AvA.blink-182.cz Plus44.blink-182.cz Box Car Racer Praha 2012 FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (197)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (127)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (171)
 


Celkem hlasovalo: 548
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
 » (Redakce, 7.11.16)

 » viete mi povedat, ci tie
jeho knihy budu ...
(valter, 6.11.16)


 » (Důša, 6.11.16)

 » (LIBas, 21.8.16)

 » Album California je
naslapena,pro me za ...
(papuc, 28.6.16)


.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
Přidej se k nám na FaceBooku! Přispěj nám na provoz webu Změň si vzhled blink-182.cz
02.11.2016 v 14:36 (Tommy), 3262x přečteno
Blink-182 vystupují už několik měsíců v novém složení. Nyní se, po vydání alba California, rozhodli promluvit o odchodu Toma DeLonga a také o turné ve Velké Británii.

Spíš než o návrat legendární kapely se jedná o zcela novou kapitolu Blink-182. Mark, Travis a Matt si stojí za tím, že nespoléhají na úspěchy kapely z minulosti. Vždyť od posledního EP Dogs Eating Dogs uběhly už čtyři roky.

„Připadá mi to jako znovuzrození,“ říká basák a zpěvák Mark Hoppus. „Náš nový kytarista a zpěvák Matt Skiba hraje jinak, než na co byli fanoušci Blink-182 zvyklí.“ Hoppus také naráží na neshody s bývalým členem Tomem DeLongem: „Konečně se všichni tři shodneme na tom, co opravdu chceme. Hraní nás zase baví a zažíváme to vzrušení co kdysi.“

„Před dvaceti lety jsme začínali ve Velké Británii a dnes se sem rádi vracíme, protože cítíme, jak se tady naše fanouškovská základna rychle rosrůstá a my rosteme s ní,“ říká Hoppus, který žil tři roky v Londýně.

Všichni tři členové se shodují na tom, že nelpí na minulosti. „Nejsme nostalgičtí. Máme rádi fanoušky, kteří na naše koncerty chodí několik let, ale stejně tak rádi vidíme ty, kteří se na nás přijdou podívat poprvé,“ mluví za kapelu Hoppus.

Matt Skiba, který je také frontmanem kapely Alkaline Trio, poprvé nahradil původního kytaristu Toma DeLonga v březnu 2015. Tehdy za něj zaskakoval na Musink Music and Tattoo Festivalu. „Byla to úleva, když se Tom konečně rozhodnul, že nechce zůstat součástí Blink-182,“ tvrdí Hoppus a dodává „Bylo nám jasné, že není v naší kapele šťastný.“

DeLonge v roce 2005 založil kapelu Angels & Airwaves, která pro něj začala být prioritou. V ní mohl lépe uskutečňovat cíle, které měl. To si uvědomovali i Mark a Travis. „Celé roky jsme si říkali, že pokud pro mě a Travise zůstane Blink-182 číslem jedna, je to dobré,“ říká Hoppus. „Všichni jsme měli vedlejší projekty, ale Blink-182 bylo vždy na prvním místě,“ dodává.

„Několik dnů před tím, než jsme začali nahrávat nové album, nám Tomův manažer e-mailem oznámil, že Tom je mimo hru a nechce s námi spolupracovat,“ vzpomíná Mark. Více se o rozpadu kapely dozvíte zde.

Mark i Travis přiznávají, že zpočátku byli zklamaní a měli na Toma vztek. Později ale pochopili, že to tak bude lepší. „Tom nemohl být spokojený v tom, co dělal. A to se vždy projeví.“

„Mám pocit, že nemůžu konkurovat Mattovi. Má skvělý hlas,“ přiznává basák a zpěvák kapely. „Je úžasný. Je dobrý přítel a my s ním rádi trávíme čas,“ pěje na nového člena ódy. „V kapele je konečně nová energie,“ dodává bubeník Barker a pokračuje „Já a Matt máme hodně společného. Nedokázal jsem si představit, že by Toma nahradil někdo jiný než on.“

Skiba ale není jediný nový přírůstek Blink-182. Producentem kapely je nyní John Feldmann – zpěvák a kytarista Goldfinger. Veliký producent i člověk – tak ho hodnotí Barker. Při první návštěvě Feldmannova studia údajně napsali Mark, Matt a Travis hned tři nové písně.

 

„Nikdy jsme se nesnažili stavět novou éru Blink-182 na původních skladbách. Ty nové znějí mnohem lépe a zůstaneme určitě u nich. Matt fungoval jako náš motivátor a tažný kůň, navíc se s ním práce stává zábavou,“ říká Hoppus.

Album California obsahuje celkem šestnáct skladeb. „John trval na tom, že musíme mít určitě více než deset skladeb,“ vzpomíná basák. Nakonec jich vybrali šestnáct a odmítli některou další vypustit jen kvůli tomu, že se to stalo pravidlem a trendem dnešní doby.

Písně jako je „Bored to Death“ a „No Future“ podle kapely skvěle vyjadřují energii, která teď mezi členy funguje.

Hoppus i Barker tvrdí, že si asi v polovině tvorby nového alba uvědomili, čeho se jejich písně vlastně týkají – domovského státu Kalifornie. Posluchači můžou toto téma najít již v názvech písní – Los Angeles nebo třeba San Diego. „Kalifornie je pro nás místo splněných snů. Zároveň má ale i temnou stránku, právě Los Angeles. To jsme se v albu snažili také zachytit,“ vysvětluje Barker.

Neshody v kapele a odchod DeLonga dosud řeší právníci a manažeři. Všichni tvrdí, že mezi nimi není žádná zášť ani nepřátelství. „S novým albem přichází nová etapa a taky úleva. Všichni, včetně Matta, milujeme vystupování jako Blink-182. Není to jen práce, dáváme do toho kus sebe,“ říká Mark.

Kapela dodává, že by během Vánoc ráda vydala EP. Stejně jako u alba California by se na něm měl podílet Matt Skiba.


Komentářů: 0 | RSS | Zdroj: www.thesun.co.uk |
K tomuto článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je pondělí/pondelok)

    

Design: cross, POET | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2006-2013 | Přihlásit se