VICE News nedávno vyčlenila 300 000 000 dolarů na start fiktivního projektu, který však bude založen na skutečných událostech. To vypadá jako šance pro nás,“ dodává.

V dřívějších e-mailech však DeLonge Podestovi popisuje svůj dvoudílný projekt spojený s časopisem Rolling Stone, z nichž první díl byl pravděpodobně zveřejněn už 27. dubna 2016, zatímco druhá část bude obsahovat krátký trailer na pozdější dokument a předmluvu ke knize napsanou právě frontmanem skupiny Angels & Airwaves.

„Všichni máme rádi Rolling Stone, že jo?“ napsal DeLonge Podestovi předtím, než ho požádal o seznam důvěryhodných reportérů, kteří by mu pomohli v jeho další práci s Leslie Keanem známým také pro své zapálení k UFO.

„Se svými poradci jsem si prošel veškerá pravidla ohledně toho, co může a nesmí být řečeno,“ řekl DeLonge časopisu Rolling Stone. „Může to být trošku zavádějící, protože oni budou chtít vědět, jaké podpory se mi dostává. To je ale něco, co jim říct nesmím a neřeknu.“

V dubnu 2016 také DeLonge zmínil, že část informací pro jeho multimediální projekt pochází ze „zdrojů spojených s leteckým průmyslem, ministerstvem obrany a NASA“. „Tyto informace mi byly schváleny a můžu je uveřejnit,“ dodal.

Zatímco si z něj mnohá mainstreamová a sociální média dělají kvůli jeho vášni legraci, Podestovy e-maily uveřejněné serverem WikiLeaks údajně přinejmenším dokazují schopnosti využít svůj věhlas a udělat si kontakty ve vládě.

Jeden z DeLongových e-mailů také odhaluje, že zdrojem informací je i Rob Weiss, výkonný viceprezident a generální manažer společnosti Lockheed Martin, která se specializuje na pokročilé letecké technologie a tajný program nazvaný Skunk Works.

„Pan Weiss se mi jménem Lockheed Skunk Works nedávno ozval e-mailem s dotazem ohledně novinek,“ napsal DeLonge a dodal „Nečekám od toho moc, ale pokud je něco, co jim mohu říci, rád bych jim to uctivě předal.“

Weiss se již dříve zmínil o tom, že 80 % projektů, které Skunk Works pro ministerstvo obrany dělá, je utajených – práce, která zahrnuje lety ve velkých nadmořských výškách, průzkumné a sledovací letadlo s dlouhým doletem SR-71 Blackbird (držitel světového rekordu pro nejrychlejší pilotované letadlo osazené proudovým motorem), F-117 Nighthawk neviditelný bombardér, a zejména F-22 a F-35, neviditelné stíhačky páté generace.

Nově uveřejněné e-maily ukazují, že DeLonge se na podzim setkal s velícími důstojníky ve vojenském prostoru pro letové operace. Jedním z nich byl například vysloužilý generálmajor William N. McCasland – bývalý velitel výzkumných laboratoří pro letecké účely v letecké základně Wright-Patterson. Právě sem, jak věří DeLonge, byly poslány kousky kosmické lodi po havárii v Roswellu ve státě Nové Mexiko v roce 1947.

„Je lehké dělat si z takových věcí legraci z pohodlí vašeho křesla, ale ve chvíli, kdy se účastníte tajných setkání, vás legrace přejde,“ říká DeLonge. Sám zpěvák zveřejnil na svém instagramovém účtz fotku Bílého domu ze svého hotelového okna a také fotku sebe samého při procházce po Pennsylvania Avenue.

„Měl jsem zde v DC pár skvělých schůzek. Avšak zbývá mi ještě jeden výlet přes tuto zemi, abych mluvil… o některých věcech.“


Komentářů: 0 | RSS | Zdroj: http://www.insidesources.com/ |
K tomuto článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je pondělí/pondelok)

    

Design: cross, POET | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2006-2013 | Přihlásit se